Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

baby, caute, ako som vam slubila, dam sem miery zo zaciatku chudnutia a z konca :D

zaciatok: 5/2011

koniec: 5/2012

vyska: 165/165

vaha: 63/55

prsia: 95/85

pas: 78/69

boky: 100/92

stehno: 58/51

lytko: 37/33

speky: 96/85

:DD

a zmensila som sa z velkosti L na S :DD

Kristinkita_1

Ano, tie rifle su značkove a na hornej stehennej časti su vyrezane kvety takze je vidiet aj pokožku. :)

Ja mam 26r. a ssuhlasim s tou zmenou postavy. Ja som bola stale sucha, ani prsia ani zadok a hanbila som sa zato anechapala co mi ostatne zavidia :D ale teraz uz chapem. "Zoženštela" som proste priroda je priroda.

madejka

Ahojte bambuľky,
neexperimentujte so všetkým len tak, dajte sa poriadne vyšetriť, aby ste sa o sebe niečo dozvedeli, stojí to prachy, ale....vy za to stojíte... ja som bola u dr.Šintalovej,www.interklinik.sk lebo ma aj učila na VŠ... spravila mi test na PI a sj program čo mam a nemam robiť a jesť... bola som u nej pred polrokom a dnes mam o 15 kilov menej... tiež som neverila čo všetko robím zle...

Maoam

Kristinkita, ale vsehovsudy by si mala byt so svojim telom spokojna :D, ved je u rcite krasne.
Kazdy clovek ma nejaku partiu, ktora nie je idealna, to ma uplne kazdy jeden clovek. Blbe len je, ked sa zamerias len na tu jednu a prestavas obdivovat tie ostatne krasne ;D.
Ja mam sice sirsi pas, ale som vdacna za to, ze nemam siroke boky ani sirsie stehna, lebo s takou postavou by som mala väcsi problem ako s touto. Brucho zakamuflujes ovela lahsie, ale rit a stehna uz nie.
A tak aj ty, mas uzsie boky, stihle nohy - ved to je FASA! :DD

Maoam

Kristinkita, aku velkost maju tie rifle? podla toho co pises, to musi byt len o jednu konfekciu mensie cislo ako teraz, nie? vsak si uplne stihla a mas vynikajuce miery, zrejme to budu nejake superacke znackove veci, ze?

Kristinkita, neviem, kolko mas teraz rokov, ale postava sa skutocne meni. Zavisi aj od toho, ake mas povolanie. Ja ked vidim svoje fotky, ked som mala 20, tak som mala este uplne utlucke ramena a boky sirsie ako ramena (odstup). Ono sa to potom vyrovnalo okolo 25-ky. Tam sa to aj ustalilo. Ale dovtedy sa mi vyvijali tie ramena :D.
Teraz mam odstup ramien cca. zhodny s odstupom bokov, predtym som mala ramena uplne chude, teraz su stihle, tak akurat, vyzera to teda ako celok velmi sumerne. Ale tie chuducke dievcatkovske rucky a utlunke ramena su fuc. Stale mam uzky chrbat, utle ramena v porovnani s inymi dospelymi zenami,ale aj moje sa rozsirili :-), to som teda tym chcela povedat.
A tak mozno si nabrala svalstvo, ak vela sportujes? Aj to by mohol byt dovod. Proste sa ti zmenila, dotvarovala postava.
Vek 20-25 je taky, ze to este nie je cele ustalene.

Prsia - tak ja ich nemam velke, mam plnsie dvojky, tak akurat. S bluzkami mam ten problem, ze mam uzky chrbat ale na ten chrbat plnsie prsia - no takze zavisi od strihu, ked su mi cez prsia super, tak mi odstavaju ramena alebo material na chrbte, lebo väcsina bab ma sirsi chrbat...je to kriz.
Najlepsie je, ked ma bluzka trocha elastickeho materialu a musi byt strih na moj typ hrudnika, vtedy je to zasa uplne fantasticke, lebo kombinacia uzsi chrbat - plnsie prsia je velmi sexy :-D, teda aj u teba to tak super musi vyzerat. Ja na seba dokazem kupit bluzku len od istych znaciek, väcsinou tom tailor.

Kristinkita_1

A mne praveze tie prsia vadia. Ked si kupim bluzku, je mi dobra a gombiky sa roztahuju, no ak by som si kupila vacsiu,uz by mi bola velka aj ked gombiky by boli ok. No taka nerovnovaha.

Ja neviem cim to je. Ja sportujem pravidelne - fitko, beham, posilnujem, chodim vela pešo. Nechapem aka som bola. Aj teraz som v podstate so sebou spokojna len ked sa do toho chcem obliect vytiahnem ich len na stehna. Nechapem. A take uzasne rifle mam. Problem je ze nie su elasticke tkze ich nenatiahnem. A pravdupovediac musim sa zmierit s tym ze uz nie som dievčatko ale žena a telo saa meni.

Maoam

Kristinkita, aha, tak ked ma uplne iny typ postavy, tak to chapem. Ja mam tiez taku postavu, ako ty :D, ale to je pekne, si myslim, vyzera to velmi povabne, ked mas prsia aj ked si velmi stihla (svoje a ziadne silikony :D).
No mozno by si mohla urobit taky kompromis, neviem, ci sportujes, ale ak by si dala dole sportom dake kilo-dve, tak by si sa cisto teoreticky do tych veci mala vpratat? Ci si vtedy nakupila ultrauzke veci v XS alebo ako?

Maoam

Kristinkita, to je spravne rozhodnutie, nekruzit v hlave okolo toho :D. A ver hlavne sebe samej ;-).

K tomu udrzaniu vahy - to je prave to, darmo clovek schudne na nejaku XS-vahu, ked na nu nie je stavany, ak mas raz taku stavbu tela, ze si stihla, ale nie vychudnuta, tak to treba akceptovat.
No a podla mier musis mat velmi peknu postavu (a stihlu!). Ja kebyze som muz, tiez sa obzriem po babe, ktora je stihla, ale ma aj krivky :-). Je to pritazlive.

Kristinkita_1

No jassne ze simoze vsetko vziat a neraz sme sa o tom bavilii ale ked ona ma uplne inu postavu. Ja som mala stale prsia ci som bola chuda alebo nie, moja sestra naopak "plocha" :) takze vrchne diely ee. Nema cim vyplnit a nevyzera to dobre. A spodok to iste.