Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

marijam snazim sa trosku ale nie vzdy to ide :) a mas daco noveho?
valika snad to dnes das :)
heatherka drzim palce nech tie kilecka su uz aj prec :)

sloniatko

lileek tak si dajme kazda 50drepov. a 50brusakov. hm? :) myslis ze som sa snazila?no neviem ale tomu ze dam do dalsieho tyzdna kilo dole neveri
m lebo u mna to ide pomalsie :) ale to neva predsa uz mam dole 4,7kg a to neni na zahodenie :)
co dnes jes?

sloniatko

lileek tak si dajme kazda 50drepov. a 50brusakov. hm? :) myslis ze som sa snazila?no neviem ale tomu ze dam do dalsieho tyzdna kilo dole neveri
m lebo u mna to ide pomalsie :) ale to neva predsa uz mam dole 4,7kg a to neni na zahodenie :)
co dnes jes?

Maoam

Heatherka, tak ja som mala kvoli vaznym problemom 7-mesacnu pauzu v chudnuti aj pohybe a vysplhalo sa to na 58 :-/, dala som dole na 56 a aj nejake cm a teraz som zasa na tych 56 :D. Ci tu hranicu prekonam, to je vyzva, fakt :D.
Takze teraz 165cm/56kg, posledne miery boli: 87-72-94, stehno 53

sloniatko

maoam ano citit to kilecko jedno za dalsim :) zatial mam dole 4,7 kg od tusim 10.1.2012 :)lileekk ahoooj :) dakujem ja sa zase tesim z teba :) mas pravdu tie prilohy robia dost :) tak bikend kazme vzdy :) ale neva nebolo to az take strasne :) a preco sa vlastne nejdes merat i tento tyzden?ved si chodila kazdy tyzden nie?

Heatherka

maoam a ty teraz kolko vazis ??? viem, ze si sa drzala okolo 56 a neeeslo dole a neslo. mne sa to zastavi na 53 a nepojde, uz to vidim :D stale pred tym, ked som chudla, to bola moja carovna hranica :D

Heatherka

:) no dobre, zamestnanie,ziadne, pijem nervy , teda studujem :) mam 21, mam 158 cm a momentalne 55 kg. 2 kg som uz dala dole. chcem dat dole este 5.
moja najproblemovejsia partia je zadok, boky, stehna. kedze som hruska :)

mala som par mesiacov dozadu 50 kil, pred tym este menej ( kvoli chorobe)
zaklad pre mna je dosiahnut rovnovahu tela a spravne fungovanie vsetkych metabolizmov v mojom tele :)

Maoam

Marijam, uz som ti aj odpisala :-), no baby Marijam je taka kocka! A stihlunka ako prutik, nadherna postava fakt :D.