ako na to cez Vianoce...

Maoam

Fit, ale to nie je logicky proste mozne, ok 1-2kg maximalne z toho co si napisala, ale zvysok voda, alebo fakt, ze by ti netravilo a vsetko stalo v crevach, to potom ok, voda + obsah criev dalsie 2kg

Fit

Ide o to kto ma aký metabolizmus a spalovanie ... Napríklad ja by som tie 4 kilá pribrala len tým že by som oochutnala koláčiky doma ochutnala na navsteve plus celá tá večera ... ( pisem tam OCHUTNALA nie sa nimi LADOVALA) ...

Maoam

xy: spast vsetky kolekcie a salonky na nom k tomu :-DDD

chapem, na Vianoce nejake to 1, max. 2kg, to je OK, ked clovek kazdy den je niekde u pribuznych a laduje, ale 4kg????? tak to vazne len zrat 12hodin denne a ani sa nepohnut z gauca

xdanielax

pribrat 4 kila cez vianoce -cize pocas jedneho tyzdna - to by som kazdy den musela byt prezrata a lezat cely den jak tulen na gauci. Co viem ze niektorym sa celkom dari, ale osobne si to neviem predstavit. Staci, ked clovek nesedi cely den doma, ale namiesto nejakej popolusky inych rozpravok s - pre nas - zahadnym koncom pojde niekam (rodinne) von na vylet/prechadzku a hned sa bude lepsie citit. A najma nebude mat pokusenie doma. Tiez sa nevyplaca mat tie misky s jedlom stale vylozene na stole pri telke..
a to ponukanie funguje veeelmi velmi v nasich rodinach. Nastastie som na tom podobne ako doubledog, len s tym rozdielom, ze ked si v poslednej dobe dam nejaky jeden-dva kolaciky vsetci su z toho prekvapeni a spokojni - kedze bolo aj take ze som sa toho ani nechtila a ani masa :DD

Monča909

ludiaaaa.....na Vianoce si dajte pauzu :-) nevadi ak priberiete 3-4 kg...to date ptm dole :-) Ako možete neochutnat medovniky,salonky.....vááááh *-*

maruska123

ja ked ma niecim ponuknu, tak si dam kavu a vacsinou vsade kam chodim, maju nejake susene ovocie a oriesky, takze dam si trochu z toho, alebo teda cerstve ovocie, to tiez byva na vianoce na stoloch

gábrišová

Najviac sa mi páči to, čo napísala atm. Je to dobrý nápad, takýto protiútok. Keď ja nechcem vaše, tak to rešpektujte, alebo si dajte moje. Každý má právo jesť to, čo vyhovuje jemu. Čo je to za blbosť ešte aj v jedle si nechať rozkazovať.