Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Kristinkita_1

49kg :D tolko nechceeeeem, vyzerala som jak strašidlo. Ani rici ani cici :D

Tie 3kg by bolo super. Bola by som spoko.

Ja mam 26r. Tu vahusom mala pred 2rokmi.

Maoam

jasne, 32

kolko si vazila vtedy, ked si sa do tych veci vpratala? mozno by slo urobit taky kompromis, cojaviem, dat nejake 3kg dole?

Kristinkita_1

Ano presne tak.Mne vadi ze sa nevpracem do oblecenia.
A ak sa smiem spytat, kolko mas rokov?
Ja mam 162cm, takze som krpec :) a 56kg.

Maoam

Kristinkita, inak, postava sa ti este zmeni aj po 30tke :-). Ja som kedysi mala uplne utlucke ramena, aj chrbat, teda ten ostal uzsi, ale uplne sa mi vyrovnali ramena, teraz su akurat, proste mi tam pribudla svalova hmota a teraz je postava sumerna. Ked sa pozriem na fotky zpred 12r., tak to je uplne iny clovek, hoci hmotnost som mala tu istu, opticky vyzeram inak.
Divne, ale je to tak.

Maoam

Kristinkita, nemas co zavidiet :-). Vsak ja mam uplne normalnu postavu aj vahu (165/54,5), viem, ze by to mohlo byt aj menej, ale ja som s tou vahou v pohode :D.
Moje telo ju asi potrebuje, mam dost svalstva a navyse, nemam 15r. aby som vyzerala ako dievcatko zo ZS.
Proste postava sa po 25ke zmeni a ostane zenska :-). Samozrejme, ak zena nedrzi hladovky a netyra sa den co den v posilke, aby si nasilu udrzala chudu postavu.
Tak ci tak som velmi spokojna, viem, ze mnohe zeny maju horsiu postavu a tak sa tesim z toho, co mam :-).
Aku mas teraz vlastne hmotnost na svoju vysku? Urcite je to OK, len teba trapi to, ze sa nevpraces do tych veci, do ktorych si sa vpratala pred rokmi...o to ide, ze?

Kristinkita_1

Tak v prvom rade čo ma najviac štve je leto :) jeto síce zvláštne, ale je to tak. Mne a mojmu organizmu už duplom nevyhovuje toto ročné obdobie. Je jedno, ze sa da bicyklovat, korculovat, plavat (ja to robim aj v zime, aj ked len vo fitk ale mne je tam najlepsie kedze beriem energiu z cviciacich ludi), dalej podla nazorov, casopisov,,, mame teraz vela zeleniny a pod. Ale mne jednoducho chuti teraz, k tomu som malatna, unavena aj ked pitny rezim dodrziavam. A v lete obycajne priberiem :/ ja a cele moje telo je asi na hlavu postavene ale este v marci som mala o 3kg menej. Viem, teda dufam ze ich dam v zime opat dole ale cele leto ma deprimuje.
A ja neviem pravidelne jest. :/
Helus Maoam, kazdopadne vas obdivujem a uprimne tisko zavidim. Podla mna niet nad pocit eked sa citite v obleceni, ktore vam donedavna bolo tesne, teraz fajn. S tym arstie motivacia, radost, usmev i chut do zivota. Bohuzial, u mna je to inak, mne su veci dost tessne a odmietm kupovat o cislo vacsie. Kiez by som ten pocit, kt.ste zazili vy coskoro prezila aj ja. :)

Helus

Ahoj Kristinka.Pred 22 rokmi som mala 100 kil,a zacala sa era diet.Pred 3 rokmi som mala este 78 kil,a teraz som mala 64 pred 3 tyzdnami,zajtra rano sa vazim.Takze tak vzdy som schudla 8 kil,a ked som znova zacala jest tak som mala vsetko naspet,a tak som fungovala veela rokov.Skakala som jojo ale teraz som spokojna schudla som,a aj si to pekne drzim,nevratila som sa k byvalym stravovacim navykom.len pis,co ta napadne,a kludne sa s nami podel aj s prehrami v chudnuti,nato sme tu,aby sme sa podrzali.Aj ja niekedy zhresim,ale to fakt malo kedy,aj dnes som si kupila krasne letne nohavice cislo 30,ale aj 29 by mi boli dobre.Inac som nosila aj 33-ky.Pekny vecer baby.

Maoam

Kristinkita, preco by to, co napises, malo vyzniet blbo? :-O

Praveze si myslim, ze aj ostatne baby chcu vediet, ako sa mas, ako sa ti dari/nedari, to patri k tomu...
Diety su najväcsia debilina, aka existuje, v tom ti dam za pravdu. Ale vidis aj v inych temach, zeny sa do nich stale a stale a opät a znova pustaju, mnohe opakovane :-////////.

Aky je u teba vlastne teraz stav? Kludne napis, aj keby to malo byt negativne.

Kristinkita_1

Ahojte
Maoam, Helus,
ja sem chodim a citam, len uz obcas ani neviem co mam napisat aby to nevyznelo blbo.
Helus zdielam tvoj nazor. Ja som si dietami zrejme tiez poskodila organizmus a najhorsie natom je ze sa z toho kolotoča neviem dostat von :((( co mi je hrozne luto. Tiez by som chcela "normalne zit" a nemysliet nato, ze som zjedla nieco "zakazane".
Asi k tomu dojdem az vtedy ked dosiahnem svoj ciel - aj ked neverim, ze to zvladnem.
Dva roky presne po ukonceni univerzity som pribrala 9kg. A odvtedy sa snazim. Za tie dva roky som dala dole 3kg - co je asi nic... aspon 3kg keby som dala bola by som spokojna.
No co uz aspon vy sa drrzte.
A Helus, nie som velmi v obraze kedze som sa& k vam pripojila. Koolko si dala dole? kolko mas teraz?