Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

honeycat

Ja som brala 2r mercilon, ale od toho som začala mať silné migrény, tak som prešla na lindynette 20. Až ked som si prečítala príspevky, tak sa mi potvrdilo, že to bolo z tabletiek - stále ma nafukovalo a mala som plynatosť. To by mi ani nevadilo, ale... prešla ma úplne chuť na sex a priateľ sa ma nemohol ani dotknúť !!!

honeycat

Ja som brala 2r mercilon, ale od toho som začala mať silné migrény, tak som prešla na lindynette 20. Až ked som si prečítala príspevky, tak sa mi potvrdilo, že to bolo z tabletiek - stále ma nafukovalo a mala som plynatosť. To by mi ani nevadilo, ale... prešla ma úplne chuť na sex a priateľ sa ma nemohol ani dotknúť !!!

diana30

ahojte ja tiez beriem hormonalnu antikoncepciu uz 4 rok a ked si dam 7 dnovu pauzu menstruacia sa mi nedostavy.mam 5 rocneho syna a mam 31 rokov. a chcela by som vediet ci ma niekdo podobne skusenosti?

mimi11

awojte holky.chcela by som sa spytat ci mozem otehotniet aj ked berem uz vyse pol roka lindynette 20 a chlapec sa do mna pravidelne spravi.

BeBa14

Baby,a nemali ste niektora aj taky problem,ze pri menstruacii vacsie bolesti brucha a hlavy,ako zvycajne?Beriem uz treti mesiac a zda sa mi,ze menstruaciu prezivam horsie,ako ked som tieto tabletky nebrala.Neviem,ci to prave ony maju na to vplyv...

Glisster

Ahojte baby ... ja som tieto tabletky brala 5 rokov v kuse a nemala som vôbec žiadne problémy, len potom som ich musela vysadit, lebo som mala nejaké problémy s tlakom a teraz zacnem brat novynette ... tak som zvedavá ako mi padnú tieto ... inak s lindynette som bola veľmi spokojná. Ale to zaléži ako komu sadnú ...