Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

Danka, tak si tu svadbu pekne zvladla ale toho jedla, preboha, mne sa uz len pri citani zatmelo pred ocami, vsak to bola cista obzieracka na tej svadbe :DD.
Ja som mala posledne tri dni tiez jedacie :D, vikend + bliziaca sa MS a proste mi chutilo :D. Tak vcera vecer som to este zaklincovala kysnutymi tvarohovymi kolacmi, ale po dlhej dobe bolo treba aj par takychto dni :-).
Inak sa vahovo a rozmerovo citim ako predtym, takze asi je to stabilne.
Uvidime koncom mesiaca.

dana660xz

no babule, takze som dosla vcera so svatby na dalekom vychode. jedlo mi trci z usi este teraz :( uplne ze zle zle zle. fakt ze zle. mali sme predjedlo, potom polievka, druhe jedlo, kolace, a zasa druha vecera zasa kolace a pagace a ZASA jedlo. a zasa kolace a pagace a do toho vinko dzusik kola. v nedelu sme isli domov, hrozna cesta vam poviem tolko hodin v aute.. a potom sme zasa jedli kacku, pukance, polievku, pri hokeji padla jedna krabica z vysluzky kolacov. fuj, citim sa ako opat 60kilova :(((
ale dnes (zaspal som do roboty) po ceste som si kupila 100g pizze v pekarni k tomu acidko. na obed si kupim ovocie a zeleninu a v tomto duchu by som rada pokracovala aspon jeden tyzden. ale inak zabava bola superna :) a vy ako dievocky moje?

Valika146

Tak kočky a mame tu koniec nedele :)
tak zajtra mi začína dosť ťažký týždeň.
poviem vám že sobotu mi išlo všetko okej ale dneska nič moc :/
tak nevadí pozbieram sa a idem ďalej :)
a vy sa držte :)

baculka

Baby takže my sme mali 1. sv. príjmanie, v sobotu som jedla dobre až do takej 4 , potom som zjedla jogurt + nutela atd proste celé zle ale +ale bola 1 hod na bicykli , večer pár glgov piva

Dnes raňajky ovsv.vločky + med + hrozno
Desiata nič - boli sme v kostole na tom príjmaní

ked sme prišli mala som asi 2 koláče a pár slaných slimáčikov
Obed ( trochu kuracej polievky ) + tuniak + kápia + zel olivy + špenát

a potom sa to rozbehlo :) Zemiakový šalát , koláče atd, velmi som sa prejedla, takže za týmto víkendom nastáva HRUBÁ ČIARA ! a ja idem ďalej ešte s väčším odhodlaním

+ dnes 1,5 h bicykel a už iba pijem vodu + harm. čaj

:) držte sa baby :) ja som naštartovaná

Maoam

Helus, no vcerajsi den ukazal, ze nie som voci tomu rezistentna ani ja :DD, baby si uz iste mysleli, ze budem pamaly za svätu, co sa mi tak dlho darilo super jest :DD.
Ale hold futbal + bliziaca sa MS urobili svoje :DD.
Helus, daj potom echo, ako na teba zaucinkovala zmena stravy.
Ja si myslim, ze tym das nieco dolu. Urcite.

Helus

Ahoj Maoam noo,nervy spravia svoje,ale tu sa mi to paci,ze sa prizname,k nasim prehreskom.Ja nezvyknem mat prehresky,co je moc divne,ale vidis,vaha nic.Ale zajtra sa vazim,aby som vedela porovnat,ako na mna zacne zaberat system noveho stravovania.Citim sa dobre,takto,ale chcem dat dole este kila.Kazdy vravi,ze naco,ze som dobra,na svoj vek,ale ja sa s tym neuspokovim.Este cvicit mi treba zacat,doma cvicim na lopte,v utorok a piatok idem plavat,ale to fitko sa chystam navstivit.Dnes dovarim obed a idem do zahradky,takze pohybu mam dost,ale to na chudnutie nestaci,v mojom pripade.

Maoam

caute baby, ja som mala vcera cely den zraci den,ale doslova, ale chutilo mi strasne

pomaly sa blizi MS :-/

vecer ci vlastne uz v noci som este pozerala futbal FC Bayern - FC Chelsea London a za obet padol balik chilli chrumiek :-// od nervov :DDD

no dnes ma caka praca :-/////

koncom maja vazenie, musim sa trocha skonsolidovat, inak bude prirastok

Helus

Ahojte kocky.Prajem vam peknu nedelu,
Sloniatenko ja som jedavala doobeda len ovocie,a vidis,nic noiveho nemam dole,prave ze na welnwsw som zacala ranajky chlebik,a 3 kila isli hore.teraz od stvrtku jedavam namiesto ovocia,chlebik,alebo grahamovy rohlik,sacharidy,a dnes si idem dat ovsaky+med+ kivi nakocky do toho.chcem doobeda sacharidy,obed tiez sachyridy+ bielkoviny+ zelenina,a poobede uz len bielkoviny+ zelenina.Dneska ranajky tie vlocky,desiata jablko,obed ryza varena,kuracie maso+ zelenina,olovrant jogurt,alebo acidko,a vecera Tofu dusene+ cuketa dusena.CHcem mat obed 3 zlozkovy,nie len delenu stravu.Ked som len na delenej,tak potom telo sy npyta blbosti jest.To je moja skuska zatial tak som zvedava co bude 31.Inac som taka nafuknuta od aprila som nemala menzes,tak vaha bude iste vyssia.

sloniatko

ahojte kocky moje zlate :) baculka krasne ti dakujem :)
no ja nic nove a od zajtra uz pojdem dufam docela vzorne majte sa kraasne a dobru nocku kocky :)
helus takze ako vlastne ides jest?v com to bude ine ako doteraz?
valika tie jogurty nizkotucne stoja za nic..kupuj biele ja jedavam b.jogurt 3% tuku+vlocky semiacka oriesok+1-2lyzicky medu a do toho napr.2ks kiwi a je to mnamka :)
maoam nech ti praca utece bleskovo :)
lilekk kedy sa vazis?a ake mas pocity zo seba?pa. :)

Helus

Bola to mnamkaolovrant nebude,lebo som mimo domu,a nie som hladna,ale vecera bude COTTAGE+ KARELAB.Dnesny den som spokojna s jedalnickom,tak dufam,ze sa to pohne dole.