Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

ahojte,lilekk moja dz sa na urade a ta dieta vychadza rozne ale niekedy v maji :) inak na jej stranke to je napisane aj ked ne vzdy to dodrzia :)
dani ahooj takze ty si nehresila?teeda :) super!
maoam a inak ako tvoja choroba?uz dobre?
baculka ty ides inokedy super takze sa nestresuj dobre moja :)
heluska to tvoje travenie ach snad uz bude v. poriadku a peknu sluzbu ja tiez poobede makam :( ale zajtra volno aspon daco :)
no ja dnes:rano biela pletena maslo redkovky potom kiwi 3ks potom od mamy kusticek fasirka+uvarene nesolene zemiaky+uhirkovy salatik a teraz jem od sestry ze tvaroh +rozmixovane banany tvrdila mi ze tam neni cukor ale je to daake moc sladke ale dobre :) vecera asi mozzarela a zajtra opekacka a teda ista spekacka :( ....

marijam

Ahojte baby! Ohlášam sa po dlhej dobe...vôbec nemám čas...Kvôli čomu ani nejdem vypisovať...poviem vám len toľko, že idem s5 k rodičom lebo moja psychika je v úplne v pi*i v tomto stave sa ja nemôžem udržiavať..takže len jem sladké..normálne si to môj organizmus vyžaduje na obalenie nervou. Všetky zásady zdravého stravovania som dodrbala...potrebujem len kľud a hlavne myseľ vyčisiť a potom možno začnem od znova!!! Mimochodom ani menzes mi stále neprišiel..cítim sa z toho ako balón..Telo by si už túto očistu aj prialo ale MOZOG NEPUSTÍ!!! Jednoducho stres, nervy, stres, nervy, nervy a ešte raz nervy k tomu práca...no ďakujem pekne, že sa deje čo sa deje!!! Baby ani nemám čas vás si prečítať..ale verím, že Vám sa darí úplne na jednotku :-) Pevne vám držím palce a nezabúdajte, že stáááále stááále na Vás myslím :-)

baculka

ahojte baby :)
Ja som víkendovala super, stle niekdo vonku ale každý deň som 1 jedlo úplne pokašlala a čo jej najhoršie že väčšinou večeru takže hrôza .... v nedelu ma chytila totálna depka, proste veľká riť, veľké stehná a celkovo s cítim ako taký rambo ....

Dnes raňajky 1,5 jablka a 0,5 l zel. čaju
Odtvedy som cypila asi 1 l čistej vody a o pol 1 si dám nejaký obed

Inak moam aj mne viac vyhovuje teraz surové , ale to myslím že je normálne s príchodom tých horúčav :)

Nech sa vám darí babulky :) !

Helus

Maoam dakujem ti pekne za zelanie,ale ja som si sprvila NESCU+ SOJOVE MLIEKO,a je mi fajn,ziadna tazoba neni u mna hura.To mne asi tie zivocisne bielkoviny robia zle.Tak to vidim.Ja pomaly sa chystam do prace,jak vam zajtrajsie volno zavidim,tak by som isla do zahrady na slniecko,ale poobede budem v praci,co uz,aspon si doma zacvicim doobeda.

Maoam

ahojte babule,
mne je momentalne z vareneho jedla dost nanic, takze len 1x denne varene, inak lahsia strava a vela suroveho ovocia a zeleniny.
Takze asi ako DAnka, tak fungujem.
Helus, prajem ti, nech sa ti po tom poste dnesnom ulavi na zaludku, to je trapenie, ked travenie hapruje.

Babule, pekny tyzden vam prajem. Na mna je uz moc teplo, nemam to rada :-/.

Helus

Ahojte babulky moje,ja dnes zatial len vodu+ 2 caje.
lilek poobede pojdem kvolo tej Biogajje mam tam znamu magistru tak pojdem sondovat.inac kavu som zatial nepila,som zvedava,ci vydrzim,uz zacinam byt aj hladna,takze keby nieco,ovocie to isti,som poobede v praci do 22 co bez jedla lietat neviem,ci budem mat dost sil.
Sloniatenko tie nestastne vikendy pozname vsetky,ale je tu novy tyzden,tak hor sa do toho.
Danka ja som si zrovna vcera kupila Sojovy Zajic,ze si ho budem davat do kavy namiesto mlieka,ale teraz neviem,neviem.Soju nepouzivam,ale pouzivam dost sosovice,a milujem fazulu v paradajkovej omacke,taku hotovu z LIDLA alebo Kauflandu.Takze ja idem varit pre rodinu maso+ chcu hranolky,a k tomu uparenu brokolicu,aspon nieco zdrave.

