Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

CSIBI-Ildikó

ja som začala brať lindynette20 o po mesiaci som mala len 2 dni menštruáciu.Prosím poraďte mi je to poriadku?

ROSNIČKA

ahojte prosím vas beriem hak prvý krát v živote,začala som prvý blister kramy mi skončili a stále špiním je to normálne alebo ich musím zmenit.Nemám s tým skusenost dakujem.....

monaanona

ked som brala lyndinette 20 a nepribrala som z nej a teraz som presl ana minervu (obe hormonalne), myslite, ze by som tiez nemusela pribrat?alebo je sanca, ze telo bude reagovat inak, rovnako?

obe HAK su nizkohormonalne

pass

Ahojte baby, ja som brala tieto tabletky cca pol roka. Nemala som žiadne negatívne vedľajšie účinky, ani som nevnímala že tie tabletky beriem.. žiadne zmeny, dokonca som ani gram nepribrala (len sa mi trošku zväčšili prsia, čo pre mňa bolo veľmi pozitívne:-)) No asi po 5 mesiacoch som začala mať problémy s nohami, opúchali mi lýtka a strašne boleli, začali mi byť veľmi viditeľné žily a cievy na nohách, stále sa mi "z ničoho" tvorili nové a nové modriny, dohnalo ma to až k behaniu po doktoroch kvôli podozreniu na flebotrombózu.. našťastie sa nepotvrdila, no napriek tomu už viac HAK brať nemôžem.. ale tento problém by u mňa nastal pri ktoromkoľvek druhu HAK, čiže nebola to vina Lindynette.. :( kvôli tomu, že som musela prerušiť užívanie, mi ostal jeden celý blister, dátum spotreby je až do novembra 2012, ak by niektorá z Vás mala záujem, lacno predám, ja to už nevyužijem.. môžte ma kontaktovať na mail: pass.passion@gmail.com

IvanaX

Ahojte, chcem sa opytat. Mam problem. Stalo sa mi ze som omylom zobrala dve tabletky naraz. Predtym som nezabudla vziat ani raz tabletku. Beriem ich pravidelne no stal sa mi tento problem :( co teraz robit ... nevie mi niekto pomoct?

blontimka

AKTIVKA - to je všetko indi vidi...ja som zase pribrala z yadine...takže tak....a neboli to tri ani štyri kilá..

letty

beriem ich uz druhy rok.ale nevedela som ze praskanie ziliek a naduvanie mozem mat aj s tejto antikoncepcie aj som z nich pribrala ale to mi vyhovuje lebo pred tym som bola aj tak velmi chuda
. beriem ju len koli tomu ze mam cistu na vajecniku tak mi ju doktor odporucil mam pri menstuacii velke bolesti tak ich berem ale keby nebolo treba tak ich neberem. dakuje za inf.ktore som sa tu dozvedela urcite ich prestanem brat a dam si vypisat nejake ine.nepoznate nejaku antikoncepciu s ktorej rastu prsia.dakujem

johanidas

Prosím o pomoc,,je mozne ze z antikoncepcie lindynette20 ma nadúva a mam castu plynatost?ma niekto skusenosti s tymto?