anti happy end.

Príspevok v téme: anti happy end.
keplerka

ach tak ja sa pokusim byt strucna a moj takmer dvojrocny pribeh sa posnazim zrhnut do par riadkov.zacalo sa to tym ze som sa spoznala s chlapcom (mali sme 17, teraz on 19 ja za chvilu 19) ktory sa mi zdal idealny pre mna a taktiez hrozne sa mi pacil.zacali sme spolu chodit.vsetko bolo perfektne,ja som sa zalubila,on sa zalubil..presiel skoro rok a nas vztah bol podla mojich predstav ale zial iba podla mojich..nespozorovala som jednu chybu ktoru som robila;chodila som von aj s inou grupou kamaratmi a nikdy som ho nezavolala s nami vonm nehovorila som mu vzdy pravdu,robila som si co som chcela vela krat som bola k nemu sarkasticka a bezohladna.stratila som jeho doveru a on mi prestal pisat volat,prestal chodit na nemenovanu socialnu siet.jeho zavislost na mne opadla,ked ho ja nezavolam von, tak jeho ani nenapadne.citim,ze laska(fakt ze laska)nie je vzajomna.pred dvomi mesiacmi sme sa rozisli ale na moje naliehanie sme sa dali znovu dokopy.za posledny cas je moja psychicka stabilita hlboko pod nulou.ked som s nim tak sa len hadame - udobrujeme, hadame - udobrujeme atd.nechcem sa s nim rozist, bez neho by som to nezvladla,su aj chvile ked sme obaja spolu stastni,ale tych chvil je uz priserne malo.on nas vztah uz velmi neriesi,nevadi mu ze ja sa trapim,nezaujima sa co robim ked nie som s nim, ale i tak mi vravi ze ma lubi.niekedy mi to pripada jako by mi tu frazu lubim ta hovoril preto ze musi alebo preto ze to chcem pocut.a dokonca pred par tyzdnami som nasla v jeho macbooku obrazky inych nahych zien co vyvrcholilo k totalnej hadke, hrstke nervov,intenzivneho sklamania a smutku. poradte co mam robit aby to nebolo utrpenie a ako zrealizovat dobre casy(nechcem sa rozist) :(

maruska123

keplerka, ved ty si to utrpenie zacala, preco si sa vtedy nezaujimala, ako sa citi on? preco chces, aby sa on teraz zaujimal o tvoje city, ked jeho ti boli ukradnute? to je strasne sebecke a je to smutne, ze si to nedokazes uvedomit

maja47987

Laurina22 to co je pridrblu otazku?:D dam ti taku radu,kym nieco napises tak si najprv zisti o co ide alebo precitaj aby si potom nevyzerala ako vymetene tela...

keplerka-poznam,prezivala som.podla mna este ma vas vztah sancu,s mojim frajerom sme prezivali podobnu situaciu a podarilo sa to zachranit takze drzim palce,nestracaj nadej:))

lentilkaaa

neodkladaj to...ja som mala tiez podobny vztah...neustale hadky a udobrovanie ...rozidte sa a budte kazdy sam stastni...mozno sa ti to teraz nezda ale casom zistis ze si to mala urobit uz davno predtym

3nttt

tak mojmu drahemu posielaju kolegovia vselijake prasacinky a co? v prvom rade pises ze si velke chyby zacala robit ty. a teraz ked to on vzdal tak ti to vadi. bohuzial s tvojho pisania mam pocit ze neskoro.

kkaffe

keplerka, k niektorým veciam musíš dozrieť. A to sa nedá chcením. Na to potrebuješ čas, skúsenosti, boľavé omyly.. Pouč sa z toho, čo si robila zle. A už to nerob.
Prečo by tvojho priateľa malo zaujímať, že sa trápiš? Bola si k nemu bezohľadná, klamala si mu.. a zrazu by ho malo zaujímať ako sa TY cítiš? Teby zaujímalo, ako sa cíti ON? Choďte od seba, lebo teraz si budete iba ubližovať.