Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

lilekk: ahoj moja, ja sa s jedlom aj pitim velmi dobre drzim, som rada, ze sa mas fajn a ze ta tak bavi pohyb :DD

helus: skore uzdravenie, nech je kolienko v poriadku

Maoam

Sloniatko, pred rokom presne o tomto case som mala o 7kg viac ako teraz a uz si to neviem ani len predstavit, je mi zle, ked len vidim tie miery, nieto to este raz vlacit so sebou.
Teraz sa citim uz ako-tak, ale rada by som este nejake 2, mozno 3kg dala dole, aby som sa citila este lepsie s tou vahou. Ale uz je to podstatny rozdiel. Minuly rok bol u mna bez plaviek :-/.

lilekk

Bre ranko kocky,

Helus - vidis zlatko pohlo sa to, supeeeeeeeeeeer tesim sa! :) ja som vedela ze to pojde dole ;) Takze teraz si na PN? cely den asi ani nemozes chodit ci? a boli to? :(

Sloniatenko- pokladik vazenie by som mala mat stvrtok ale asi si to presuniem na buduci utorok, kvoli prehreskom :D a co si vcera porusila ved si mala len horku cokoladu nie ? to nie je az take zle :)

baby ja som uplne nadsena z toho noveho cvicenia race walker...je to hodina beh a chodenie do kopca v zivote som sa tak nepotila ani nemakala a to cvicim 5 krat do tyzdna hodinu/dve, uplne som z toho nadsena jediny problem je ze som z toho mega hladna :D vcera som prisla domov a mala som jednu salamovu zemlu, a kofolu chytila ma zravka ale nevadi, cely den som mala ok.

dnes:
R: 2 vajcia na tvrdo, uhorka (chleba nemam doma a som leniva ist do obchodu:D), caro s mliekom

uvidim este ako to bude pokracovat :)

drzte sa, Danka, Maomam, vy ako? :)

Helus

Ahojte babulky ja sa citim super noha neboli,len ked doslapnem tak citim ale to je niic.Kludne som mohla ist do prace,ale ked povedal pokoj tak pokoj,a mas pravdu sloniatenko,par dni vydrzim,a nech si to nenamaham,aby sa to neurobilo znova,a nemuseli to rezat,aj ked mozno sa tomu nevyhnem.Ja dnes ranajky ovsenne vlocky+ ceresne do toho vykostkovne+ trochu medu,olovrant jablka,obed krupova polievka,olovrant jogurt asi s grahamovym rozkom,a vecera tuniak+ dusena cuketa.Inac vcera som mala na olovrant rohlik s jogurtom,a nemala som potom taka moc hladna.inac ja som sa dneska uz odvazila a mam - 1 kg,co ma velmi tesi.Bola som zvedava,tak som vhupla na vahu.

sloniatko

ahojte baby.helus joj no drz sa tak ale nemusis pracovat aspon daco ale urcite to pobolieva :( drz sa nam!
danka tolko prace sa ti nakopilo?
baculka a kolko si zjedla toho medu?ja niekedy nejem aj niekolko dni ale ked si davam tak maximalne 2lyzicky ako urcite sa uz mozno 2-3x stalo ze som ho jedla viac ale to si uz ani nepamatam :)
lilekk kedy mas vazenie?ja som sa tento mesiac ani nemerala nema to cenu ved aj na vahe mam po tych mojich blbch 2tyzdnochh cca 1kg naviac :( co uz.a vcerajsok tiez z daleka nebol na 100%ale asi tak na 65-70% co dnes jete?ja ranajky chleba maslo salat redkovka,desiata jeden mensi ananas,obed plesnivec. a zemiak opeceny bez soli a nasucho.olovrant este neviem a vecera tiez neviem a k tomu obedu samozrejme zeleninka :) baby ja fajt neviem jak si v lete dam plavky...mam velke sadlove brucho...aj ine ale to je najhorsie..a co u vas?ako sa citite?

Helus

Baby ja si teraz pochutnavam na grahamovom rohliku+ jogurt biely acidko,mnam,dnes budem dlhsie hore takze sacharid takto navecer.

baculka

helus no pekne, tak sa šetri teraz :)

Olovrant biely jogurt + hruška + med , dnes som jedla celý deň viac medu ako obvykle, mala som naň veľkú chuť :/

večera bude acidko asi možno nejaká zelenina :) pekný zvyšok dňa .. idem ešte bicykel 1 hod + záhrada

Helus

Ahojte baby ja uz som doma od chirurga,nerezal mi to zatial,len napichol zo stran,a vytlacil mi tam co som mala,a po vytlaceni pichol do toho injekciu,a zaviazal,o tyzden na kontrolu,a doma sediet takze mam potvrdenie,do piatku kazdy den si tam musim ist pre peciatku,a vikend mam volny,a v pondelok do prace,a v utorok o 11 idem na kontrolu.Potom sa uvidi,co a ako.Boli ma to ale da sa.Na zajtrajsi obed som varila krupovu polievku veelmi hustu neodhadla som krupy,ale nevadi.olovrant bude biely jogurt,a vecera cottage+ karelab+ paradajky.