Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

baculka

Linguistics super ! :) obdiv za ten deň na neera kúre, ja neviem neviem či by som zvládla :) ...inak ohladom tých lbrušákov, ono každý hovorí niečo iné, ja si myslím že hlavné je aby si pri zdvihu zapájalá najviac bruš.svalstvo aby sa neničila chrbtica

Valika146 tá večera by mala byť nejaké bielkovinové jedlo , čiže : kur.maso + zelenina , nejaký syr (mozzarela, cottage ) + zelenina , biely jogurt , tvaroh ...záleží na čo máš práve chuť a koľko dokážeš zjesť :)

Ja som mala dnes obed že 1,5 grah. rožka + cottage cheese + asi 80g uhorky šalátovej + 2reďkovky + celý ľad.šalát :)

a teraz olovrant asi 150g banán + 200g jahôd ....mala som znova chuť na sladké, viem že to nebolo najlepšie ani tá kombinácia ovocia ani ako jedlo na olovrant plné sacharidov ale ideme ešte na záhradu takže tam budem potrebovať dosť energie :D

Valika146

ďakujem baby :)
tak
Maoam: výška moja je 162cm
baculka tak vyskúšam si dať niečo na večeru :)
ale niečo ľahké že? či môže byť aj to mäsko nejaké z obeda? či len jogurt?
Dneska som si už pocvíčila a idem obedovať :) krásny slnečný deň :)

Linguistics

Ahojte!
No tak poporiadku - dala som si tych trestnych 30 brusakov - 10na stred, 10na lavy stranu a 10 na pravu. Tu by som sa chcela spytat - ako cvicite brusaky vy? Ja som si nohy vylozila na fit loptu a dotahovala som az ku kolenam. Je lepsie si nohy do niecoho zapriet a nevykladat? A niekde som citala, ze netreba dotahovat brusaky, len sa tak nadvihnut.. Neviem. A dalej, asi to nebudu take ucinne brusaky, ked som sa asi pri 20tom pristihla, ze sa dviham za pomoci ruk za hlavou a nie chrbticou ci ako sa to ma :D Ake komplikovane, brusaky robit.
Vcera som mala prvy den mojho neera detoxu, zvladla som to super! A to sme mali navstevu - kolaciky na stole, oriesky... Az mi slinky tiekli. No a moj drahy si na veceru robil pizzu, to tak krasne vonalo :D A potom si dal zmrzlinu!! Protiva jedna :) Tak dnes den dva, citim sa fajn, len stale premyslam, ze by som nieco zjedla. :D
Sloniatko, gratulujem k schudnutym kileckam!
Pekny den vam :)

baculka

ahojte baby, konečne krásny deň ! :)

raňajky jablko nakrájané s mandĺami

desiata malý banán + 5 jahôd :)

Užite si dník : )

Maoam

Danka + Helus: nic si z toho nerobte, ze stagnujete, ja som stagnovala polroka na tej istej vahe a potom sa to opät pohlo. Ktosi tu pisal, ze je to typicke, ked telo schudne tych 10% z povodnej vahy, u mna to uplne sedi, presne vtedy sa to zastavilo na par mesiacov. Z mojej vahy dat este nieco dole chce velku trpezlivost, to uz ide velmi pomalicky a viac ako 1kg/mesiac je podla mna nerealne a ani viac nechcem.
Takze sa vazim a meriam koncom maja a ak to bude zasa o kilo a centimetrik vsade menej, bude to super! :D

Maoam

ahojte baby,

srdecne gratulujem vsetkym tym, ktore ste schudli :-), urcite to aj na sebe citite a hlavne je to motivacia ist dalej :-)

Sloniatko: uz si schudla 4 kg za tie 4 mesiace? super, tak to uz mas potom 62-63kg, ze? (citam hore v uvodnom prispevku, z akej vahy si zacinala), no vidis, ide to dole

Valika: pekne ta vitam v nasej teme :), smiem sa ta opytat na tvoju vysku? a takisto gratulujem k prvemu uspech - 2kg za tyzden, super!

Helus

ahojte babulky ja idem na oslavu varit,ale vecer si vas precitam za 2 dni,vcera uz som po praci tu nebola,chcela som sa vyspat,pekny vikend vam prajem.

baculka

Valika vitaj ! :) úplne krásne tie 2 kg gratulujem !
aj ked mne sa zda že papáš málo , neviem mne to baby zo začiatku tiež hovorili a bola to naozaj pravda :) skús si zvyknúť na tú večeru, zrýchli sa ti metabolizmus ešte viac ;)

Ja dnes olovrant jogurt biely a potom ešte pol graham. rožku a 2 tie ražné polystyrénové chlebíky s apetitom a zeleninou :(
Dosť som sa najedla, potom som 3 hodky behla po obchodoch a došla som úplne mrtva a zjedla som biely jogurt ap ol rožka s asi 3 lyžicami takej omáčky kapustovej
Nič moc, nebola som prejedená ale zle som jedla poobede ..

Idem spať radšej, tak dobrú noc :)

Valika146

sloniatko
tak 20 rokov chcem schudnúť tak na 54 kg :)
no akurat som teraz docvičila :)
týždeň vkuse som cvičila a nejako posledné dni sa mi vôbec nechce :D
tak ako jem?
raňajky zeleninka knäkebrot alebo fitnes pečivo nato šunka a vajíčko na tvrdo plus zeleninka.
potom ovocie nejake :)
na obed zvyčajne polievka a keď tak nejaké hyd. mäso plus zeleninka
olovrant cotage chesse alebo nejke ovocie
a na večeru bud mozarella alebo to cotage chcesse ale večeru moc nejedávam lebo od rana som už plná :D skôr čaje si dám :)
ako je zelený, čierny, harmančekový ...

sloniatko

lilekk som zvedava ci zaberu alebo ci len tahaju od teba peniaze :) som fakt zvedava
ahooj valika vitaj!a kolko chces schudnut?vek vyska? :) napis co jedavas hm? :) uvidis tu ti pojde chudnutie lepsie lebo sa mas s kym porozpravat a gratulujem k tym 2kg super proste :) prehresky?tie ja mam skoro furt :)