Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

lilekk

baby no moj dnesny jedalnicek:
R:6 fibre a caro
OL:activia biela
O: kapustova polievka, kuracie maso, so salatom, 1 maly kopcek ryze
OL:razny chlieb s vlakninou (to je taky tmavy trvanlivy vieto co myslim), 2 platky 90percentnej sunky morcacej, polka uhorky, ovocna stava
V: cottage a uhorka bude

neviem ci pojdem cvicit toto pocasie je naprd je mi strasna zima :(

Danka - neviem ci by ma to prasa odradilo :D

Helusik - drz sa :)

dana660xz

helus, nech ti rychlo ujde smena v robote :) ono to ze ti meska moze suvisiet aj s tymi antibiotikami a aj ta vaha podla mna. antibiotika narobia vzdy velky chaos v organizme. neboj, budes v poriadku. ale pritel teda musel byt naozaj zaskoceny, ze si ides na wellnes a potom si robis testy :D
aqua aerobic je uplne super, zabavny, ja som nan kedysi chodila, len potom to zrusili. zabavis sa, uvidis. dobre na tom je, ze necitis unavu, ale aj tak makas. teraz si ma navnadila, veruze idem popozerat aj ja ci sa v mojom okolo take nieco neorganizuje.

Helus

Ahojte babulky,ako sa vam dari?Ja som bola plavat,aj buduci tyzden idem a idem 1x na AQVA AEROBIK buduci piatok,tak som zvedava.Dnes som si volala na vysledky,tehotna nie som,menzes mi neprisiel,a doktorka povedala,ze je to v poriadku,ked 1 mesiac vynecha.Vzdy ked to tak bolo,tak mi pichla AGOLUTIN,a teraz nic,pytyla som sa jej,ci idem do prechodu,a ona ze este nie.Takze som taka nejaka nafuknuta,plna,nejsom to vobec ja.Ale uvidim buduci mesiac,co prinesie.Ubytok nemam urcite ziadny,ani sa nevazim,radsej,az 31.5.Idem pomaly do prace,majte sa krasne.

dana660xz

lilek tie plesnivce o ktorych hovori sloniatko maju v lihgt forme 13% tuku.
maoam moja mila ty to zvladnes, uvidis, ze hej aj tie opky aj dalsie veci.mna v reale podporuje jedna kamoska,ale s nou nie som denno denne. priatelovi je srdecne jedno co jem a kedy jem. clovek sa dnes musi spolahnut len a len na seba. ja som sa uz tolkokrat sklamala v ludoch, ze si uz nepustam ludi k telu, neoplati sa mi to. neviem ludi odhadnut, vzdy zistim ich podstatu az ked som z nich moc sklamana. takze tiez radsej verim vo vlastnu podporu nez priatelov.
stekle maju 12cm opatok a cca 4 cm platformu, takze sa to da, len je ihlickovy opatok, takze treba davat pozor na stabilitu :)
inak baby, aha na co som narazila, to je ale mile, ze? zvazujem kupu :)
www.4home.sk

Maoam

lillek, z nizsej vahy sa chudne uz podstatne pomalsie a tazsie, to je ten problem :-/, ked ma clovek vyssiu vahu, tak to ide rychlo a po kilach :D

sloniatko

lilekk rozne maju aj take v lidli a tie maju menej tuku bo su light ale nespomenem si kolko.no ale celkovo dietne niesu asi 45% ?Ale jem k timu len zeleninku a maju uslachtilu plesen :) :)

lilekk

Maomam podla mna to mas tie 3 kila za mesiac dole pri Tvojej pevnej voli a jedalnicku ;) musim si vzdy na Teba spomenut ked ma bude nejaka cokoladicka lakat :D

Maoam

inak baby, percento tuku u mna vobec nie je take suprove, ako by sa zdalo, mi treba dat dole este dost, teraz ho mam tak 'stredne', na moj vek by ho malo byt ale menej :-/

no ...takze mam co este robit :-/

ale tak da sa, kedysi to bolo ovela horsie, nechapem, ako som mohla mat pred davnymi rokmi ziv. maximum 69-70kg, kks, konec, teraz mam o 14kg menej, budem na tom ako Helus, cim starsia, tym lepsie na tom vahovo aj vyzorovo :DDDDDDD

Maoam

Danka, no akoby nestacili tie OP, ktore ma cakaju, este kopa hroznych veci okrem toho a dnes 3 nove, na ktore mam par dni no fasa proste, ja neviem co som komu urobila.
Ja som bola co sa prehreskov tyka kedysi blba, nevedela som sa ovladnut. Ale dorazilo ma to v zime, cez Vianoce, kde som vyhupla z 55,5 na 58 doslova za 10 dni a trvalo mi do maja dat to dole. To som sa uz fakt zaprisahala, ze nikdy viac.
Predtym ta dlha pauza v chudnuti a sporte kvoli zdrav. komplikaciam, no stale ako ked ides proti vichrici.
Male plus na tom vsetkom je, ze sa mi fakt vypestovala postupne vola na zeleznu, za tie roky.
Ale za aku cenu :-/.
Teraz , ked vidim ze do ciela mam nejake 3-4kg, tak to proste uz musim do Vianoc dat, je mi jasne, ze to pojde dole po gramoch,ale to by som si neodpustila a hlavne to chcem mat tento rok fakt z krku.
A ako motivation som sama sebe slubila velky darcek, ked to tam, budem sa z neho strasne tesit :-). Na ten uz setrim :D.
Proste nemam inu volbu ako sa pohanat, mna nikto nepodporuje, nemam takeho cloveka nikde, ani privatne ani pracovne, tak ostavam sama sebe uz iba ja :D.