Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

ahoj danka a to si mala tak vela prehreskov?ano teola vida z kihutika sa nepuje to je jasne :) ja mam toho teraz vela sa to na mna hrnie secko...

dana660xz

a baby tepla voda z vodovodu je TUV- teda tepla uzitkova voda, t.j nie je pitna.
pozrite tu:
www.pijemzdravuvodu.sk
uplne dolu. radsej si ohrejte studenu v kanvici. ja to tak robim, ze ked si rom kavui, tak si do pohara nalejem trocha tej prevarenej a dolejem studenou, aby bola teplota akurat.

dana660xz

dobre rano bambulky moje :)
tak dneska som sa odvazila poviem vam, ze za 2 tyzdne prehreskov a necvicenia 1,5 kila hore!!! baby nestoji to za to. som zvedava, kedy to zo mna zlezie, ale za dva tyzdne asi nie. :///
no dnes som krasne zaspala do roboty, prisla som si ako sefka na deviatu :) idem rave ranajkovat, elbo som mala psylium, tak som nebola hladna. dam si zmes ovsenych a psenicnych vlociek s medom. na obed budem mat hrstkovu polievku a spenatove halusky, na olovrant mam nachystane rajciny s klickami, akoze salatik. a na veceru si planuje prichystat guacamole. a to si dam ale asi s niecim, mozno jeden chlebik. a musim vela pit. :)
inak stekle budem mat asi len na oficialnu cast. potom to budu urcite balerinky. boty maju 12cm opatok, takze v tom sa nebude dat tancovat. a to idem na svadbu do kosic, takze to bude velka zabava tanecna si myslim :)
drze sa babule, prajem krasny den!

sloniatko

ahoj lilekk no jem ho casto lebo je to bez prace teda ked nemam cas a ten teraz fakt nemam.....a je to klasika plesnivec alebo camembert vies ten v krabicke :)

lilekk

Ahojte kocky moje :) Co dnesok? uz ma chyta z tohto pocasia depka, navyse mam prechladnute ofuknute krize :( nech uz je pekne slnecno som si vsimla ze ked je lepsie pocasie krajsie papam :)))

Sloniatenko - papas ten plesnivec nejak casto, to je nejaky mnamkovy syr? :)) inak ta tycinka co som dostala to bola urcite proteinova taka malicka, ale keby si dam dve mi vravela ze to nahradi cele jedlo takze isto proteinova, dobra bola inak kavova mnam mnam :D uz mam len 5 dni do vazenia musim teraz zamakat :|

chcela by som dat dnesok na 100 percent, tak uvidime :)
zatial:
R: 6 fibre, caro s mliekom

gofruit- to naozaj???? to pocujem prvy krat v zivote s tou vodou, som v soku, a to preco? :O

sloniatko

ahojte kocky co dnes jete?ja r chleba maslo salat redkovky d vlocky jogurt b.2lyzicky medu 2ks kiwi o-plesnivec. zelenina

baculka

Valika146 si zlatá :) obdiv by som si zaslúžila kebyže takto dokážem jeť bez prehreškov, ako dnes som šla piate cez deviate , 1plátok syra+kyslé uhorky o polhodinu šťava z grapfruitu a za tým 2 jahody :D zajtra musím ísť na 100% !

Ja si robím ovené vločky tak že nasypem od oka do šálky , zalejem teploh vodou, premiešam lyžičkou a počkámm 1-2 minútky, vylejem vodu a presypem do misky a tam už pácam všetko na čo mám chuť :)
Napr. popučím k tomu banán + hrozienka + oriešky
alebo iba 1 veľkú lyžicu medu to je výborné
alebo proste hocičoo , kedysi som to jedla aj na slano napr. s praženiou :D alebo s bryndzou, je to len o chuti a fantázií :D

Valika146

baculka
tak to ta teda obdivujem.
Ja by som ako bez zemiakov nemohla byť no ale byť bez ryže a pečiva možno by sa dalo :)
a tie ovsené vločky to čiste sa jedia? nemala som ešte ich :D

no dobre keď ma niečo napadne hneď sa budem pýtať. :) zatial dík ;)

Mucinka55

Ďakujem za pekné privítanie :) zabudla som asi povedať, teraz budem mať 20 rokov :P A ano, popri VŠ pracujem /poobede, 2-3 dni v týždni - tiež sa celkom nabehám po kanceláriach.. Okrem toho teraz skúšky a čo horšie, čakajú ma prijímačky!! a ak sa podarí tak budú dve školy naraz a to už bude neco...

Môj zaručený recept ako ráno prežiť s úsmevom je že kúpite si taký veľký pekný pohár (ja mám 5,5dcl), napustíte si doňho teplú vodu a vytlačíte polku citróna. nalačno vypijete - a aspoň ja mám potom pred sebou zaručene úspešný deň. Ešte som jedávala ovsené vločky, tie sú super na trávenie, vždy som mala pocit nenafúknutého brucha.

Teraz jem do 12tej ovocie.. a som si povedala že koľko chcem vždy si ho pekne pripravím, ale väčšinou sú to nejaké 2 max 3 kusy (dnes strapec hrozna, jablko, grep) predtým toho pol litra vody s citronom to ma dosť zasýti. o 12tej idem podľa dní - ktorý je - bielkoviny, uhlohydraty,... si spravim nejaky obed (tu si dám krajec chleba, polievku,...) spolu s obrovskou misou šalátu. ten jem kým sa mi napr. varia vajíčka. kým ten šalát dojem trvá to asi 30 minút.. zrazu je 1 hodina. niečím ma rodičia zamestnajú alebo sa učím alebo som v škole... a večera buď polka z obeda alebo niečo iné ale cca v polovičnom množstve, ale aby sa hodilo do dňa. denne vypijem tak 3-4 l vody a čaju - čo príde. no, zatiaľ je to takto 4tý deň, ešte som sa nevážila.