Bolesť pri sťahovaní predkožky

Príspevok v téme: Bolesť pri sťahovaní predkožky
aaaaaaaa

Dobrý deň, mám posledné dni problém. Na vonkajšej časti predkožky sa mi najskôr objavila taká malá biela vec, ako keby pľuzgierik čisto biely, ktorý trošku bolel keď som sa ho dotkol. Od tej doby sa mi nedá poriadne stiahnuť predkožka, strašne to bolí a páli. Posledné dni už takmer vôbec nejde, ledva že dokážem cikať. Idem ku doktorovi, ale chcel by som vedieť o čo môže ísť. Ďakujem

Nastavajuca

Dobry den. Priatel ma bolesti pri stahovani predkozky a tazko dosiahne ejakulaciu. Vie mi niekto poradit. Dakujem

caleb_09

ale je to caste ochorenie?
a si hovoril ze ju mam roztahovat v teplej vode... ale ked mi stoji ?

OMG , ale mam z toho trocha strach

mate59

myslíš po obriezke? Tak ako žije po nej milióny mužov.Celý mužský arabský svet je obrezaný od narodenia.Obriezka neprináša žiadne zdrav. riziká.

Jakub195

Ahoj tak poprípade ti niečo naordinujú nejakú masť alebo urobia obriezku musíš sa báť to v dnešnej dobe sa to dá liečiť ale odporúčam navštíviť urológa

mate59

caleb - napr. detský olej alebo krém, aby sa koža premastila, zvláčnela.
Ale ak máš s tým problém, nenechávaj to tak, nesie to zdrav. riziká,musíš ju prevliekať volne, že škrtenia a bolesti.

atm

ze "tam ti ho odstrania" kks :D
neodstrania ti HO, ale TO, teda tu predkozku ak s nou mas problemy, zakrok asi na 20 minut