Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Helus

ahojte baby,ja teraz ranajkujem uhorku+ papriku,knakkebroty s maslom,desiata jablko+ mandle,obed-sosovicova polievka+ spúaldova bageta.pekny den vam prajem

sloniatko

dobre rano tak ja vcera vecera mozzatrla sampion salat rajcinka kustik plesnivca a to osmazene sampiony na lyzicke oleja a zmiesane spolu dobre to bolo :) dnes na obed sampiony masko mrkva udusene+ryza tiez je to spravene na lyzicke oleja.a ako u vas?dobre ranko prajem.

Helus

Ahojte baby,ja uz som dorazila z tury domov.Isla som z Patronky,na Kacin,a odtial do Lamaca.Super tura,nikde nikoho,len ja a moje palicky,na kracanie.Dnes mame domovu schodzu o 18 tak neviem ako budem s vecerou,ani co budem jest.kedze idem do Petrzalky.

Helus

Sloniatko,co keby sme sa aj osobne zoznamili,samozrejme,keby si chcela.Ja si ta vyhladam,len musim vediet kde.Pekny den vam chudnucim prajem.