Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

dana660xz

caute bambule ;)
maoam ano prestala som chudnut som so sebou spokojna, a nepisem lebo nemam na co reagovat. az teraz ked ste cosi napisali vy. neopustam vas ale momentalne mam ine priority nez chudnutie :)
heluska super, drzim ti palce, som rada ze sa ti dari. Inak ako na zahradke? co uz mas? ja cakam na rajcinky kym mi uz ocerveneju ;)
kristinka ahojcek, sice ta moc nepoznam, ale jedno ti poradim: nevzdavaj to, je to len kriza, prekonas ju, neboj, vela pi vody, vela jedz cerstveho ovocia a zeleniny a uvidis ze vaha sa pohne dolu. vytiahni bicykel korcule, je nadherne pocasie, na plavanie. v takomto pocasi sa predsa chudne najlepsie : tepl, cloveka to laka von = pohyb. daj si teraz do svadby ocistne ovocno zeleninove dni, dva, tri dni musis zvladnut a uvidis ze sa vobec nebudes citit ako balon! brucho ti splasne a hned sa dobre budes citit v satach. drzim pasticky!

sloniatko

ahojte baby.maoam ja somsem uz nepisala preto ze sa tu par dni nik neozval a ani som si nevsimla ze si ty a kristinkita napisali .nik sem uz nechodi cize i ked napisem tak sa reakcie nedockam co uz asi mate vsetci ine starosti tak sa drzte!

Maoam

ahojte Kristinkita a Helus, som rada, ze ste sa ozvali. Helus, gratulujem, ty na sebe tak makas, klobuk dolu a pred tvojou volou! :-D
Kristinkita, neboj, ty to das, mozno potrebujes mentalnu pauzu od toho celeho a pojdes potom na to z ineho konca.

Je mi trocha smutno z toho, ze hoci som sa pytala bab, ako sa maju a videla ich v inych temach, sem uz nepridu.
Myslim konkretne Sloniatko a Danka. Pritom ked potrebovali podporit, boli sme tu pre ne.
Toto nie je OK, ked uz - tak sa baby pridte aspon rozlucit - patri sa to.
Ale len tak zmiznut...

Helus

Ahojte babule,ja mestiham sem cobec chodit,ani na net vobec.Mne sa dari dobre,uplne super vaha ide dole po dekach,ale cm ubudaju.Kazdy den chodim rychlu chodzu,a na bicik,a zahradku,tak chodim domov vystavena,ale super.mam na sebe nohavice,co mi boli minule leto tesne,ledva som ich zapla,a teraz su mi fajn volne,az vecsie,o cislo.som so sebou spokojna,stravu dodrziavam a vidim vysledky,nie je pre mna dolezita vaha,ale cm idu dole,aj ked sa nemeriam to vidim,nie je to pre mna dolezite.NEzatazujem sa metrom,priamo to neznasam.Baby majte sa dobre a pekny dnicek vam prajem.

Kristinkita_1

Ja tu občas kukk a pozeram ze stale je posldny prispevvok ten moj - a zrazu tvoj Maoam :)
Uz nemam sil sa upierat na to ako sa citim a vyzeram. Od ekdy som doma mam hore 2kg. Dost rozdiel a to ani tyzden ne som doma. Noo bol to tazky vikend. A uz som aj apaticka voci cviceniu. Rezzignovala som na fitko. Budem sa snazit len vsade chodit pesko, obcas si zabeham. Lebo zistujem, ze táááá naajpodstatnejsiaaaa vec pri redukcii váhy je strava. A môzem ja cvicit kkolkoo chcem, kedd sa vecer najem chipsov aaa obmeddzovat sa cely den kolko chcem, keď opat to vecer nevydrzim.

Pokial v sebe kdesi vnútri nenajdem vnútornú silu, nikdy sa mi to nepodarí. Schudnut - je o sebadisciplíne a sebakontrole. Môj priatl chodí takmer kaze rano behat (schudol 20kg lebo mal pevnu volu) a ja ju nemam lebo som jedinykrat nebola schcopna a ochotna vstat z postele a ist si zabehat.

Apropo sobotu idem na svadbu. Dnes som skkusala ssaty ktore som si davala sitt.Sice nie su hotove, ale citila om sa vnich ako ballon :/

Ale rraz sa to podari - Každejz nas, len musime byt trpezlive a velmi velmi tochciet.

Maoam

caute baby,zijete? nejako je tu ticho

Sloniatko: ako sa ti dari?? aky je stav, kolko si schudla?
Kristinkita: jj, taketo dni su blbe :-/
Danka: ty si prestala chudnut?
ostatne baby, kde ste?
Helus, Baculka, Lillek, Marijam......vsetky ste fuc

Kristinkita_1

Ahojte,
aky mate vikend? U mna vsetko zle, cele zle :( od stvtka kazdy vecer program (samozrejme obcerstvenie, vinko) potomm nastupi v noci hlad... vcera som bola na rozlucke so slobodou (majonezovy salat, chlebiky, alkohol...) a som ako balon. 2kg naviac uff. Zajtra by somm chcela začať s detoxom tak uvidime ako to dopadne. Sobota svadba takzze opat bude žranica, zákusky :)
Pokial ide o dovolenku, plavky, ja som si uz dvoje kupila, 14.jula palime do Bulharska tak som zvedava ci sa mi podari aspon nežrať už ked nechudnes aspon nech nepriberam lebo sa do tych plaviek ani nevopcham.

Helus

Ahojte baby
Maoam gratulujem ti,a Sloniatko ked ti neni dobre tak si lahni a oodychni si.Ja sem nestiham vobec chodit,mam ten bicikel u dcery a chodim na nom makat,a aj zahradku+ svokru,takze ani ho nemam cas zapnut.baby peknu nedelu.