Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

vlika rotanu nemam.a smotanu si obcas kludne dat mozes ale menej percentnu :) a to tvoje cvicenie nieje voobec. zle ale ze vraj telo zacne palit az po asi 20-30minutach cize hodka by bola lepsia ale ja pisem len. co som pocula lebo j a daako necvicim :(

sloniatko

maoam ako vzdy mas pravdu :) danka dik lebo kupila som si cesku dietu a je vnej letny manual a v nasej slovenskej neni no a v nomje taky suhrn chudnutia.su tam napisane priklady co asi jedt a nejest na ranajky desiatu obed olovrant veceru.no a ked som si ratala kj tak mi to vyslo nejak az nad 8000kj preto sa pytam :) co na to hovorite?dik kocky :)

Valika146

baby sorry že vás toľko otravujem ale ako pozerám na nete recepty tak som našla jeden recept s ryžou a smotanou len som sa chcela spýtať že so smotany sa priberá či?
alebo aká je ta najvhodnejšia?

Valika146

ahojte baby chcela som sa opýtať že vy ako cvičite? doma?
alebo nejako ináč?
ja cvičím len doma na karimatke cca 20-30 min je to malo?alebo zle?

moj olovrant: jogurt
večera : cottage chesse

baculka

Danka dakujem :)
Bolo tam geniálne, nádherné počasie, super ludia :) boli sme 7 dní a hlave ten Juh F :nice, cannes, monako, monte carlo + miláno :)
mne sa najviac páčilo nice + okolie, pre mňa to bolo ako kalifornia z TV :D krásne pláže a o mesto , nádera ...
Jedlo som nejedla nič v arené, ale tké tie ich typické pečivá boli vynikajúce, všetko také jemnučké ... jedia viac sladkého samé kroasanty a koláčiky :) ale aj rôzne slané keksíky - na tých sme boli celých 7 dnú , neskutočná pochúťka :) ale olivy a tieto veci som si vychutnala až až :D

Dnes r: asi 500g vod. melónu
1D: biely jogurt
2D : smotanový jogurt
O : 125g riccoty +olivy čierne aj zelené + 2 paradajky
ol : čerešne
V asi zas čerešne :D

Inak včera 1,45 h korčule ...

dana660xz

heluska super, mam radost ako ti to ide, centimetrik za centimetrom. parada :)
valika inak vysmazany je najlepsi to je pravda, hoci aj surovy mam rada.
pomeriam sa odvazim sa zajtra maoam, dam vvediet
no sloniatko vsade pisu mudre knihy ze treba prijat tych cca 6000kj, kym ja som jedla podla 6000kj, tak som vecer vzdy mala problem s chladickou, vzdy som ju celu pojedla :) tak som si navysovala po 500kj a dospela som k tomu, ze u mna je idealne, ked sa pohybudem v 7000-8000Kj, pri takomto prijme sa citim cely den super, ale najdolezitejsie zo vsetkeho je vela ovocia a zeleniny. ked budes jest surovu zeleninu a ovocie, budes sa citit stale syta a budes chudnut. treba vela veci chrumat. ked si povies ze aspon ku kazdemu jedlu nieco surove, mas vyhrate. skus 3 dni na 6000kj, ked budes strasne hladna pridaj na 7000kj zasa na tri dni a uvidis. mozno ti treba aj 9000kj, lebo ty pracujes manualne, cely den si na nohach, neda sa to povedat, ze vsetci teraz mame jest 6000kj, lebo kazdy je troska iny. alebo to urob tak, ze si pocitaj napriklad tri dni, ze kolko zjes, a budes vediet kolko potrebujes. ale pocitaj si take dni, ked si syta a mas naozaj 5 jedal denne. potom si to skus znizit o tych 500kj ako pise maoam a uvidis. ja uz vlastne nepocitam, dnesok som si len tak zbla hodila do tabulky a mam tam 7213 Kj. ale mozn si este nieco dam, nejake ovocie alebo tak. drz sa!

Maoam

ahojte baby,
zdravim vas vsetky, aj tie, ktore ste nakukli po dlhsej dobe :-)

Danka: mas uzasny jedalnicek :D, perfektne, radost to citat, ako sa ti dari s vahou, pri takomto jedeni musis urcite dat postupne daco dolu, aj v teple, tak potom napis, ako na tom si (aj miery)
drzim palce!

Valika, Baculka: kocky, drzite sa pekne :-)
Helus: ako sa ti paci na bicykli, gratulujem k ubudnutym cm, tebe to ide krasne.

Sloniatko: ak chces postupne, prirodzene chudnut, mala by si denne prijat 300-500 kcal menej, ako je tvoja spotreba, ale myslim, ze ty by si hned zacala chudnut, keby si dokazala nejest rezne, nanuky, pit Kofolu a Co. :-//

pokus sa o to aspon, uvidis co das dole za mesiac, ked toto prestanes do seba davat, zarucene sa to pohne, teraz v lete mas uplne idealny cas toto previest do praxe, v tychto horucavach mozes fungovat na ovoci, zeleniny, vode bez problemov

sloniatko

ahojte.valika vareny je super i zapeceny :)
baculka si si oddychla co?super :)
helus ty budes mat svalov tolko sportu :)
danuska dakujem vies co?chcem sa ta spytat lebo viem ze ty si si ratavala kj a tak prosim ta kolko kj na den?okolo 6000kj??dakujem :) ja neviem ci som niekedy ten cicer jedla :) melon by som si moooc dala aj vsetko stavnate ovocko a sa tesim na olovrant lebo mam jogurt a nektarinku :)