Spotene ruky

Gregor

Sympatektómiu neodporúčam!! Síce sa mi ruky prestali potiť, ale začal som sa potiť na chrbte, zadku a v podstate celom trupe. Potom som zistil že je to bežný vedľajší účinok!! Keby som to vedel skôr, nikdy sa operovať nenechám. Teraz musím používať Electro Antiperspirant na celé telo... Brat ho používa na ruky a úplná pohoda. Fakt nechápem prečo to neplatí pojistovňa namiesto tej blbej operácie... Checknite to než do seba necháte rezať, ja som to kupoval tu: www.electroantiperspirant.sk

Lau567

Stáva sa mi to každý deň, je to fakt nechutné..... Ale pozerala som nejaké rady na internete a uvidela som, že si ruky treba napudrovať detským púdrom alebo jedlou sódou... Neviem ci to pomôže ale za pokus to stoji :) som fakt zúfalá

samuel_soon

Prosím vás, aby ste mi poradili.
idrostar som už používal niekolko krát ( niekoľko sérii) ale nikdy som ju nedokončil do konca (niečo mi do toho vbehlo/ zabudol som) tak by som sa chcel opýtať, či mi takéto časté používanie nemôže uškodiť, vopred ďakujem za pomoc!

RazoR

mne sa tiez pota ruky STALE V skole ! a pride my to trapne.. :( ked piseme pisomku tak ten papier odovzdam cely prepoteny :( Preco ? akos a toho zbavit

Milan333

Ahojte, operacie sa treba bat nie preto ze je to "operacia" a ze ide o cvakanie nervov pri chrbtici, ale preto ze vacsine ludi sa po operacii prejavi kompenzacne potenie ktore je este horsie ako povodny problem. Ked sa ti namiesto dlani a chodidiel zacne potit hrudnik a chrbat tak to je na maslu. A kupovat hlinikove pripravky, to uz 1i2s3 ohodnotila, niekomu vyhovuju, ale okrem toho ze je to kratkodobe je to pekny bordel. Nevravim ze nepomahaju, niekomu to vyhovuje. Podla mna je jedine ciste a najlacnejsie riesenie iontoforeza. Investiciu mas do pristroja a potom len dobijas baterie. Osobne pouzivam Electro Antiperspirant a som 100% spokojny. Spravim si procedurku raz za mesiac a som su v suchu.

1i2s3

ak sa bojite operacie, zvazte si, ci sa vam oplati cely zivot ci kupovat driclor a rozne pripravky ktore su len kratkodobym riesenim, a tiez nie najlacnejsim riesenim, narozdiel od operacie ktora je bezplatna a s okamzitym efektom.

1i2s3

mala som taky isty prooblem, mala som spotene ruky od detstva a potili sa mi az tak ze mi z nich kvapkal pot, isla som na operaciu a odvtedy sa mi zmenil zivot, spotene ruky uz nemam a zijem novy zivot, tento problem sa neda inak vyriesit, ziadne antirespiranty ani deodoranty vam nepomozu, tie pomahaju len na bezne potenie, ak vas vase potenie obmedzuje a zneprijemnuje zivot, chodte na operaciu, 100% a okamzity vysledok.