Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

cervenalentilka

Ahojte, mam na predaj nove neotvorene balenie Lyndynette 3x 21 tbl (na 3 mesiace), ktore uz nepotrebujem. Expiracia: 10/2018, povodna cena 26,50 eur, predam za 20 eur. V pripade zaujmu piste na mail palenka1234@gmail.com.

spirited_away

Ahoj,
reagujem na môj príspevok z júna aby ste nemuseli zbytočne písať... blister je už PREDANÝ

Ďakujem

spirited_away

Ahoj, hak lindynette 20 som doužívala pred 8 mesiacmi a ostal mi jeden blister. Nemal by nieto záujem? Je mi ľúto vyhodiť také drahé lieky :) Expirácia 10/2016, cena 7,50 € (konečná suma vrátane poštovného). Keby náhodou napíšte mi :)
91liliana.be@gmail.com

katus01

Zdravím, ostali mi ešte 2 blistre z Lindynette 20, predám za cenu 17 eur aj s poštovným. Ak by mal niekto záujem píšte mi prosím na tento mail: catherine.novakova@gmail.com :-)

Nikkky

Ahojte ja som uzivala lindinette20 asi 2 roky a pribrala som z nej 10 kil , inac som snou nemala ziadne ine problemy idem ju teraz vysadit, nemozem sa pozerat na to ako stale priberam aj napriek tomu ze jem normalne...nemate nejake skusenosti ci po vysadeni sa tie kila navyse stratia ?

ANABELA

Ja som Lindynette 20 užívala 3 roky.Nemala som žiadne problemy.Nepriberala som a cítila som sa celkom dobre.Potom sa mi začali tvoriť cisty na vaječníkoch,tak mi lekár zmenil lieky na Dienorette.V žiadnom prípade ich neodporúčam!!! Braa som ich 1 rok a mám važne zdravotne problemy.Vysoky tlak,zväčšenú pečeň,zväčšenú lavu stranu srdca a neustale migreny.Vdaka tejto antikoncepcii už nemôžem brať žiadnu.

meridiana

ja som lindinette brala asi 1,5 roka a predtým asi akždý rok iné a za každým som mala zančné problémy-migrény pri vysadení, pribrala som, začali mi vypadávať vlasy, špinenie kedykoľvek počas cyklu, libido na bode mrazu....no našťastie ja som to už mohla riešiť danou a som veeeeľmi spokojná a mám pokoj.

meridiana

ja som lindinette brala asi 1,5 roka a predtým asi akždý rok iné a za každým som mala zančné problémy-migrény pri vysadení, pribrala som, začali mi vypadávať vlasy, špinenie kedykoľvek počas cyklu, libido na bode mrazu....no našťastie ja som to už mohla riešiť danou a som veeeeľmi spokojná a mám pokoj.

annita

Ja beriem Lindynette 20 od februára 2011 a som maximálne spokojná.Nebadám na sebe žiadne zlé zmeny.Pribrala som možno tak 2 kilá čo je úplne normálne.Pleť mi nepokazila ani nevylepšila. Ako plus by som uviedla spevnenie pŕs.
A na každú ženu antikoncepcia pôsobí inak. Keď nesedí treba sa poradiť s lekárom a vymeniť ju =D