zvacsenie pier

irena1

ja mam vlastny rozum, mne nikto nic urcovat nebude. je smiesne, ako sa vsetky dievcata opicia po bezduchych tvarach.

lucy333

ee ved vsetky modelky maju take pery toto urcuje nova moda a tou su pery a la pamela :-) ja chcem take je to sexi

irena1

mozte si pisat co chcete, vzdy je vidiet zvacsenie pier.posobi to velmi komicky.usta vyzeraju ako po ustipnuti hmyzom. je to ozaj velmi smiesne takto sa nechat zohavovat. :-))))))))

letnička

aj ja chcem väčšiu pusinku..len píšte píšte skúsenosti a ak môžete tak aj v ktorom meste ste si to dali robiť...ja chcem ísť niekde v BB ďalej sa mi nechce, už som sa chcela aj objednať ale stále váham

lucy333

lesky su na hovno, parkrat olizes a su prec, ja tiez chcem zvacsenie pier, z oriflamu co som si kupila vyrobok vobec nefunguje, ako ste spokojne s kys hyl. moja mama si ju dava napichovat v oblasti vrasok ale do pier si to nedavala, nebolo to ani take drahe okolo 5tis takze do pohody,

mnamka257

vzdy je sanca ze sa to nemusi podarit-aj ten najlepsi plasticky chirurg, sa totiz moze seknut.tiez rozmyslam o zvacseni, ale zatial pouzivam len lesky na zvacsenie pier

andrea6969

baby caute ja som sa si dala par dni dozadu zvacsit usta matrigelom
omrtvila mi to ale aj tak som to citila ale nesuhlasim s nazorom že to zmizlo matrigel je ta najlacnejsia latka preto to nie ja tak vidiet keby ste soi dali aquamidom co je asi dva krat drahsie tak jasne že je to viditelnjsie ... a nikdy to nejde na prvý krat ja som si dala jedem mililiter a idem si to dat este dopichat bo sa mi to zda byt male no ale to je moj subjektivny nazor dala som za to 7700sk co si muyslim ze je super cena ,,,, vsade inde to bolo drahsie

maciatko

ahojte baby ja som si dala pery zvacsit juvéderm-om v INTERKLINIK u pani doktorky ŽEMBEROVEJ je to uplne super vobec ma to nebolelo nie ako predtym co som mala tento pripravok uz obsahuje nejaku latku ktora to znecitlivie jasne ze vpichy som citila ale ta aplikacia je uplne bezbolestna....no a bola som uz v ich novych priestoroch oproti AUPARKU vola sa ta budova RELAXX je to tam uplne pekne a velke vsetko je tak moderne zariadene a vobec to neposobi tak nemocnicne...