Som sviňa!?

Príspevok v téme: Som sviňa!?
123poli

Mám už skoro 3 roky priateľa.Pred dvoma rokmi som ho podviedla.Nieje deň, kedy by som si to nevyčítala a nenadávala si aká som bola sprostá.Svojho priateľa milujem a uvedomila som si to práve vtedy, keď som začala mať výčitky svedomia z toho, čo som spravila...Zároveň mám aj obrovské ponaučenie...Mali sme vtedy také "všeliaké" obdobie.Nejdem sa tu obhajovať, viem, že som spravila hlúposť a trpko to ľutujem.Problém je v tom, že som sa mu nepriznala a už som to prekonala, či lepšie povedané zvykla som si žiť s tým bremenom...Až doteraz.Moja "kamoška" ktorej som sa vtedy zverila ma podržala a ako tak mi pomohla a poradila.Dnes sa mi priznala, že pred mesiacom bola reč o podvádzaní, a že sa jej moj priateľ opýtal, či som ho niekedy podviedla...Bola ticho a až na jeho prosbu o pravdu mu to celé vyklopila.Pred týždňom mi priateľ povedal, že to vie...Ja som samozrejme zatĺkala a zatĺkala a chcela som vedieť, kto mu povedal takú "blbosť" (aj keď je to pravda)...Nechcel mi dať ani najmenšiu indíciu ale povedal, že ma pred toho človeka postaví...No ja už viem, že je to tá moja kamarátka zradkyňa (aj keď konala čestne,no len vo svoj prospech a svoje svedomie)...Ja mám chrbtovú kosť a aj svedomie a trpím...Ale nechcem ho stratiť!Ako sa mám ktomu postaviť?Mám aj naďalej zatĺkať aj vtedy keď ma postaví zoči-voči mojej doverníčke, alebo mám ísť s pravdou von?Veľmi mi na ňom aj na našom vzťahu záleží a neviem, či by to priznanie rozchodil.

Joo

tiez si to myslim hviezda ..... hlupo moralizovat nad niecim ,co som neprezila a tym padom ani netusim ,ako sa v danej situacii zachovam .... chcela by som vediet ,kolke by sa hodili okolo krku chlapovi, ktori vas obletuje ,namotava i napriek zdravemu rozumu sa clovek dokaze popalit ...... a ze nema chrbtovu kost !!!!
123poli
ja ti len zelam ,aby sa to dalo do poriadku ,nech uz sa rozhodnes akokolvek
drzim ti palce :-)

pozri-

...ano aj ja som za to ze nikdy nehovor nikdy-ale ak mam nejaku pevnu zasadu uz od malicka ako ze nepodvediem-pretoze mam nie len charakter-ale aj si cloveka vazim s ktorym zijem...JE TO INE
ale napr.nebudem hovorit v inych situaciach NIKDY-pretoze fakt je zivot nevyspytatelny a nevieme co nas caka...
ALE NIKDY NEPODVEDIEM CLOVEKA S KTORYM ZIJEM-NIKDY

hviezda01

:-)))...baby,niektore mi tu pripominate moju uzasnu kolegynu...hroznu moralistku..:-DD....ja si tiez myslim,ze..nikdy nehovor nikdy..:-))

pozri-

Ja sama poznam dve zeny, ktore toto tiez urobili a obe boli podobne ako Ty presvedcene o tom, ze "ony nikdy
V
V
...mozes poznat i 100zien ktore nieco ine povedia a nieco ine urobia-ale ja k nim nepatrim-ANI PATRIT NEBUDEM :)))))/neposudzuj ludi ktoruch nepoznas-podla seba sudim teba/
na rozdiel od takych ja sa dost dobre poznam a viem co je pre mna dolezite a co urobim a neurobim...
...ale mas pravdu zivot je velmi komplikovany-ale ja mam v niektorych veciach pevne zasady a tie NEPORUSIM...

pozri-

DAZDOVKA :)))) pisala som 123poli a nie tebe-mam dost na to aby som vedela ci by som to urobila alebo neurobila/PODVIEDLA PARTNERA/.../keby som ju chcela odsudit tak jej napisem proste ze je .... a nebudem jej tu radit/
...a len tak mimochodm ja ju neodsudzujem-len som pisala ze sa tazko radi ked ja som to napr.neurobila-ale radila som jej skor aby si to vybavila aj s kamoskou-ktora ju zradila-preco asi?a po tych rokoch?
nie som za neveru-a zvlast poza chrbat-ale ktovie co medzi nimi bolo-vtedy ked sa to stalo...
...zazila som aj ja neveru a mam dost za sebou aby som vedela povedat ze by som to neurobila-a ked uz by som chcela nieco take urobit tak jeden vztah ukoncim a zacnem druhy a uz ako mlada som vedela ze by som nebola neverna...
nerobila som to za mlada neviem preco by som to mala robit na stare kolena :))))

megi118

priznaj sa,bude ti lahšie,povedz že ta to trápi,a nevieš s tym žiť-vyznaj mu lásku,a povedz že rozhodnutie,či ostane s tebou nechaš na ňom.
Povedz mu,že ho miluješ,a nikdy takú chybu už neurobíš-ak %ta miluje odpustí ti-vlastne ani nemusí,ale cvypočuj ho...neskáč mu do reči,a nechaj to na ňom.Je to smutné,ale čo ,
už sa stalo.-nedá sa to vrátiŤ.

jajka001_

ty ze mas chrbtovu kost? co chces komu vycitat, tvoja kamoska povedala pravdu. nebezala za nim mu to povedat, ale na priamu otazku nedokazala klamat. tak sa postav pravde zoci voci aj ty.

dazdovka666

pozri_, asi si este velmi mlada alebo velmi naivna, ked si mohla napisat toto: "tazko sa radi nieco take ked ja viem ze do takej situacie by som sa nikdy nedostala a nepodviedla by som partnera"... Nikdy nevies, co bude, preto neodsudzuj ludi, co sa do takejto situacie dostanu /aj ked uznavam, ze vlastnym nerozumom/. Ja sama poznam dve zeny, ktore toto tiez urobili a obe boli podobne ako Ty presvedcene o tom, ze "ony nikdy". A predsa sa to stalo. Zivot je predsa len o nieco komplikovanejsi, ako by sme si kolkokrat mysleli...

pozri-

...spytala by som sa tej kamosky preco to urobila a take tie veci...
preco tak dlho mlcala a po tolkych rokoch to prezradila-mozno mala nejaky dovod/nejak ti ublizit-alebo co tym sledovala?/
ved ked je dobra kamaratka tak by to neprezradila...
mozno ti zacala zavidiet-nevies preco to urobila
a ak sa do toho zamiesala aj ona nevynechavaj ju s toho a chod a porozpravaj sa s nou...Z OCI DO OCI...a potom ries doma...