Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

lilekk

danka, sloniatenko - jaj baby rozpravate mi zo srdca o tych prehreskoch :( ale ja sa vzdy cudujem kurna ked spravis denne jeden prehresok nemoze to byt az taka tragedia? nie? ale potom zas ta vaha stoji :(( Danka mas uplnu pravdu ze ak s tym nieco nespravime kila pojdu hore :|
aj ja by som presla k nejakemu trestaniu vymyslite nieco :D ved pondelok som mala prehresok: pivo a chleba salamovy a vcera nanuk :( des a hroza normalne sa citim jak spekacka

inak dnes zatial:
R: 6 fibre, caj Ol: grepova stava, nizkotucny jogurt O: trochu celozrnych cestovin, sunka, rajciny, cibulka, polka grepu Ol: pol grepu

idem dnes aj cvicit konecne :)

helus prosim Ta ako robis sosovicovu polievku? vies mi dat nejaky receptik nieco dietnejsie ako sosovicova polievka so smotanou? ja moc varit neviem a vidim ze Ty vies same dobre veci navarit:)

dana660xz

sloniatko pises, ze mas prehresky stale. bohuzial sa musis zatat a vyhrat sama nad sebou, lebo inak kila dolu nepojdu. vies, z tychto prehreskov je ta nadvaha. pokial sa ich nevzdas, tak sa nevzdas ani spekov. jednoducho treba nieco obetovat,a by sme dosiahli svoj ciel. nic nie je zadarmo a keby bolo chudnutie jednoduche, tak by nebolo tucnych ludi.treba sa vzopriet tym chutkam hnusnym.ja mam pocit, ze tiez stale jem nieco navyse. neviem odolat, jedlo je pre mna ako droga. omamne vone, chutky na hocico ine nez na zeleninu a ovocie. diablov vymysel vsetky tie lahodne jedla :( a preco som aj maso jedla? no uprimne? lebo sa mi nechcelo premyslat nad tym co budem jest. pecienku vysmazanu som vzdy milovala, tak tu som si dala preto. klobasku, lebo ineho na zahrade nebolo, to sa grilovalo, takze som nemala na vyber, svoje nacistene ovocie z domu som mala zjedene a bola som hrozne hladna. ja viem, ako vyhovorka to stoji za dve veci... tiez ma to mrzi, ze som nebola pripravena na cely den dopredu. dnes som zatial zjedla 5x active chlebiky. to su take tie ako vlaran. nic mi nejde dolu krkom, asi som najedena este z vikendu. ked pridem domov, pripravim si nejaku zeleninu dusenu asi.
pocuj co takto dat si nejaky trest za kazdy prehresok? spolocne by sme sa"trestali", hmm? nieco ako sme si vymysleli spolocne cvicenie rano. co ty na to?

dana660xz

no teda, helus, ze borelia, fiha. no hadam bude vsetko v poriadku, vyberies lieky a budes mat svaty pokoj. drzim palce. inak ja som si ta diagnostikovala na tu alergiu na laktozu. nejedz to helus, taketo stavy ti za kusok syra nestoja predsa. ved odkedy si prisla z piestan stale ti je po niecom zle. ja si myslim, ze je to to mlieko. ale ked uz behas po tych doktoroch, tak zbehni aj na alergologiu, jeden doktor hore-dole. nech vies na com si.to zvladnes!

Helus

Danka mne ten salet tiez moc nechutil,ale skusim si to spravit tej Bonduel,to mi poradila jedna zakaznicka.Vzdy som si to robila zo zmesi v skle takej 7 dcl.Ale u nas to ma kto zjest,svokra take lubi.A tie krize nie su vsetko.Dneska som bola na Infekcnom nezlaknite sa na Boreliu,v piatok budu dalsie vysledky potom nasadena antibioticka liecba,jak keby som tych liekov nebrala dost.Kliesta som nemala ale ma nieco postipalo,a toto sa zistilo len tak nahodoe,u reumatologicky,chcela o mne vediet vsetko tak mi nabrala take,co som si musela aj doplatit,ale dobre ze nabrala.Inac by som nevedela,ze mi nieco je.A keby nebola operacia kolena,tak by som nevedela,ze som reumaticka,takze vsetko zle,je na nieco dobre,ale nebavi ma chodit po lekaroch.Takze tak,ale baby neriesim to,idem si dat sosovicovu polievku a hajde do prace.A ten jogurt chcem pozriet bezlaktozovy,ci mame,a ked nie tak bez jogurtu,nebudem riskovat.

