zeleny vytok

Príspevok v téme: zeleny vytok
kefka

je svetly a pachne iba kusok nakyslo ... nie je taky čiry tahajuci -zdravy ale skor taky tazky .....je to nejaka infekcia, kvasinky? predtym som pouzivala canesten a mierny pocit svrbenia co vtedy bol presiel i ked na nohavickach bol vytok zltej farby ale bez nejakeho extra zapachu ...teraz je to len o farbe a voni.

maruska123

uvedom si, ze ty nie si panna, to vobec nie je o tom, ze aku cast penisu do teba dal...ci polku alebo celu, bol v tebe, bol, koniec...citit sa mozes vselijak ale doktorovi musis povedat, ze panna nie si

na mamografiu sa posiela od 40tky, cize ked tak uz sono prsnikov

kefka

ved ano mala ale ja sa acitim ako polopanna vies nebolo to cele vo mne ale to je aj tak iba pragmaticke, viem ze tam musim ist a dokonca som teraz volala s kamoskou ktra bola u jedneho lekara a ze ju vraj poslal na mamografiu a z toho mam obavu tiez lebo mam hrozne malicke prsia a nie si ani symetricke a ten pristroj mi ich asi ani nezachyti

maruska123

moja taketo veci a otazky gynekologa su uplne bezne,.na to tam je a ver tomu, neberie to ako zabavku, je to jeho praca a on toho uz v zivote videl a pocul velmi vela..cize jeho neprekvapi nic

ja sa vobec gynekologa ani vysetrenia nebojim...je to v pohode...bojim sa jedine zubara

maruska123

no styk si mala, cize panna nie si...

bodka...doktor sa ta na to bude pytat, lebo panny sa cez posvu nevysetruju ale cez konecnik, aby neposkodil blanu...ale ajtak by ta nejak vysetrit musel, nejaky odber spravit

kefka

ano mala som viacnasobny ale znie to cudne lebo on domna isiel iba do polovicky svojho udu, viac som nechcela som taka polopanna (asi z presvedcenia ze sa toho nechcem vzdat a uzivat si chcem) on to berie v pohodke, a co mam lekarovi povedat ?? poviem mu ze bol pokus o styk ale nwm

maruska123

a ako sa to chce dozvediet? ved gynekologicke problemy maju aj panny.. a doktor nema ani najmensie pravo jej nieco povedat, ani ked sa spyta

a co su podla teba privelmi inkriminujuce veci?ci si mala pohlavny styk napr? to sa ta spyta kazdy lekar, pretoze to musi vediet kvoli vysetreniu

kefka

mam18. a urcite nechcem aby sa moja mama dozvedela ze som uz nieco skusala s chlapom . zrejme by bola zo mna velmi sklamana a viem ze musim ist k doktorovi ale chcem ist k nejakemu normalnemu ,kt, by sa spravaj ohladuplne a nevypytoval by sa ma na nejake privelmi inkriminujuce veci.

dana660xz

kefka neviem koľko máš rokov, ale musíš byť rozumná a ísť k lekárovi. To nie je normálne, môže to byť "len" infekcia, ale môže to byť niečo oveľa závažnejšie.
napríklad trichomoniaza, ktora sa prjavuje zelenym vytokom :
primar.sme.sk

dana660xz

kefka neviem koľko máš rokov, ale musíš byť rozumná a ísť k lekárovi. To nie je normálne, môže to byť "len" infekcia, ale môže to byť niečo oveľa závažnejšie.
napríklad trichomoniaza, ktora sa prjavuje zelenym vytokom :
primar.sme.sk

kefka

jasne ze chcem ale neviem ktory je dobry a tam kde chodi mama nechcem ist ... a hrozne sa bojim ze mi nieco najde ( aj ked viem ze mi predpise aspon nejake čipky do posvy a pod . ) ale co ked to bude zdrvujuce ..a nie som lahkovazna, uvedomujem si to..