Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Helus

Ahojte babenka moje vcera som tu vobec nebola,ale dnes som si opat hodila nove rifle na seba,a poobede hura do mesta si k nim kupit mokasinky,aj som kupila,ladia k rifliam,jak usite.Zajtra idem ku chirurgovi,mam tam este hrcku,tak uvidime,co povie zajtra doktor.Inac vcera som bola na rychlej chodzi asoro 1 hodku,na ihrisku,v stredu sa vazim,tak som zvedava.

Valika146

ahojte kočky moje pozdravujem vás a držím vám ďalej palce:)
akurát mám po krásnej túre a momentálne oddychujem a papam Cottage cheese :D
majte sa :)

lilekk

no baby ja som dneska pojedla az az:

R: celozrny chleba, flora, 3 platky sunky 90 percentnej, kusok papriky, rajcina
Ol: trochu jahod, 2 tvarohove kolace z listkoveho cesta!!!! :((
O: spenatove cestoviny, kusok kuracieho

fuuuuj som nazrata doslova

Ol: jogurt biely s vlakninou
V: cottage a uhorka

dufam ze uz nic dnes nepozeriem navyse :)

Maomam - nuttela a jahody!!!!!!!!!!! ani nehovor :D mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam

Maoam

Lilekk, vies co moja, ja teraz si uz doprajem aj nejake tie prehresky :D a nic mi to uz nerobi, ja som sa musela prepnut tak, ako aj Marijam. Asi prisiel ten bod, ako u nej, tiez je aj kolace a tak a drzi si 59kg/172cm :D.
Vcera som mala na veceru jahody s Nutellou :D.

Maoam

Lilekk, ja neviem, ja som stala snad polroka ako blbec na 58kg, az v marci sa to zacalo pustat, podla mna sa mi v zime proste nedalo schudnut, ale ako prichadzala jar, tak sa to odstartovalo :-), je to uz fakt iny pocit, ale chcem dat dole na 52-53, uvidime ako to pojde vobec a tak, nikam sa neponahlam, ale tesim sa z toho polkila, ktore slo dole, ani nevies, ako! Z tejto vahy citim uz kazde polkilo, je to neskutocna ulava. Lahsie sa mi chodi, lepsie sa citim, ja si proste myslim, ze som mala na seba vzdy vyssiu vahu, ako bola pre mna vhodna. Teraz, ked vidim, ako sa citim s 55, si myslim, ze moj ideal je asi tych 52-53, viac nie. To uz budem chodit ako srnka :D.

lilekk

bre ranko kocky moje :)

Maomam - pokladik 55 kg :D wow to si ani neviem predstavit to je ina motivacia! tak ti drzim palce strasne kolko do ciela este 2 kg? nie? :) a tomu ver ja som sa aj dnes zobudila so strasbou chutou na kolac cokoladovy a colu, a chipsy drzi ma len to ze zajtra mam vazenie tak nenecham sa ovladat chutami a hormonamy! :DDDD ozaj este papas skor tu vita stravu ci ako teraz? :)

Sloniatenko - no keby som prisnejsia na seba tak mi to ide rychlejsie ale tak snazim sa riadne, pretoze CHCEM :)a hlavne ked je zle tak zabrusim sem a vase prispevky ma nakopnu ;)

Danka - co je s tebou? nam tu chybas! :((

Maoam

baby, zelam vam pekny tyzden, moj bude dost nabity

dnes rano 55,0kg :D, tak som namotivovana, ani neviete ako! :D

Sloniatko: len pekne makaj dalej, to sa podda, aspon kilo za mesiac, uvidis, ze ta to potom nakopne a velmi

sloniatko

ahojte :) maoam ako mam dole 5kg ale pocitovo som sa teraz citila tak tazko lebo som mala aj MS a ani jedenie nic moc ale myslim ze mi kolise +-1kg neviem nevazila som sa :) maoam ale tebe to ide krasne :)
lilekk ano dam to aj ked pomalicky ale dam a ty?tebe to ide ako blesk :)
heluska a ako noha??ok?
baculka a ty sa ako citus s kolienkom uz je secko uplne v poriadku??lebo si uz nepisala?
danka ma asi vela prace lebo tusim piatok ani nepisala :( tak sa drzte kocky moje zlate!dobru nocku vam prajem :)

Maoam

lilekk ahoj, viem, co myslis, ja som tak bola cely minuly tyzden, nastastie sa to neodrazilo na kg :-)

ja mam odvlani dole skoro 8kg, tak to je uz pekny rozdiel, uz by som sa fakt nechcela vratit v case

velmi ti drzim palce, aby si dala dole tie tri a opät sa posunula o hodny kus k cielu :D, ty to das, nemam obavu