Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

helus diky pekne sadenie :) lilek do teraz som byvala v robote len 6,5h alebo 7,5h len teraz mame to tu taske...
danka cakam kedy napises :)
vazit sa budem ked bude cas..

Helus

Lilek my tam pojdeme zo zahraady rovno.Inac ten razny knackabrot aj ja mam,je velmi chutny so syrom Kleopatra a salatovym listom potrety horcicou.aj sunka medzi to sa hodi,ale mne su strasne slane,tak to malokedy.A morcaciu,ani kuraciu nezjem,od jakziva.Aj ked som chcela mala som ju pri ustach,ale naplo ma hned,tak skoncila era kuraciny.

lilekk

Valika - suchare nejedz je to hlupost, radsej si daj celozrny, razny 1 platok chlebika alebo knacbrot ;) a tie produkty co si kupujem to su spanielske tusim ich vyroby ;)

Maoam

je to tak, ja ked si dam na veceru sacharidy, hned priberiem alebo sa mi minimalne zastavi chudnutie

to uz fakt radsej ist do postele a spat

lilekk

no baby ja som obed zabila mala som pohar mlieka a taky ten kolac kakaovy (nieco na styl osieho hniezda ale kakaove) :D co uz hovorim si aspon to bolo doobeda este som mala 0,4l fresh grepovo malinovy, na olovrant som si kupila 250g jahody, a nizkotucny jogurt, vecera cotagge, sunka a uhorky tak dufam ze dnes uz to nepokafrem zas :(

idem 2 hodiny dnes cvicit tak snad to spalim :D

Danik - tak to je super ked to mas pri praci :) a ved jasne ved neboj ja to tiez poznam tiez musim syslit eurace aby som si to mohla dovolit :,)

Maomam ma pravdu, vecer uz ziadne sacharidy, to mi aj ta dietologicka prizvukovala baby ked aj zhresite tak radsej doobeda a vecer uz fakt len bielkoviny a zeleninka :))

Helus - napis potom ci Vam chutilo, robia donasku ale aj tam varia ako v restike ale naozaj uuuuzasne mnam mnam :)

Maoam

jasne, ze pribera

cisto biela muka + pridavok cukru, vysoky glykemicky index

je to smejd, jedz radsej tmavy celozrnny chlieb