nedokazem sa zmierit s tym, ze si pise s byvalou

Príspevok v téme: nedokazem sa zmierit s tym, ze si pise s byvalou
pokojvdusi

prosim vas poradte mi, nedokazem sa zmierit s tym, ze moj priatel chce byt v kontakte s byvalou, zaujima sa o jej zivot,

vedú si taku svoju "tajnu konverzaciu"....nedokazem zit s tym, myslim si, ze byvale vztahy by sa nemali miesat s tymi sucastnymi

prosim poradte mi...uz neviem, ako dalej

zostat v tomto vztahu a zmierit sa s tym, alebo odist

berie mi to velmi vela energie a chuti do zivota

Iveta Michael

veru....karlicka má pravdu! lebo mám z toho taký pocit aj ja...že k nej cíti niečo viac a možno sa chce k nej vrátiť...

ja by som na to veľmi rýchlo prišla...a skončila by som to okamžite bez váhania pretože čím dalej sa to bude v tejto rovine ťahať tým viac sa budeš trápiť ty sama a on ti zrejme za to umáranie nestojí...zváž svoju situáciu triezvo aj ked viem že ti je ťažko!

Iveta Michael

vo vzťahu dvoch ľudí má byť harmónia a súlad...a to bez dôvery nie je možné!

A to nehovoriac aj o citoch...verím že ťa to zraňuje,mala by si sa ho priamo a na rovinu opýtať že prečo cíti potrebu s ňou udržiavať dôverný (!) kontakt a že takto mu to nemôžeš dalej tolerovať lebo to nie je v poriadku ( 3 osoba vzťah zničí!) a radšej by som od to ukončila ja sama..skôr než by si zistila že už sa zaťal na ňu viazať a dal by ti kopačky on..chápem ťa,ale radím ti jedno...nikdy nehraj vo vzťahu druhé husle! držím palce:)

Barborka27

aj ja som toto riesila na zaciatku vztahu, bolo mi to luto, nechapala som to, hlavne preto lebo ona mojmu byvalemu ublizila a napriek tomu ked sa mu ozvala cez mail alebo na pokeci, aj tak jej odpisoval, radil,proste nedokazal ju vymazat z hlavy a nechat tak..Tak som sa raz nahnevala, povedala som mu ci je uz nacisto sprosty, ze ci nevidi, ze ona len vyuziva to, ze jej nedokaze povedat nie, tak som pekne napisala dotycnej ostry mail a mojmu frajerovi prehovorila do duse a nech si vyberie.. Tak s tym prestal, ona mu este samozrejme na truc pisala, ale on uz neodpisoval a tusim mu to konecne "docvaklo". Potom zas sa nemohol rozlucit s ich spolocnymi fotkami z ich vztahu, nechapala som to, on to vsak bral tak, ze je to jeho cast zivota, ze nejde v podstate o nu, ale o jeho zivot a to aky bol, a co prezival. Nechala som to tak nejaky cas ale stale som mu hovorila ze minulost je minulost, spomienky mi nik nezoberie ale jednoducho zízať na stare fotky spolocne s byvalou je trochu na hlavu a voci mne nefér. No a za kratku dobu vsetky ich spolocne fotky vymazal, a neskor sme sa na tom uz len smiali. Niektori ludia sa nejak tazko lucia s minulostou, mozno ani nejde o toho dotycneho ako o ten svet a zazitky co prezili. Ale ak to prilis prehana, tak treba trosku nanho pritlacit, zalezi na tebe aka si sikovna, a ci ten chalan ma aspon trosku zdraveho rozumu.

sisa22a

zazila som neco podobne, nasla som priatelovi ako si pisal s uz vydatou byvalou o sexe, bola som z toho nestastna vyriesili sme to tak, ze si ju vymazal z kontaktov, ale aj tak som mu uz neverila, upodozrievala som kazdu jeho kamaratku co s nou ma atd. napisala som aj tej jeho ex a ona mi len hnusne odpisala, ze je asi so mnou nespokojny v sexe ked si vypisuje s nou, takze myslim, ze som sa strapnila este ja radsej som jej ani pisat nemala. a momentalne sme rozijdeny...

pokojvdusi

kontaktovali sa pred dvoma rokmi, po dlhsej pauze, ked o sebe nevedeli vobec nic, vtedy si vysporiadali "stare krivdy" a odvtedy sa medzi nimi zrejme vytvoril priatelsky vztah

a teraz su v kontakte znovu, je to intenzivnejsie (trva to mesiac) a impulzom zrejme bol jej rozchod

mna osobne to velmi trapi, lebo sa to snazi moj priatel predomnou tajit

je to bludny kruh z kt nie je cesty....ale citim, ze mi to ubera velmi vela zivotnej energie

pokojvdusi

uvazovala som nad tym, ze jej napisem

nie v nepriatelskom duchu, skor len pre vlastny pokoj v dusi

neziarlim, necitim krivdu voci nej ani nejaku zlost, alebo nenavist

len chcem zit spokojne, vyrovnane a stastne

neviem, co mam robit, nie je to hlupe napisat jej

lulu22

a ako veľmi je s ňou v kontakte? ja som tiež s bývalými priateľmi za dobre, emócie vyprchali, takže ak si sem-tam(myslím napr. k narodeninám, či raz za rok ako sa nám vedie)napíšeme, nevidím v tom nič zlé. a nezaťažujem tým ani priateľa.