Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

Dobre rano baby, prajem vam vsetkym pekny zaciatok tyzdna. Presne o tyzden vazenie/meranie, som uz zvedava, kedze nemam predstavu, aky je stav (naposledy 31.03.).

baculka

Lebo mi tam upevňovali sľachy, a tú svorku mi muselu zavŕtať do tej holennej kosoti aby mi zrástli tam kde majú, takže mi tam teraz ostane vlastne diera, som zvedavá ako dlho sa to bude zrastať . Držte palce :)

Uvidím či ma vlastne zajtra zoberú, keďže mi menzes ešte neskončil .

Helus

Baculka a to preco mas v kolene spony,este som o tom nepocula,takze to nebude klasicka operacia,len vytiahnutie.Ja som uz boila asi 8x operovana,uz to ani nepocitam,ale vzdy som mala super narkozy,aj po narkozach,2 hodiny,uz by som kavu pila.Pri poslednej operacii,4 hodky po prebrati,som mala navstevu,a kavu som uz pila+ acidko,doniesol mi syn.baby vecera zjedena,a jedlo na zajtra nachystane.

Maoam

Annika, ak chces pocut moj uprimny nazor: tvoje telo si robi samo istu formu detoxu, co je v tomto obdobi (april-jun) prirodzene po zime a je to len dobre, rob, co ti telo kaze, ono vie, co robi, po zime je telo dost zahlienene a zatoxinovane, ak si si vsimla, momentalne urcite ani nezvladas väcsie porcie ci mnozstva jedla naraz, ale skor mensie a mas prirodzenu potrebu vela pit...

bude to trvat par tyzdnov a je to potrebne, urcite ti to len vnutorne prospeje

Helus

Ahojte babulky,ja uz som doma zo zahradky,pokopane,aj posadene.Olovrant som mala veliku hrusku,a teraz idem nacistit si karelab+ ten cottage,a nachystat do prace na zajtra.Inac niekto sa pytal na nazor,doobeda len ovocie,ja to tak robim,a maximalne mi to vyhovuje,nie som nafuknuta.zajtra ranajky- ovocie,hrusky,jablka,obed- ryzoto zeleninove,olovrant asi jogurt+ med,mam na to chut,a vecera zajtra nejaka zelenina+ syry.

Annika1987

winki, úplne súhlasím s tvojimi príspevkami. Máš taký zdravý triezvy pohľad na vec. Len dúfam, že moja prirodzená váha sa pohybuje niekde, kde si želám ja :D

Annika1987

M@jk@, možno ti nesedí to jedlo s pitím vody, ak sa cítiš nafúknutá. Nemalo by sa piť hneď po jedle (vraj 2 hodiny po jedle a 0,5 hodiny pred jedlom, ale keď človek často je, tak je to dlhá doba). Mne napríklad istý čas nevyhovovalo kombinovať zeleninu s iným jedlom. Vtedy som vždy bola tiež nafúknutá. Už mi to problém nerobí, neviem, zrazu to prešlo. Ale skús pokombinovať potraviny, ktoré papáš, možno ti tam niečo nesedí. Prídeš na optimálny jedálniček pre teba, skúšaj :).
Práve tu pozerám reklamu: 1 kapsula = 4 misky kapustovej polievky. To už sme ako kozmonauti :D. A ešte aj schudneme 5 kg tuku za týždeň. No krásne...

Annika1987

baculka, neviem, či si mala úraz alebo prečo tie operácie, ale nezávidím, snáď už sa to čoskoro skončí a budeš mať pokoj a budeš zdravá. btw. tie stavy, ktoré opisuješ v súvislosti s tvojimi dňami, tak to poznám :D. Ja sa vtedy tiež na seba ani nehnevám, čo budem na seba zlá, keď sú na papanie objektívne dôvody :D. Hlavne, že zvyšok mesiaca sa pekne snažíš.

Annika1987

Maoamka, aj ja mám teraz obdobie, že vkuse jem iba grepy a pomaranče a každý deň pijem doobedu liter citrónovej vody (vytlačím citrón a zalejem vriacou vodou ako čaj). Nebude to súvisieť s našou krvnou skupinou? :D Aj náladu mám na oranžovú farbu vkuse a dnes som si kúpila deosprej s pomarančovou vôňou :D. V zime by som sa nedonútila ani zahryznúť do grepu či pomaranča. Teraz nakupujem na kilá :D.
Baby, čo si myslíte o tom, že dopoludnia len ovocie a popoludní len zeleninu? Na obed normálny obed, podľa možností podľa pravidiel delenej stravy. Ja som to od piatku tento víkend tak spravila všetky tri dni, lebo mi to strašne chutí takto teraz jesť. Je to blbosť? :D

baculka

Helus
No idú mi vyoperovať tú svorku,čo mi tam nechali. A celkom sa bojím. Síce som už 3x v živote bola na operácií s kosťami (2x ruka,raz koleno) ale minule to bolo tak strašné,že už len z návstevy tej nemocnice mi je zle. Po tej anestéze som nejedla asi 2 dni vôbec nič, potom do mňa sestričky tlačili aspoň obed, ale mne bolo stále zle, po týždni tam som prišla bledá , škaredá s depresiou. POtom ešte 3 týždne doma a ja som za tento hrozný mesiac schudla z 64 na 59-58kg a to len kvôli zlému jedniu, denne tak 1-2 jablká, potom som to cez vianoce vlastne dala späť a teraz to zhadzujem ale normálnou cestou :)
Takže dúfam že teraz to bude lepšie a nebudem tak ani tak dlho, idem aj s bratom on má to isté takže hádam to bdue v pohode :)
A tie krámy mne osobne nevadia ako také, len sa bojím aby ma neposlali domov.

Inak dnes raňajky o 10 2 jablká, o 14 obed -hnedá ryža,2vajíčka natvrdo +kopec zeleniny ( uhorka,čierne olivy, ľad.šalát, cherry paradajky ) , a potom som spala do pol 6 a zjedla asi 6 tabličiek študenskej pečate, jogurt s džemom a 2 rožky s maslom a džemom . hrozné, ale ja už nemám síl ani sa na seba hnevať , teraz to čo som zjedla fakt neriešim .

Lilekk : som rada že v tom nie som sama :D aj ked nikomu neprajem také stavy. Jasné že sa vyhováram aj ja :D ale tak môj PMS je silnejší než pud sebazáchovy :D