Ako masturbovat?

Treecat

Tak ak je to celkom v poriadku tak potom preco deti nemozu pit a fajcit?Sak nech nerobia taku vedu s toho ze sa pije pod 18.To nech potom robia razie aj na honiace deti.A to ze to podporuju lekary tak mozno nejaky dr.Mengele...

blondula

Bubu...mas uplnu pravdu !! aj tak je to len "vyryvac",ktory to tu chce trosku rozhadat ! neverim,ze moze byt niekto taky sprosty !!!!! :DDD

Bubu****

blondula
nerozčuľuj sa nad primitívnymi ľuďmi. Sú ľudia, ktorým nikdy nevysvetlíš že s dieťaťom sa treba rozprávať o sexe keď má takú potrebu, bez ohľadu na to koľko má rokov. Myslia si, že keď to bude pre nich tabu tak ich pred niečim ochránia. A bohužiaľ takým ľuďom budeš darmo vysvetľovať, že to majú naštudované psychológovia, pedagógovia a lekári. Jednoducho oni tak boli vychovávaný a tak treba vychovávať aj ďalej (podľa nich). No nevšimli si že doba a aj veda trocha pokročili...

blondula

ovidius !!!! o com to tu tocis ?? naco mam ja pouzivat gumu ??? kedze mam male dieta,mam popozerane asi vsetky dokumentarne filmy co sa vyvoja dietata tykaju a poviem ti,ze deti "masturbuju" uz v brusku matky !! neviem co tu trepes za debiliny ! asi patris tiez medzi "kostolnikov" co sa genitalii dotykaju len v pripade,ze si musia utret usranu rit ! :DDDD
a este jedna vec !!! co ma spolocne masturbacia so sexom a prostituciou ?? radsej si budem brhlit pindu,ako sa valat 14 rocna v posteli s kade s kym !!!!

ovidius

blondula

dufam ze pouzivas gumu, inak to moze mat fatalne nasledky na nase ludstvo.

prosim ta, hlavne nehovor 14 rocnemu dietatu nech masturbuje a co sa mu to zapaci tak nech aj sexuje a co bude dalej prostitucia ? Ak zacne v 14tich masturbovat, v 16 sexovat 17 zacne robit eskortne sluzby a bude mat ako decko a to je ako podla teba normalne ? podla mna to je vyplod tvojej chorej fantazie.

hlavne pouzivaj gumu to je alfa a omega celeho sexu !

blondula

Treecat... ale sak to je normalne,ze aj male deti sa chytaju genitalii a je im to prijemne ! aj moj maly rocny syn ked beha s holou ritkou si natahuje pipika jak zuvacku :DDD
inak aj ja som masturbovala velmi skoro,o panictvo som prisla skoro v 18tke a dieta som mala v 30tke :D

blondula

Treecat...ja si pamätam,ze moj brat ako 6-7 rocny "masturboval".nejak sa mu pacilo sa hrat s pipikom a robil to velmi casto.ako a kedy prestal,uz si nepamätam...

atm

retard, aspon ze sa vies podpisat pravym menom. tebe z toho honenia totiz musela vyschnut nielen chrbtica ale aj mozog:) ale tak fajn, ze si sa podelil so svojou nepeknou skusenostou