Len nezáväzný sex?

Príspevok v téme: Len nezáväzný sex?
Lili888

Ahojte , robím menší prieskum ohlade témy nezáväzného sexu.Toto je otázka pre mužov aj ženy: myslíte si že v nezáväznom sexe (keď sa dvaja dohodnú že do toho nedajú city) môže dôjsť po čase k citovému pripútaniu sa? Či existuje možnosť že by k citom vôbec nedošlo a bolo by to LEN o sexe. Ďakujem za odpovede :)

fungirl

Ja som sa pred pár dňami dala na nezáväzný sex a potrebovala by som počuť váš názor. Nikdy som neuvažovala nad tým, že čo a ako po sexe, bola som v tom, že keď sex tak sex a nič iné. Lenže ma to kus zaskočilo. Hlavne asi to, že mi počas sexu chytil ruku a držal ma, keď ma niesol domov tak ma držal za ruku a pýtal sa či sa mi to páčilo, či mi niečo nevadilo... a zakončil to tým, že si zavoláme a napíšeme. Lenže teraz neviem ako to mám brať. Je to stále takto po niečo nezáväznom či ani nie?

paganstorm

môže dôjsť, zvlášť ked máte dobrý vzťah a okrem sexu si aj dobre pokecáte a vyrezite trebárs niekam spoločne, ale to záleží od povahy človeka si myslím, ako dokáže odolať

biela mačka

ja mám takúto ponuku a kedže normálny vzťah nemám vo vyhliadke, tak premýšľam, že to vziať..s ním som sa 4x už stretla. Na jednej stranema to láka a na druhej strane sa bojím chorôb, lebo ochrana pomôže len pri klasickej súloži. Aj keby partner absolvoval vyšetrenie, či nemá nejakú chorobu, chytiť môže niečo, kým výsledky prídu.

ifkoo

Lili888

Pozri Lili som ženatý,mám rodinu,šťastné manželstvo. Mám však kolegiňu,ktorá je moc pekná,má šťíhlu postavu,no má muža,ktorý je stále v zahraničí a keď pride domov,tak len chodí po kamošoch,vysedáva v bare,jej sa nevenuje.Raz som ju bol zaviesť domov po podnikovej oslave a skončilo sa to sexom u nej v byte...mala taký chtíč!!!
Na druhý deň v práci ma požiadala o takuto výpomoc ak by to na ňu tak prišlo.Občas ju pomilujem v aute alebo u nej doma,cítim to,že to potrebuje a poviem len tolko,že to chce jej telo a hormony,niesu tam city ani láska...je to potreba ženy mať sex!!! Asi tolko by som!

placka

Každý sme iný.Asi to záleží aj od povahy. Aj od toho s kým spávaš. A ženy sa skôr namotajú ako chlapi väčšinou.

xdanielax

ladybug123 - bolo by dobre, keby sa tu vyjadril aj niekto treti :)) Ja by som do toho nesla, kedze bol "nevhodny" a ty sa bojis, ze by sa nieco mohlo stat.
Preco to chces vlastne spravit? Stale ta pritahuje, alebo? Lebo vies, je plno dalsich fesakov :-)))

Ladybug123

vo vnútri viem, že ho nemilujem, veľmi mi ublížil, ale predsa ho už mám aj celkom rada, vieme si fajn pokecať .. len sa bojím, že mi zase v hlave niečo preskočí a zas v ňom uvidím to, čo vtedy, ked som ho milovala .. jaaaj sakra ja neviem, ked sa trocha pripijem, je väčšia šanca že by mi nepreskočilo? :D