Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Helus

Ahojte babulky moje.
Sloniatko uz moi je lepsie,ako v utorok,vikend mam volny,tak to hadam prejde trochu.Ja som neni vegetarianka,ale bola som uplna 2 roky.Teraz si dam maso asi 1-2x do tyzdna.Ale niekedy cely tyzden vobec.Baby pekny vikend vam prajem.

sloniatko

kika no musime :) nesmieme nad tym stale tak premyslat a nervovat sa musime proste sa snazit jest zdravo a nebrat to jak chudnutie prosto mat z toho radost :) a nepremyslat len nad jedlom lebo skoncime v tej chladnicke :)

Kristinkita_1

Nie, to nechcem. Síce si tu krásne zarobím, ale keby som tu mala žiť, to by až také ružové nebolo.
Apropo doma mám už byt aj priatela. Mne je na východe fajn :)

Kristinkita_1

Ja mam este jeden problem, ktoreho sa musim zbavit.
Davam si vela na tanier. A ja nenecham nič :D aj ked zdrave, ale potom mi je tazko. Radsej by som si to mala rozdelit a tu druhu polku si dat cca o 2 hodinky. Ale neviem to akosi nastavit.
Aj eteraz napr. mala som kusok ryby + zelenina + ľadovy šalat. Je to zdrave, chude... ano viem, ale zjedla som viac ako som mala a citim sa plna.

Kristinkita_1

Maoam netuším :D
Fakt neviem kolko vážim. Pri mojej mrňavej výške ledva 162cm som mala po lete (neznašam leto) 58kg :/ velmi zle, fakt. Potom som v septembri bola za tym treneerom, na važeni, samozrejme na kalibrovanej vahe, tam som mala 56,5kg takze som zredukovala tie nabrate kila. A uz mesiac som na vahe nestala. A ani sa nepostavim, lebo necitim zmenu. A teraz som uz 2 tyzden v rakusku, cvicit som nebola ani raz, kedze sa to momentalne neda. No na to vazenie mam chodit pravidelne aby mi on mohol zmenit stravu popripade trening. Len vidis ako sa k tomu ja staviam, ked to nedodrzujem, on zazrak neurobi :/ snad ked pridem domov budem viac disciplinovana. U mna je to tazke s tym striedanim "domovov". Ked som v A tak jem ukazkovo a hybem sa menej (aj ked mi pohyb nechyba - mam bike, chodit vela peso) a zase ked som doma, viac si dovolim lebo mam volno a ziadne povinnosti, tak sice chodim cvicit ale ta strava nie je ok. Mas pravdu, musim si to v hlave nastavit.

Sloniatenko, tak s tym nieco urobme :)
Ja vegetarianka nie som. Mne sa paci ze tu v A maju masove vyrobky 85-95% masa co si myslim nie je zle, u nas maju tolko muky :DDD

sloniatko

ahojte kocky.nemam poriadne ani cas vam napisat :( no citala som si vas a u mna je to presne tak isto ako pusala kika presne to na mna sedi akurat sa tiez neviem prepnut.cize nemyslet stale len na jedlo,kolko coho ake tucne..proste sa tesit ved fakt su ludia co maju naozaj vazne zdravotne ci ine prob.a my sa tu stazujeme aj ked moja vaha neni len 5kg ako kika ale to je jedno.
helus uzdrav sa!
valika no ahoj :) ako vaha a cm?
maoam ty vies super poradit este ze ta mame :)
baby je tu niektora vegetarianka?
carey super ze to takto beres :)

Helus

Dobre ranko baby dnes krasne slnecno,a ja pijem zazvorovy cajik a kavicku.Ranajky budu Acidko+ grahamovy rohlik.Prajem vam pekny den.

Helus

ahojte baby ja som dnes o 2 hodky skorej doma z prace,mam nejaku chripku,au 4 dni,tak nech to trochu vylezim,este zajtra a vikend mam volny.Ale v pondelok budem zato v praci asi aj 16 hodin,mame inventuru,ale co uz.Akurat som si uvarila THERAFLU,A IDEM DO POSTELE SA POTIT.PEKNY VECER VAM PRAJEM.