Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

:) mima :)

XYZW : nemusis mat krvacanie, to je individualne. Povedal to len preto, lebo ked dochadza pri zmene moznstva ESTROGENU tak moze dojst ku spineniu alebo slabsiemu krvacaniu, zalezi od teba, ako na zmenu zareaguje. Estrogen je totiz hlavny zensky hormon, a telo vlastne reaguje nan, preto mavaju zeny migreny, bolesti pri menstuacii a spinenie ci krvacanie pocas bezneho obdobia (ostatne neziaduce ucinky zavisia od toho druheho hormonu, napr.: drospirenon, gestagen, dezogestrel a ine)Neviem sice ak ci si brala LINDYNETTE 20 alebo LINDYNETTE 30. Totiz zo zmeny na MAITALON pri Lindynette 20 mohli vzniknut krvacanie. Keby si brala Lindynette 30 tak moznstvo estrogenu v Mautalone a Lind.30 je rovnaky :) Nemaj obavi, vsetko je vporiadku.

P.S.: Ten blister co som ponukala, som uz predala :)

XYZW

Ahojte, chcela som sa spýtať či tu niekto neprechádzal z lindynette na inu antiku. ja som prešla na maitalon. po douživani blistra som ho hned začala brať bez prestavky ako mi doktor povedal.beriem ho už 5ty den a gynekolog mi povedal že možem mať krvácanie prvý mesiac ako ked som začala brať tabletky prvý krát ... ja však to krvácanie teda špinenie nemám ... iba výtok je to normálne ? prosím poradte

:) mima :)

Ahojte :) No takže po 2,5roku užívania Lindynette 20 idem meniť na Daylette - lacnejšie Yazz. Mením preto, lebo som už nezvládala obraz vo svojom zrkadle. Na váhe priberám aj napriek tomu, že si oblečiem stále tie isté veci, čo som nosila pred 5 rokmi. Akurát moje brucho je spuchnuté ako keby som bola neustále prejedená a aj na tvári už začínam vidiet druhú bradu. Nezmenila som ani životný štýl, ani stravu, proste to prišlo len tak...asi ako keď žena berie hormóny :D Ináč som nikdy nemala problém s nimi...dávam 8 bodov z 10 aj to kvoli tomu, že občas mam zhoršenú pleť a v poslednej dobre pociťujem aj emočné výkyvy, ktoré som nikdy nemala. Pre najčastejšie otázky : Prsia sa mi od nich nezvačšili a libido je možno jemne znížené, vysvetlím : aj napriek tomu, že viem, že sex bude úžasný sa mi doňho nechce až tak akčne ako predtým. Ale to tiež len občas, nie vždy, to bude tými náladami.

linduskaaa27

ahojte! Zacala som uzivat Lindynette 20 a mam bolesti v prnikoch a obcas aj krvavy vytok. miule som dokonca mala aj hnacku a bolo mi na vracanie. Uz mi to dost robi starosti. Nemala by som to prestat uzivat? Dala som si len 13 tabletiek a uz taketo tazkosti :( asi s tym skoncujem :( je to dost neprijemne!

Honey_nb

Chcela by som sa spýtať že keď som doužívala tabletky v utorok :) Mám ďalšiu zobrať v utorok alebo až v stredu?

baara8054

Antikoncepcia u kazdeho dievcata funguje inak ja som napr z Lindynette 20 pribrala za mesiac 8kil a bolo mi zle musela som vysadit mam doma viAC receptov ale mne antika nerobi dobre

darkmother

jasne ja som ju uzivala 8 rokov, ziadne problemy, aj ked som bvynechala aj dve za sebou ziadne dieta na ceste.. po vysadeni som nic nepribrala, ale strasne sa mi vyhadzala tvar a toho sa neviem zbavit. ale to moze byt problem aj niekde inde, lebo to trva par mesiacov uz.

jankaaaaaaaaa

dajs i dve tabletky naraz v jeden den. alebo si kup ascorutin. jeto nizka davka hak a nie vzdy dobre drzi sliznicu