5 minut sex

Príspevok v téme: 5 minut sex
neuspokojena

Dakedey ked sme mavali s byvalym sex tak aj hodinu vydrzal,a teraz...Posledne tri razy vzdy tak 5 minut maximalne...Vzdy sa vyhovara na nejaku hlupost, ze nepohodlne miesto bolo a pod. To uz vazne chlapovi po case zacne ist len o seba, ze 5 minut a dost, a nevie si vychutnat sex? Co mam mat z tak kratkeho sexu...Ja to uz kaslem..Dnes este pridal, ze vraj ho mal velmi citlivy...A to mal kondom...Nechapem, ze preco bol dakedy normalny dalo sa s nim dlho sexovat a teraz uz to je o nicom...Pritom pritahovat ho pritahujem..Poradi mi nejaky chlap, co si o tom mysli?

Sario

Ja napriklad bez kondomu vydrzim maximalne 30 sec rychlo sa spravim ale s kondomom ked robievame tak este ked sme sa dali dokopy tak hodinu vkuse :) a teraz tych 20 az 30 minut lebo kondom uz tolko nevydrzi co predtym neviem preco rychlo zaschne a potom sa chce roztrhnut . Moja povie uz ju to boli tak musim prestat lebo kondom je suchy ale aj teraz by sme si dali hodinku keby tie kondomy viacej vydrzali . Takze ja nemam problem stym ja sa rad rozdam pre nu a moze stale lezat :) len zas ona uz az tak nechce dlho i ked stale lezi .

Loliiiii

MôJ TAK isto zo začiatku vydržal dlho .. a teraz tak 2 3 minuty ako kedy ... ale on povedal že to je tým že teraz sme už zohratý a viem ako na neho :) však ale tak spravte viac kôl a je to .. na druhý krat nie je šanca aby sa spravil tak rýchlo ... my to máme tak .. a potom vydrží aj 2.x hodinu a potom znovu a znovu :))

čerešňa

No, ale teraz je otázne čo konkrétne chápeš pod pojmom 5 minútový sex ? Všetko aj s predohrou, alebo len samotný pohlavný styk ?

jannn

suhlas s hhk.. zeny casto nemaju ani najmensiu predstavu o tom, aka to je vlastne fyzicky narocna "praca". v podstate je to tak isto namahave ako nejaky dlhy sprint:). ty ak si bola aktivna maximalne tak, ze si zdvihla nohy, tak sa necuduj, ze sa mu uz nechce. navyse hodinovy "aktivny" sex nie je ani prirodzeny, normalna doba je prave okolo tych 5 az 20 minut. na 1 hodinovy zavod si radsej zozen nejakeho robota...:)

hhk

No ak tú hodinku sexoval len on a ty si len ležala a si si to len vychutnávala, tak sa mu ani nedivím, že teraz to chce mať čím skôr z krku :)