Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

lilekk

ahojte kocky bola som sa vazit tak podavam hlasenie, takze na 172 cm:

28.3 - 79,1
4.4.- 77,3
17.4 - 75,6
24.4 - 75,7
4.5 - 74,9

juuuuuuu dala som dole mi vravela dalsich 800 g tuku a to som mala prehresky a mam tyzden pred menstruaciou to znamena ze mam chute a pms :) tak aspon nieco cize celko to je dole 4,2 kg :) tesim sa

inak moj jedalnicek dnes je bieda lebo som rozlietana:
R- acitivia biela, caj O: porova polievka, 3 ks pizze s mozarella, rajcinou a bazalkoou

sloniatenko co hovoris? :) inak ja som sa vcera nudila pri tom jste to co jite, trapne to bolo nech tam davaju obycajnych ludi :)

baculka - to s takymi kamoskami poznam najlepsie su take co maju ledva 40 kil aj s topankami a postavia sa vedla teba a zacnu nariekat ze su tlste to je podla mna tak traaapne, a podla toho co pises ona nechudne ale hladuje to bude akurat jojo efekt, kasli na to nevysvetlis :)

danka - jaaaj dobry trest ti kocky pripravili chuda moje a pekne pi vodu!:D no inak to sa vsetko kazi v najnevhodnejsiu chvilu :( je to blbe s tymi euracmi neboj ja viem kazde euro dobre je aj mne sak som nezamestnana take akcie by ma zabili :D a nestracaj nadej za 2 tyzdne mozes dat dole aj dve kila, keby sa snazis :)
inak s tym cvicenim mala asi katerina pravdu, ja cvicim tak 4 krat do tyzdna po hodine, niekedy aj vyse hodiny lebo zacnes spalovat az po polhodke, ale aj tak je 80 percent strava :)

dana660xz

sloniatko papa sa pri tom len ovocie a zelenina , surova samozrejme. ja som za posledny mesiac precitala o tom asi 3 knizky + kazdy den citam web stranky, to mi ide trosku tazsie, lebo vseto je v anglictine, ale luskam pomalinky. zkladnou tezou tohto stravovania je, ze je to prirodzena strava cloveka. s cim plne suhlasim. varena strava= mrtva strava. ja sa o toto pokusam uz asi treti krat, tento raz dufam, ze je to do tretice vsetko dobre. robim to na 95% kvoli zdraviu a 5% je vaha.
a k tomu jste to co jite, ja ze si len zacitok pridrimla a potom si to uz videla. ale inak to bolo o nicom, bola tam ilona csakova, ktora malo jedla a z toho bola tlsta. potom povedala, ze je tehotna, tak jejukazali vyzivu pre tehotne zeny. a tak. nikto nechudol :( za pozretie to moc nestoji.

sloniatko

danka ja som to vcera nevidela zaspala som este pred zaciatkom ale kuknem si to urcite .no ja neviem ale ako sa da vydrzat na takej strave surovej?co sa vlastne moze jest?

dana660xz

sloniatko co sa pocasia tyka tak na dnes zahlasili ze 20 stupnov a prehanky a pritom prsi v kuse odkedy som hore :( na zajtra hlasia 21 a tiez prehanky :( ale dufam, ze nebude takto prsat, bolo by mile ist troska za kulturou, poprechadzat sa, vypocut si kapelu nejaku. a cigansku si nedaj, lebo ta to bude stat 50 drepov :D :D :D (asi som ta neodradila, ze ? )

sloniatko

ale co som vcera pocuvala pocasie tak by malo byt zajtra docela fajn no dnes uz mozu tvrdit zas nieco ine :) ja tam chcem ist a ako sa poznam si skoro urcite dam cigansku :( a tie saty no keby si tam sla v rovnakych asi by ta fakt ohovorili :)

dana660xz

goFruit, evcca vy mi tak z duse hovorite. slavnostne prisaham, ze vydrzim trojdnovy post pri ktorom ocistim svoje telo od toxinov a budem pokracovat v surovej strave! nikdy som nevidela tucneho vitariana a to preto, ze je zdravy ako ryba! a aj ja uz chcem byt zdrava a chuda.a ja budem :) dakujem vam velmi pekne za podporu baby!
inak sloniatko vsimla si si vcera pani katerinu co jedla? mala na tanieri len ovocie cerstve, ziadne varene veci. take krasne johodky pojedala, mnam. hned ako prestane liat idem do obchodu a kupim si jahodky, potom uz budem jest len melon a potom goodbye strava na tri dni. budem doma lezat, nic nerobit a postit sa. rano sa odvazim a potom az v utorok a uvidime kolko toxinov moje telo za tri dni odplavi. :) hadam aj pol kila sa tam najde.

evcca

danka, je normalne, ze si vecer do seba napchala buchty, kedze doobeda si ledva zjedla par ks kivi, telo to vecer dohanalo.
mavala som to podobne. vecer som napchala nieco do seba a rano som ledva vstala, nic ma netesilo a kolotoc dookola.

GoFruit

dana myslim ze ten post ti velmi pomoze a dobre ti nastaruje organizmus a uvidis len co budes na surovej strave, kila pojdu tak dole ze sa ani nespamatas, uplne vazne, neexistuju tucni vitariani, proste nie, surova strava je pre telo to najlepsie co mu mozes dat, bude sa cistit, toxiny pojdu prec a snimi aj tuky, ktore ich zaobaluju...neexistuje tucny cloek co by bol zdravy, pretoze toxiny ukryvaju tuky, len co sa telo zbavy tukov, ide prec vsetko svinnstvo z tela, drzim ti velmi palce, lebo vidim ze chces velmi a si na dobrej ceste.
len pamataj ze vzdy ked tvoje telo ma chut na sladke alebo na hocico nezdrave, je to preto lebo ma malo zivin a vola po zivin, a ked mu das zasa len nezdrave, zas bude volat a takto sa mnoho ludi prejeda, lebo telo chce ziviny a nedostava ich, tak vola po dalsom jedle a je to zacarovany kruh...vzdy ked mas chut na nezdrave, daj si vela ovocia ci zeleninky a prejde to. AJ ja mavam chute, a ak mam po ruke dost ovocia rozhodnem sa pren a chut na ine odide

dana660xz

jejda sloniatenko saty ani nespominaj, uplne ma chyta depka pri tej predstave,ze budem zas nieco v ochodoch skusat a bude to trcat z kazdej strany :/// akoze naozaj netusim ako vyriesim tuto situaciu. jedny saty mam ale potrebujem minimalne este jedy. lebo tie dve svatby su dve kolegynky moje a nemozem im ist v rovnakych stach. teda ja by som aj sla je mi to jedno, ale potom by ma asi ohovarali :D a potom ta padesiatka a sedesiatka ej mi uz asi aj jedno, na to by som sa najradsej vykaslala, ale krstna mama ma 50 z toho sa nevyzujem. som zo seba sklamana, myslela som si, ze ked bude maj budem mat aspon 52 alebo 53 kil, no namiesto toho som furt ta ista knedla :/ a za dva tyzdne nedam tri kila dole ani keby co bolo.
inak majales vyzera super, para, polemic, hex, skoda toho pocasia, lebo frci to uz od dnes.