Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

helus dakujem :)
lilekk gratulujeeeeeem :) :) :) boze ved tebe to ide uuuuuzasneeeeeerr!moja si super krasne chudnes :)

lilekk

Helus - dakujem pokladik, aku si mala polievocku? ja zeleninovu minestrone. Ozaj citala si uz o tych sacharidovych vlnach? Ides do toho? :)
Inak Helus Ty dokazes o 100 percent lepsie dodrziavat jedalnicek nez ja :)

moj dnesny jedalnicek:
R: activia, o,5 l fresh grep a ananas
Obed: zeleninova polievka minestrone, pohankova zemla s tvarohovo mrkvovou natierkou
Ol: chystam sa na taku kavovu tycinku co som dostala dnes v naturhouse za pekne chudnutie :D a caro
V: cottage, redvicky

samozrejme dnes ma caka cvicenie, chcela by som ist tento tyzden bez prehreskov :) uvidime

Valika146

ahojte
tak ako celý víkend som to prehnala no ale dneska znovu idem do toho :)
na váhe mám ráno 59 uvidíme ako to bude v ostatných dňoch.
Babenky pozdravujm vás všetke držte sa ! :)

lilekk

baby prehlad vysledkov:
28.3 - 79,1
4.4. - 77,3
17.4 - 75,6
24.4 - 75,7
4.5 - 74,9
14.5 - 73,8

vyska 172 cm, cize mam o dalsie 1 kilo menej, dokopy o 5kg menej :))) sa vytesujem :D sice dietologicka mi povedala ze keby mam menej prehreskov ide to rychlejsie teraz snivam o tom ze by som mohla mat na konci maja okolo 70, to je moj ciel! a Vy baby mi neskutocne pomahate :* za to Vam moc moc dakujem :)

sloniatenko - mas pravdu, mozno preto mam ten stres z vazenia ale bude to aj tym urcite ze nechcem tam dojst s tym ze som pribrala alebo nesla dole s vahou :))

danka: to ma velmi mrzi :(( dufam ze coskoro bude lepsie, hlavu hore a nezufaj tes sa ze mas aspon priatela ktory ta podrzi :,)

maomam - inak clovek si to ani neuvdeomi ze kolko tych kil ma navyse az potom ked schudne vzdy sa cuduje ze ako som s tym tukom mohla behat po svete :D

Helus

Ahojte babulky, precitala som si vas a idem poobede do prace.
Sloniatenko gratulujem ti si bojovnicka.
Baculka super jedalnicky mas.
Danka aj ja vsetko som cez vikend kaslala,stres mam aj ja ale snazila som sa.Bojim sa vazit,az tak o tyzden,mam problem s menzesom,neprisiel,ale test je negativ.Priatel si robi pedel,ides na welnes,a potom si robis testy,tak som dopadla.Ale dnes ranajky-kava+ caj+ vlaknina+ jablka,desiata-2 jablka,obed-kapustova polievka,olovrant sojove mlieko rřozmixovane s bananom,vecera- dusenna mrkva+ struhana Kleopatra.A veela vody k tomu,caj uz mi nechuti.Baby prajem pekny den.

sloniatko

maoam uz teraz sa citim fakt o moooc. lepsie :)
danka dakujem :) je mi luto co sa ti stalo dufam ze sa to cim skor da do poriadku moja.
baculka i ja mam chut na hrozno pojdem si asi kupit uz som ho nejedla veeela mesiacov :)
baby tak vcera mi vaha ukazala 63,9 a dnes 63,7 :)
lilekk no ako na vazeni?som zvedava straasne moc :) a baby moc vam dakujem ze vas tu mam :)

lolka00

A mala som 78kg ked som zacala mozno aj 79 som mala :) O dva týždne plánujem byť uz na 70kg. Budeme mať oslavu o 2 tyzdne tak sa bojím :D

lolka00

Ahojte
Ráno : chlieb 70g, leerdammer 40g, kur. šunka 40g , čínská kapusta 20g , redkovka 30g.
D: biely jogurt s medom .
Obed: ryba so zeleninou
O: Dyňa 250g
Večer : ešte neviem :) ale možno tiež ryba.
Ja som náhodou bola včera u susedov a ma donútilo a by somvstúpila na váhu.
A pri výške 165 mám 71g. 4o je pre mňa obrovský úspech :)
Od: 22.3 sa takto zdravo stravujem a aj vidno na mojich kilách :)

Maoam

Danka, na nasu vysku je 5kg uz fakt vela, to vidno velmi aj citit, ine by bolo keby si mala 175 alebo 180cm, ale na nasu vysku je to fakt dost :-)

ja uz nosim uplne ine oblecenie, to su dve konfekcne velkosti skoro, no teda 1 1/2 :-), este tie 3kg dole a mam 36ku od hlavy po päty :D