Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Budú sa mi hodiľ?

Spongebob

No to ma nenapadlo :/ Asi naozaj taku farbu ani nepredavaju, a to si zas nemozem kazdy tyzden farbyt vlasy by mi vypadli :) :D Ked sa mozem spytat aku znacku farieb na vlasy pouzivate?

jankaaaaaaaaa

Spongebob: no ak by si chcela taku farbu, to by si si musela svoje vlasy odfarbit. a navyse by si si musela tu farbu asi namiesat u kadernicky, kedze v drogerkach sa nic take nepredava.. a po dalsie cervena farba sa vymyva a bledne strasne rychlo. uz po tyzdni nieje taka pekna vyrazna ako na zaciatku

jajka001_

ja som si dala len sampon, vymyvatelny , na 24 umyti, a bolo to vidno dost dlho. mne ta intenzita uplne stacila, mozno ina by to chcela mat vyraznejsie.

jankaaaaaaaaa

nieje cervena ako cervena. rok som si farbila vlasy na cerveno a na vlasoch ktore boli uz velakrat farbene mi cervena chytala na bordovo, nie na cerveno ako na moje svetle odrastene vlasy

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.