on a ja

Príspevok v téme: on a ja
modroočko

som s nim uz nieco vyse 8mesiacov.... hovori ze ma lubiale nic tomu nenasvedcuje nesplni to co slubi, niekedy mam pocit ze som tu sama pre sebe ked som stastna i ked som smutna lebo pre jeho pracu nemozeme byt spolu tak casto a par smsiek vecer -to nie je komunikacia. je lezerny a neurotik ...vyznanie mi napise vtedy ak som s kamosky niekde vonku na diske.. a predomnou hovori o svojich byvalych ale i o cudzich zenatych typu ma krasny usmev,... vraj ma potrebuje . chce utiect sam pred sebou, lubim ho ale takto pokracovat nechcem ..

modroočko

ide tu o to ze sa nevidime casto a ked soms nim chcem aby sme sa nezatazovali inymi ludmi ... a stale rusi pre pracu schodzky a ste ma to stale stale ...a ked to je tak tak to musis analyzovat , inak to nejde ale v psolednom case som k tomu velmi lahostajna..

ladida

tychto tem je tu milion,mozno keby ste sa smiali a zili tolko,kolko analyzujete vas vztah,travili by s vami partneri viac casu.no a co,ze pochvali peknu zenu?!ved ja sama casto muzovi ukazem-aha,ake ma ta zenska pekne nohy atd..co je na tom zle?!ak zakazdym,ked sa stretnete daci riesis,nedivila by som sa,keby sa uz raz neukazal,aj napriek tomu,ze ta mal fakt rad.zakladom zdraveho a pevneho zvazku je dovera,priatelstvo a hlavne obrovska davka pochopenia a nadhladu.muzi su ini ako zeny!!!