Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Kristinkita_1

A vies ty co Maoam? Aj ja som už po tomto pisani spokojna. :) som vnútorne krásna :))
Určite si budem davať pozor na vahu, ale vynasnažímm sa nemyslieť tolko nato, čo kedy kolko,,,
Hlavne ze som pre toho svojho ta najkrajsia, co aj tak ma byt. :) asi mu začnem veriť.

Maoam

Kristinkita, no ved to, ten vecny perfekcionizmus...podla mna toto je prekazka ku 'stastiu' a spokojnosti vysokeho percenta zien.
Namiesto toho, aby objavili na sebe to, co ich robi specifickymi, inymi slovami, aby nasli samy seba a nebali sa byt samy sebou.

Neviem, preco ma tolko ludi taky strach byt originalom. A potom ostava tolko schopnosti a talentov neodkrytych, potlacenych, lebo za kazdu cenu 'treba vyhoviet idealu spolocnosti' :DD.
Je to cele tak chore, mne nad tym ostava rozum stat.

Kristinkita_1

Dievčatá, pre povzbudenie vám dám námet ako sa cítiť fajn a spokojná so sebou aj ked to tak nie je.
Moja 23rocna sestra v obdobi ked mala na vysku 160cm/58kg (na taku vysku fakt bola "fajna") sa len pozrela do zrkadla poslala si vzdušný bozk a poedala si ze je krásna a naozaj vyšla vonku a citila sa pekná a spokojna. A prave toto j dolezité. Byt spokoojna za sebou za kazdých podmienok.
Apropo teraz ma 47kg aj s topankami. POdarilo sa jej to strravou a cvicenim a jasne ze vvyzera super - aaj ked rodicia su proti.

Kristinkita_1

Kiez by bolo takých uvedomelých žien víac. Mne to najlepšie ide ked sa nad váhou a postavou nepozastvujem... aj teraz napr. mala som zhony a ani neviem ako kilo bolo dole. Najlepsie je nato nemysliet. Ja som so sebou v podstate spokojna aj ked mi vadia ruky ale to je minimum. Mam v podstate rovnake miery ako ty len mam 53-54kg / 162cm.

Mne zasa trapi a stve len jedna vec. Nie to ze pred rokom a niečo som mala 48kg na atku hranicu uz ist nechcm sompredsa dospela zenaa, len mi je lúto toho "stojaceho" oblecenia v skrini :) no co uz.

Myslím ze tiez nie som na zahodenie. Kiez bymi doslo do tej "mojej hlupej hlavy" ze mam byt stastna ze mam super pracu, priatela, som zdrava, VS uspesne ukoncen....

No zrejme si clovek musi najst nieco v zivote s cim by bojoval, inak by to bola nuda a perfektne byt vsetko nemoze. :)

Maoam

Kristinkita, vies, ja som tiez mala obcas take momenty, ze viac a viac :D, alebo ze som sa pristihla pri tom, ze rozmyslam nad tym, co som zjedla, lenze mi zablikal alarm. Proste, vies, pozries na seba a musis si sama zatukat na celo, ako ti prepina a zacina sibat :D.
To je cele take psycho, to napätie, tie myslienky, ta uzkost, :D, mne z toho prislo potom az smiesne.
No a uprimne, vsak mam oci, nie? Ked som mala dni, ze som jedla malo, biela plet, prepadnuta tvar, vecne unavena :D. To je o com? S touto vahou vyzeram najlepsie, nic neovisa, podla mna je to moja idealna hmotnost, myslim, ze nebude problem si ju udrzat, jem normalne na co mam chut :DD a kolko chcem. Skor si len chciem castejsie pohnut ritou, vo fazach, kedy to bude mozne, to je presne to, co doformuje to, co este treba :D.

Maoam

jasne, ze budem :DD

inak by sa to tu zvrhlo :D

Kristinkita, to, co opisujes, je uz potom ale o niecom inom, vaha je len symptom, si mudra, vies, co myslim :-).
Potom sa natiska otazka, ci take zeny by skor nemali popracovat na tom, o co tam ide skutocne...

Niekedy pomoze opät sa ocitnut oboma nohami na zemi a uvedomit si (vlastne) hranice a realitu, co je mozne, co nie je a hlavne akceptovat tu realitu.
Pritom najviac sa trapia prave tie fakt pekne zeny :-), so skutocne peknymi telami. Je to taky paradox. Keby boli schopne sa z toho tesit, kedze je z coho - otocit to z tej inej strany...je to vsetko v hlave. A v tom, ze zivot je o niecom inom. Mozno musia zazit najprv nieco zle, tazke, aby si zacali vazit to dobre v nom.

Kristinkita_1

Maoam fakt ti srdečne blahoželám. Je málo takých ktoré si povieme dost som spokojna. Zvacsa je to tak, ze clovek sa dostane na urcitú úroven a opat je nespokojný a chce dosiahnut viac. A tak potom koncia tie "z nas" ako si spomínala v tých iných témach kdee sa nám rozum zastavuje...
Prajem ti aby si si udrzala váhu ktorá ti vyhovuje :)
Dúfam ze nás budes dalej podporovat.

Maoam

:D, vsak to si fakt mozes dovolit s tvojimi mierami :-)) a hrdo to nosit :-)

ja som rada, ze mam sumernu postavu, vlastne preto ani nemusim chudnut dalej, kebyze mam iny typ postavy, tak by som este musela davat dole aspon 4-5kg, aby som vyzerala stihlo, no takto aj s 54-55kg vyzeram dobre :D

evcca, tak urcite si daj uzsie rifle, myslim, ze ti to velmi pojde!

evcca

to si trafila, mam rada volnejsie veci, hoci obcas tiez neodolam a dam si obtiahnute, ale to musim mat na to naladu a vykutrat niekde sebavedomie:-)