Matka a dcéra

Príspevok v téme: Matka a dcéra
d_domča

Zdravím Vás, určite ste sa už všetci pohádali so svojou matkou. To je bežné.. no ale povedzme si, že tak primerane. No u mňa je to hrozné. Začína to vždy so školou, že sa neučím...dobre nemám čisté 1 ale na dvojky to vytiahnem vždy. mám akurát 3 z matiky na konci roka.. ale tie jej ponižujúce nadávky, že som debil, sprostá, zdebilnetá, \"glupa\", krava, koza a este neviem čo, \"zabiť ma je málo\"..ja to už nevládzem takto žiť. Mám priateľa, viac než rok, keď jej treba urobiť službu, tak ho miluje najviac na svete, ale ked má nervy (ona dosť často) tak vždy mi vyčíta, že som decko ( mám 17 ) a netreba mi frajera, lebo že sa neviem sústrediť a za také debiliny ma doslova \"spičuje\" ( sorry za výraz) ako že som \"devla\" lebo som svojej dvojročnej sestre zabudla dať pred spaním dolegumičku z vlasov... rozmýšľala som že by som prestúpila zo školy a išla na internát, do priateľovho mesta ( Prešov) a vypadla z domu.. ja to tu už nevydržím... prosím Vás, čo mám robiť...

milada1111

ked budes vacsia tak tomu celemu pochopis :-) inak ti nemam co na to povedat,davaj vzdy na matku,len matka ma pravdu

kv

netrapi ma to pretoze clovek ktoreho milujem najviac na svete odisiel a nikoho ineho nechceM. maciatko si kupim len sa stahujem prec tak az potom

atm

tak si kup novu micu ak ti je smutno. a neverim tomu ze ta netrapi ze neprezivas s niekym nejake pocity lasky, podla mna po tom velmi tuzis. najdi si aspon nejaku kamaratku, pochybujem, ze mas aspon kohosi

kv

ale mna to netrapi fakt.
ta macka hej, lebo som ju 10 rokov strasne chcela a nakoiec mi ju kupil oco a mala som ju jak moje dieta. ale tak zomrela no : ((

Maoam

tak ak si schopna mat rada zviera a starat sa on, byt k nemu nezna, tak mas v sebe city, nehu, dobry zaklad na to, aby si rovnako naucila mat rada aj seba samu

Maoam

kv, teba to boli a velmi, preto si sa aj rezala, preto si aj trpela PPP (alebo este trpis, neviem, len som to tu kdesi citala dnes), ide o to to prijat a postupne to spracovat, nemozes za to, co sa ti stalo, ale to neznamena, ze kvoli tomu musis mat posraty uplne cely zivot, ze nikdy nezazijes lasku alebo nieco pekne

kv

hej hej ja som ina jak ona. vo vsetkom ina. a ja milujem svoje zvieratka : ) svoju macku som mala jak babo. kym som ju nezverila na tyzden matke a nezabila ju : (((( moju kvetinku najmilovanejsiu : (( no a zas revem.,,

Maoam

:-((

nechcem ju ospravedlnovat, ona nesie zodpovednost za svoje spravanie sama, ale mozno sama nemala lepsie detstvo (teda mozno si bola obet obeti)

mozno sa najde v tvojom zivote iny clovek, ktory ta bude mat rad, ale hlavne sa musis mat rada ty sama

je tazke naucit sa to, ked clovek od narodenia bol vystaveny bezcitnosti a bolo mu davane najavo, ze je nevitany, ale da sa to