Len nezáväzný sex?

Príspevok v téme: Len nezáväzný sex?
Lili888

Ahojte , robím menší prieskum ohlade témy nezáväzného sexu.Toto je otázka pre mužov aj ženy: myslíte si že v nezáväznom sexe (keď sa dvaja dohodnú že do toho nedajú city) môže dôjsť po čase k citovému pripútaniu sa? Či existuje možnosť že by k citom vôbec nedošlo a bolo by to LEN o sexe. Ďakujem za odpovede :)

kleopatra4589

Moj priatel fungoval kedysi len na nezavaznych sexoch.. aj ten nas mal byt len nezavazny.. a vznikol z toho uz 3 a pol rocny vztah- najkrajsi na svete :) nikdy nevies, kedy preleti iskricka.. :)

sotti

Lili888 Samozrejme Lili,všetko je dohoda. Ja tiež suložím s kolegiňou z byvaleho pracoviska. Zavoláme si,vezmeme prenajom v neutralnom meste a oddavame sa sexu,ja milujem orál,ona zas anal a naše polovičky to nechcu. Čo je natom,vyhovieme si navzájom a po mesiaci sa stretneme znovu. Je to chemia...žiadna láska,potreba tela a duše.

biela mačka

Všimla som si, že je tu na stránke téma

o nezáväznom sexuálnom vzťahu. Dajme tomu, že mi jeden napísal (už sme sa 4x stretli), že sa mu páčim a chc so mnou stráviť noc. A vraj je ochotný ísť na testy. Lenže sútu dva problémy. Či mu mám písať len maily, alebo aj zavolať (neviem totiž, či má moje číslo, lebo naposledy sme sa videli v júli a vtedy som ho niekam poslala)a po dalšie, ja bývam u rodičov, on u otca a keby som mala byť v noci inde, čo by som povedala doma? On vraj nie je nastavený na normálny vzťah a ked nad tým uvažujem, ja sa tiež bojím reálneho vzťahu. Inak keby som mu zavolala, neviem, či by somn evyzerala ako nadržaná. Inak páči sa mi aj další, s ktorým som sa stretla raz zatiaľ, ten mi poslal sms, že budúci týžden zavolá. Tak uvidíme, ja by som aj volala prvá, len aby si niečo o mne nemysleli.

lianovaa

chcela som napisat ze..pritahujeme sa, uz medzi nami nieco malo bolo, zatial sex nie ale viem ze ho chce a vlastne aj ja..ale zaroven viem ze nechce riesit vztah..mozno to povedal preto ze si to nevie predstavit po sklamani..ja som tiez po rozchode a neviem si predstavit s niekym zase zacinat..ale na druhej strane ma pritahuje dost..a myslite ze sa nas postoj moze zmenit alebo ani nie?

lianovaa

ako to vie niekto odlisit? ze vyspat sa s niekym a nic neriestit...ved to je taky intimny akt...a ked je medzi dvomi ludmi pritazlivost, moze z toho byt nieco viac? aj ked jedna strana vravi ze vztah nechce riesit, ale citite z jeho strany zaujem?

asdfg

Ja som praktizovala nezavazny sex asi 2 mesiace. Dotycny ma pritahoval len fyzicky, inak sme si ani nerozumeli.Potom som to ukoncila koli novemu vztahu. Zalubila som sa do mojho noveho chlapa, ktory sa ale so mnou po cca.4 mesiacoch rozisiel s tym, ze mam vela kamaratov a ze mu to prekaza, ze ziarli a ze vie, ze sa nezmenim. Od rozchodu su cca.2 mesiace. Nedavno sme spolu opiti mali nezavazny sex.Odvtedy sme zase v kontakte ako..kamarati(ale ja by som ho chcela strasne nazad. Neverim ze sa so mnou rozisiel ze mam vela kamaratov). Par dni dozadu som mu navrhla nezavazny sex s ktorym suhlasil. Ale ak mam povedat pravdu pre mna nezavacny teda nie je, robim to len preto aby som mohla byt s nim. Takze podla mojho nazoru, je nezavacny sex velmi narocny na city. Ak ho chce niekto praktizovat, musi si vopred stanovit urcite pravidla.

NiaP

Nezáväzný sex som mala, dosť dlho sme to spolu ťahali, bolo to niečo v zmysle kamarát s výhodami. No neskôr sme sa na to obaja vykašlali a teraz sme dobrí kamaráti, čo občas vybehnú na kofolu a tak :)
A zas som to tak isto začala s druhým no a tam to bolo naopak...city sa prejavili obojstranne :)

kvakina

Ladybug123

ja som tiež mala priatela rok rozišli sme sa pol roka sme spolu nechodilli ale sem tam to bolo len o sexe a každý z nás si žil svoj život a zas to prepuklo do citou a sme spolu už je tomu rok a NEBANUJEM. Ak ho fakt miluješ určite to za to stojí predsa sa každý z nás vie poučiť z predchádzajúcich chýb:)

atm

to vacsinou byva tak, ze zeny nechapu nezavaznemu sexu a takmer vzdy si to spajaju s tym, ze tam musi byt "nieco viac", pricom to samozrejme vobec nemusi byt pravda:)