Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

caute baby, ja dost nestiham, tyzden bol :-// uz aby bol vikend
buduci tyzden mam nabity

rozjedla som sa dost :D, ale nevadi mi to

Helus

Ahojte baby.
sLONIATENKO ja som pozerala zaciatok,a 30 minut som vydrzala,ked uz bola po chorobe,a vazili ju,ze ide pekne dole,a potom som sa zobudila 2 minuty pred koncom.Fajna atak som sa tesila.Teraz veceriam omeletu so sunkou+ karelab.Ja mam vikend pracovny,a ja som zase plna elanu,meviem na com moje telo fici,ale rano do prace potom z prace do zahradky,a teraz doma okolo svokry a domacnosti.Vikend je teply a ja v praci v klime,hned by som isla do zahradky,alebo na nejaku turu.Baby vam prajem pekny vikendik.

sloniatko

ahojte baby ako?maoam ano dorazime :) mas vela prace?heluska no musis teda byt kocka :) baby ja som furt daaka unavena..
ja dnes r-vlocky jogur2lyzicky javoroveho sirupu desiata broskyne obed kapustovapolievka pecivo a potom neviem :) ale je piatok :) a co hovorite na ste to co jete?ten chlap to bol sle blb!

Helus

Ahojte kocky moje.Ja krasne ostrihana a vyfukana,skoda ist takto spat,rano uz to bude ulezane,ale nevadi,ja si aj tak kazde rano vlasy musim umyt,mam total vybuch.Inac som dnesnu veceru uplne zmenila,ked som isla od kadernicky tak ma chytil hlad,a bola som na ceste do tesca,tak som si kupila Acidko 1/2 litrove,a vonku som ho vypila,a teraz mam zeleninovu polievku od vcera cuketa,karelab,mrkva,hrasok.Inac maju v tescu 1/2 kilovy COTTAGE -NOVINKA 1 mam uz doma zajtra bude na veceru.noo dneska je to co jite,samozrejme,ze budem pozerat,ale mam otazku ked robim poobede ako buduci tyzden,tak si to nemam ako pozrit,a ked si to chcem pozriet cez net tak je tam pisane,ze len v cechach je to mozne,neviete mi poradit s tym,ci sa to niekde inac da pozriet?Baby pekny vecer.

Maoam

caute baby, ja som totalne unavena, dufam, ze sa mate ako-tak

danka, som rada, ze si sa ozvala, drz sa

sloniatko, Helus, baby dako dorazime ten tyzden :D

sloniatko

ahoj danka teda uboziatko odpocin si nam.
helus vedvravim ide ti to jedna radost.ty musis bbt koccka :)
drzte sa.ja som dnes jedla r jogurt vlocky+2lyzicky javoroveho sirupu,d-3ks broskyna,o- kapustova polievka+kusok chlebu,ol-trosku vanilkoveho acidka,v-bude tiez ta polievka+bolo asi 3-4ks mensich cukrikov.nezabudnite dnes jste to co jite :)

Helus

Ahojte babulky moje dakujem vam za gratulacie,a teraz mam taku malu veceru kuracie prsia na zelenine a karfiol duseny k tomu,idem ku kadernicke,a kam pridem domov tak bude 19 hodin,ale vecer si dam urcite cottage+ karelab.inac som rada ze sa to pohlo,snazim sa na sladke len pozriem anechcem,ale dnes som u dcery a mala som otvorenu v ruke jej cokoladu,a vratila som ju naspet bolo pokusenie,ale vnutorny hlas mi povedal TY TAKE JEST NEPOTREBUJES,DAJ TO NASPET,DAJ SI RADSEJ VECER BIELKOVINY.Baby pekny zvysok dna vam prajem letiim,sa dat kraslit.

dana660xz

jejda ale ste toho popisali kocky,
vitam navratenu kristinku, balhozelam helus k 300g, maoam tusim dala dole pol kilecko a lilek "nabrala" skoro kilo pred MS, takze to sa nepocita, neverim, ze si nabrala 200g tuku si vezmi ze to je velmi hrubym odhadom 2dcl a to je na objem moc. urcite nie, to bola podla mna vsetko voda. ved uvidis ked ti skonci ms. stavim sa ze bude vaha pod 73kg. aj by som za to dala ruku do ohna.
joj mne sa vodi co sa jedenia tyka tak vselijak. lebo papam pravidelne, co je uplne super, ale nejak som si zyvkla na silnejsie vecere nez pred tym. ale citim sa super, len ten naval v praci :( ale zajtra si oodychnem , v sobotu idem na svadbu kolegyni a v nedelu chchem mat opat pokoj. a potom hura do dalsieho hektickeho tyzdna. drzte sa bambulky

dana660xz

ahojte babule, tak vam poviem nmala som cas sa zastavit tu . mala som tazky tyzden v praci zajtra si beriem dovolenku, bo nevladzem cucat do pc denne 12 hodin :)
idem si vas precitat co ste vsetko popisali a potom este napisem :) drzte sa!