Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

lilekk!!!!!!ja sa tak z teba tesiiiiiim :) :) :) gratulujeeeeeem tisiic krat :) :) super ide ti to uplne naaaaadherne super ! :) :) :) :) :)

Maoam

lillek, inak prave kukam, ze si za tri mesiace dala dole SEST kil, wow, to je fakt uzasny vysledok :DD, takze do augusta dalsie 4 je viac nez realne

lilekk

Maomam - dakujem pokladik :* vies po com strasne tuzim aby som mala na narodky co budem mat v auguste aspon 69 kg :D len nemozem to flakat musim pracovat na sebe, a Vy mi strasne pomahate lebo aj ked je najhorsie dojdem sem kuknem baby na sebe makaju aj napriek prehreskom tak to cloveka dost nakopne :,)

Maoam

lillek: jeeeeeeeeejda, super, gratulujem ti!!! tesim sa velmi a velmi ti to prajem, zasluzis si :DD

to je motivacia ist dalej, 8kg to das aj za polroka, kludne do Vianoc

lilekk

babyyy tak prehlad vysledkov:
28.3 - 79,1
4.4 - 77,3
17.4 - 75,6
24.4 - 74,9
4.5 - 74,9
14.5 - 73,8
24.5 - 73,2

jupiiiiiiiiiiii nepribrala som a este islo 600 g dole je to zazrak po tych prehreskoch asi tie ich pripravky fakt funguju :D normalne mi odlahlo isla som s malou dusickou, chcela by som uz mat 72 :D povedala ze este musim dat dole 8 kg :) tak este mam dlhu cestu pred sebou

Danka, Maomam - ten jedalnicek vypracovava havlicek z jste to co jite, chudnu tak aj ty z toho programu oni dokonca jedia sacharidy na veceru :) minule o tom dokonca hovorili...takze ja neviem nemoze to byt take zle ale napr aj mne je lepsie ked mam len bielkoviny a zeleninku rano sa budim s plochym bruchom potom :DDD maomam vydrz o par dni bude dobre ms odide a ty budes mat opat jedalnicek na 1 ;)

Maoam

Danka, tak ak sa ti to pozdava, co ten doky pise, kludne to skusaj. Ja davam na vlastny pocit a v otazke stravovania duplom.
Kazde telo je ine a ako aj s krvnymi sk. ,to je asi jedine, co pre mna znie logicky a pravdivo a mozno este to, jest to, co rastie tam, odkial poch adzame a na co sme geneticky nastaveni.

Baby, v tejto horucave u nas sa da iba pit a jest nejaka zelenina, to je na odpadnutie. Fuj.

sloniatko

extra vydavky??a kto sa luci ?budem kukat ale asi az cez vikend :) a teraz robim od 6:35-15:10 priblizne.len to stale neni iste najak dlho a stres a tak...doteraz som predsa robila uuplne inac. ale ked si zvyknem tak to bude v pohode :) len to mam teraz secko akosi narub :)

dana660xz

maoam do toho casaku robi jedalnicek ten doktor z jste to co jite, tak ale nevadi mi to vobec,ze som to zmenila, dokonca teraz ked myslim na tie lusky mam na ne vacsiu chut jak na zemiaky ;)
sloniatko dnes pozeraj jste to co jite, nakopne ta to uvidis. a teraz mas aku prac. dobu ak smiem vediet?
a na vikedn ma caka sobota praca, sobota vecer rozlucka so slobodou, nedela doobeda zahrada, poobede asi zrejme opat praca. musim teraz vela pracovat, mam same extra vydavky :/