dana660xz

ahojte baby! akoje tu mrtvo :) vidim ze vikendy su tu "klasika" hresime vsetky, skoda, mali by nam tie vikendy zakazat :D
lolka blahozelam ku kileckam zhodenym, super.
ja teraz jedavam tak, ze jedno jedlo denne je varene, oastatne je surove. v sobotu to bol chlieb s vajickovou pomazankou a omeleta a vcera spagety s omackou takou rajcinovu a sojou a z toho mi nebolo moc dobre, bolo to take tazke na zaludok, mam pocit, ze este teraz to mam v bruchu. a vecer som pozerala na stv2 takydokument "svet podla montenegra" ci tak nejak. o jednej nadnarodnej spolocnosti, ktora si robi s tymto svetom co chce, dostane pokutu a ide dalej. ach, no ale pinta je v tom, ze uz viem a ko sa vyrabaju geneticky modifikovane potraviny a ze vobec nie su bezpecne. takze zbohom soja uz navzdy. 90% produkovanej soje vo svete je gen. modifikovana. a nie je to oznacene na obaloch, ktor a je akto ra nie je. takze baby dnesny tip- nejedzte soju.
v sobotu som bola na navsteve, az na par chrumiek som vobec nezhresila, vcera som bola cely den an azhrade, fuj jak ma vsetko boli, ale aj dnes aj zajtra tam ideme makat, lebo roboty je tam dost. ale aspon budem opalena :) takze tento vikend vobec nebude sportovy ako som chcela, ale bude pracovny. dnes mam jablka, pomarance, banany a varene bude asi dusena zelenina. krasny den prajem kocky!

lilekk

bre ranko kocky :)

lolka - celkom malo si papala treba pridat aspon na veceru nejaku bielkovinu k zeleninke ;) inak mas moj respekt ze si odolala ja by som si dala urcite take domace pecene mnam mnam :D

Helus - myslim ze ked budes cely tyzden vzorne papat, kludne si mozes dopriat na tej oslave ;) potom napis co si zistila o tej biogaie, to su probiotika? mne by sa tiez zisli

sloniatenko - netusim asi si konecne spravim ja tie celozrne cestoviny so sunkou co je recept v diete, inak kedy vychadza nova dieta nevies? :)

baby ja mam dneska stres a depku idem na moj milovany urad prace, to je tam cista depresia tak snad sa to neodzrkadli na strave jak vzdy :(((

sloniatko

ahojte kocky tak ja svoj vikend radsej nebudem opisovat :) ale dufam ze dnes uz zAse pojdem dobre.inak co na obed baby?dnes na ranajky bude asi biela zemla inu nemam :(

Helus

Ahojte babule,moje ja som dneska jedla doobeda ukazkovo ovocie+ caje pila,a obed bol chlebik+ sojova natierka+karelab+paradajka.NEZOBRALA SOM SI Z DOMU OBED.Olovrant bol jogurt,a vecera tvaroh,a to mi nesedlo dobre,nemozem tvarohy,a uz aj syry mi prestavaju chutit,jednoducho bielkoviny zle travim.Ostavam verna strave podla mojej skupiny,z tej mi nic nie je.uz ani kava mi dnes nechutila,co ja kavu milujem.Zajtra si chcem dat post len o vode+ cajoch,a popripade o ovoci,potrebujem si ukludnit zazivanie,a navstivit lekaren,mam tip od zakaznicky na Biogalu,je vraj dobra na creva+ travenie,pojdem sa na to popytat do lekarne.Baby prajem vam pekny zaciatok tyzdna,ja este 5 dni a mam volny vikend,ale volny nebude,lebo otec ma 70-tku,tak idem sestre v sobotu pomahat varit,a bude po diete,tam budu aj kolaciky,sestra pecie domace,ale budem sa veelmi snazit nehresit.Majonezak urcite nebudem jest,to by som zachodovu misu potom objimala,a zato mi to nestoji predsa.