Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

dana660xz

inak baby musim poslat na oravu nejakeho postoveho holuba, pre marijam a kikki, ze kde su? co nepisu? odkedy sem nepise kikki, tak ja nemam ani chut robit tie drepy a odkedy sme nepise marijam, nemam chut na ovocie ! baby kde steeeeeeeee? :))))

dana660xz

ahojte babule moje krasne! konecne som sa sem dostala, zacina mi blazninec v robote, sef sa v piatok rozhodol, ze mi "prideli" este nejaku robotu, tak makam, asi uz nebudem mat cas cely den si vypisovat. skoda, ale tak robit musim.
ja som jedla cez vikend piate cez deviate a vobec sa z toho snestresujem. cez tyzden papam pekne, a cez vikend si budem jest inak. ako nie ze by to bolo nieco hrozne, ale tak chlebik so syrom, cestoviny so syrom, brokolicova polievka, milacik, termix. skor ziadna zelenina. nenapchavala som asa, ale nedodrzoval som minimalne odstupy od jedla. vcera vecer ma chytila chut na spic (ten zakusok) hodinu som odlavala, az som nakoniec nevydrzala a isal si ho kupit, co mi uz sliny tiekli. a oni ho nemali! tak som si kupila termix :D :D :D
babule som rada, ze sa vam dari, 30.4 sa k vam pripajam na meracku a vazenie!
maruska123- mne tiez neda obhajit sloniatenko, vies ono ja mam tiez v hlave taku teoriu, co je to zdrava strava, co sa ako ma robit a podobne, za posleneho pol roka som si toho nastudovala az-az, som odbornk skoro :) poradit viem takmer kazdemu, ale prax, to je uz ine... clovek hoci vie co ma robit a ako to ma robit, ale nedokaze to tak robit. sloniatenko tiez vie co je potrebne, a tiez ma problem s praxou.

maruska_123

sloniatenko ale ked niekto napise slovo dieta, neznamena to automaticky, ze ide hladovat...asi tak...

ved jasne hladovka je o nicom...len som ti tym chcela napisat, ze ty sa tiez uplne prikladne nestravujes podla mna, ani zdaleka...opakujem, nemyslim to v zlom, ani hadat sa nechcem ani nic

sloniatenko

maruska takze ja som zacala chudnut po visnociach teda od 10-11januara a uz som schudla 3,5kg a nikoho nekritizujem to kde si cutala?ja im len radim aby neskusall blbe diety a hladovky a podobne takze tak.

sloniatenko

ahoj domi samozrejme vitaj :) napis o sebe-vaha vyska vek ci pracujes ako ides jest ako si jedla dotera a kolko chces schudnut :)

maruska_123

prepac sloniatenko, nechcem sa do teba starat a nemyslim to zle...ale neda mi to nenapisat...podla mna ked niekto schudne od decembra ani nie dve kila tak to asi nerobi uplne najlepsie a urcite by som to nenazvala chudnutim...to len tak na zamyslenie, lebo si vsimam ze dost kritizujes v poslednej dobe baby v inych temach

Domi00

caute, takze kedze chcem schudnut do leta niake to kilecko sa od dneska zdravo stravujem,5 x denne,pohyb. Dufam, ze sa k Vam mozem pridat :)

sloniatenko

danka kde si??
inak maoam pridavam sa na vazenie ale na meranie nie to mam zajtra ach to zas bude...
inak dnes som sa pdvazila a vaha mi ukazala 65,4kg to je zatial najmenej a to som nebola ani na wcku :)
inak cez vikend ani dnes som necvicila tie drepy+brusaky :( musim dnes

sloniatenko

ahoojte kocky :)
baculka drz sa!myslime na teba.
lileek no to si krasne schudla 3kg za 3tyzdne super :)
annika ty pomaranc nas :)
heluska a co ti raste v zahradke?to je mala ci velka zahradka?
lolka drz sa!
a vitam novu clenku snad nezutekala :)
no ja cez vikend nic moc sobota ranajky klasika potom banan potom obed kebab ci gyros v zemle a potom banan a 2kopceky zmrzky potom banan a este baveta sunka syr :( pila som trosicku fanty a inak mineralku toma ochutena ale bez cukru a magneziu ochutenu.a nedela bez ranajok a potom az kuracia ciganska na pitie kofola :( potom trosku fazulovej polievky a milka cokolada asi 2rady neviem presne a este v sobotu chipsy a v nedelu len trosku chipsov...
a dnes:r-chleba syr maslo uhorka,d-3ks kiwi a na obed si idem dat uparene kuracie prsia s rajcinou tiez uparenou a k tomu uhirku sslatovu a idem bez prilohy tak ako pisala lileek tak uvidim jak mi to bude chutit :)

Annika1987

lilekk, kilo za týždeň je pekný cieľ, myslím, že maximum zdravého chudnutia, držím ti palčeky, nech ti to ide presne takto! :) A s tým cvičením presne viem, ako sa cítiš, lebo ja tiež keď mám naplánované cvičenie a niečo mi do toho príde, som nesvoja a už sa neviem dočkať ďalšej hodiny, kedy už nevynechám. Tak určite je to aj tvoj subjektívny pocit z toho, že si mala menej pohybu než na koľko si zvyknutá.
Ja začínam každý deň pollitrom teplej až horúcej čistej vody z vodovodu nalačno. Vraj aj to je dobré, písali :D. Tak snáď to obe robíme dobre.
sloniatenko a danuška tu aj mne už chýbajú, kde súúúúúúúú?