dana660xz

sloniatko ti poviem ja som cez tie 4 dni jedla tak vselijak, no mam MS, takze naozaj vselijak. to jedno teple jedlo bolo sobota milanske spagety, nedela vysmazana pecienka, pondelok chlieb s vajickovou pomazankou a vcera klobaska so slaninou = bolo mi jedno ci som alebo nie som vegetarian. :D a potom este aj buchta a zasa pecienka. dnes som nestihla este nic zjest lebo doteraz som mala toho moc v robote. tak neviem ci si po tom vykone nedam post dneska, alebo aj dlhsie. vcera som bola nafuknuta ako balon, a jak som sa dnes odvazila a ze o kilo viacej, tak nemam ani chut jest. a vcera ked mi uz aj frajer povedal, ze by som nemala tolko jest, tak to ma fakt dorazilo, lebo on mi taketo nikdy este nepovedal. on je ten, ktory mi furt nuka jest, nosi pomaly do postele a stara sa a nikdy doteraz nemal takuto poznamku. je to pre mna take na zamyslenie, ze ked on- co mi nikdy nic nepovedal mi taketo nieco povie :/
sloniatko a papanie bez priloh je uplne super, je to take lahsie travenie pre organizmus. takze v tom vytrvaj a uvidis ze budes lahsia. a nehnevaj s na seba, ved aj ty si len clovek, skor sa zatni, tak ako maoam, ta sa zatala a islo dolu kilo. a z jej vahy je kilo naozaj dost. takze naozaj treba sa zrejme len zapriet, lebo to jedlo, to je ako droga. ale mas ho kazdy den na ociach a je velmi lahke zhresit, preto mame tolko prehreskov. lebo je to dostupne na kazdom kroku.

sloniatko

danka a ty sa teraz ako stravujes?joj ja normalne citim jak mi je zle po tom co som pozrala som na seba nasrata atrasne...ja sa teda asi vratim k tomu co lilekkk teda bez priloh :)

dana660xz

jaj a sloniatko pytala si sa na tu ryzu. no ked dnes len ovo-zelo, tak zajtra si daj kludne tu ryzu a zeleninu, ale nie ze cely den len to. sprav s rizoto zeleninove z toho a to si daj na obed na veceru napriklad dusenu zeleninu a tak . a take rizotko mozes jest aj 3 dni, ked ti chuti, ale okolo toho aj ovocie a zeleninu. aby si to mala pestre.

dana660xz

ahojcek, no sloniatko, musime s tym nieco urobit uz. inak najhorise na tom je ,ze ani nemam pocit, ze by som vela jedla, tak to jedno kilo kde sa na tej vahe zobralo, teda, ze som taka citliva a priberiem po 4 dnoch volna az kilo som nevedela. takze ziadne vyhovorky, nie sme predsa slabosky, no nie?
maoam ahoj, joj zdravicko neposlucha :( hadam sa ti to coskoro da do poriadku.
heluska ahoj, no na krize asi naozaj nic neriskuj, bola by to skoda. a ten salat mi nechutil, ale tak 100 ludi 100 chuti . dobru chut! som ale velmi zvedava, ze kolko vazis. budem sa tesit na piatok !

Helus

Ahojte babulky,tak ja terazn olovrantujem a obed bude ta sosovicova polievka,olovrant rajcina+ladovy salat+knakebrot+ par platkov syra Kleopatra,a vecera vajicka+ zelenina.
Inac seklo ma v krizoch pri prebalovani svokry pred 3 dnami,a zajtra som chcela ist plavat,takze to asi vynecham,predsa chladnejsia voda,neviem co by so mnou porobila na krize.Byby vidim,ze ste sa rozbehli na plne obratky,ja sa snazim v piatok sa vazim,tak som zvedava,isto nic neslo dole,aspon ze udrziavam.Inac citam dobru knihu TIGRIA DIETA,je to o kocke co stale chudla a priberala,o jej chorej chrbtici,mam to u pozicovne.Zajtra si idem na obed aj veceru urobit cviklovy salat od macingovej,len tam skusim dat mrkvu+ hrasok od BONDUELE,uvidim ako bude chutit
Danka tebe ten salat tiez moc nechutil vsak?Ale vcerajsie struky+ mrkva mnam,a ked sa na to nastruha syr,tak paradny obed.