Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

dana660xz

maoam to je super ze 8 kil dolu, parada. ja si teraz tiez neviem predstavit, ze som mala 61 kil v januari a je to vlastne 5 kilo dole ,a ked vidim tie fotky zo silvestra, akoze v tvari normalne ze tucibomba a ta druha brada, jaj :D

Maoam

Danka, je mi to luto, ja som tuto skusenost bohuzial uz urobila, bola som mlada, naivna a slo o blizkeho cloveka :-/, nikdy viac som tie peniaze nevidela a slo o vela (pre mna) a doplatila som na to strasne. Ale skusenost dobra na to, ze som si povedala - nikdy viac. Aj keby slo o neviem koho. Proste NIE.

dana660xz

ahojte kočky moje. sloniatenko velmi ti gratulujem, som na teba moc moc moc pysna.
lilek nestresuj sa, si super, makas tu za nas za vsetky , bude to dobre, neboj. baculka ty tiez pekne vzorovo ides, paci sa mi to.
baby ja sa priznam, ja som jedla piate cez deviate. bola som cez vikend na brigade, uplne som narobena ako kon, k tomu sa pridruzili nejake problemy zasa, takze som vobec nemala ziadnu volu mysliet na to co jem. vali sa to na mna z azdej strany. jedine co momentalne funguje je moj vztah s drahym. problemy v praci, s peniazmi, aaaach skoda reci. ale poradim vam dievcata NIKDY nikomu nechodte na nic rucit, aj keby to bola najlepsia kamaratka :(
dnes som mala chlebik s maslom a syrom, dve kavicky. dalej neviem.a co vy , ako slniecka moje?

Maoam

Sloniatko, ked som bola v tej faze, kde si teraz ty, davala som si vzdy ciele, napr. ked bolo 64, dala som ciel ze 62, to sa cloveku hned zda 'lahsie' a realne dosiahnutelne, mas motivaciu, ked to fakt dosiahnes, tesis sa a velmi a potom si das dalsi ciel- napr. 60, prelomova je tak ci tak 60ka, vsetko POD nou je na tvoju vysku uz OK :-), no a ked ti zasvieti 5-ka na zaciatku, budes sa citit uz podstatne lepsie, celkovo sa ti bude lahsie chodit, hybat, to je obrovsky rozdiel

na nasu vysku, tam citis kazde kilo, je to tak

ja si uz absolutne NEVIEM predstavit, ze ako som mohla po svete chodit s 63-64kg, nenormalne, pamätam si len to, ze sa mi tazko chodilo a fucala som ked som musela ist rychlejsie :D alebo do kopca ako parna lokomotiva

teraz? pohodaaaaa :-)

no ale je rozdiel vlacit so sebou o 8kg menej, to je pravda

Maoam

caute baby,

no ja som uz v tej faze, kedy to ide doslova po gramoch,a le tak nevzdam to, uz to dorazim, aj ked to bude trvat este tri-styri mesiace, kaslem to, inak by som sa vazne nastvala :D

ja sa vazim/meriam najblizsie az 31.05.

Sloniatko: no, tak to je uz rozdiel, ci 63,nieco alebo 68,nieco, to ano, pamätam si seba samu, ked som mala tych 63-64, vsak mame rovnaku vysku, to uz clovek dostava nadej, ze to bude raz dobre :-), ked porazis 60-ku, bude to vyborne a ak sa ti podari dostat este nizsie, bude to super! :-)

cim menej prehreskov, tym rychlejsie ti to pojde, sama som prisla na to, ze 75% je fakt strava a nic ine

sloniatko

baby moooc vam dakujem :) ano tych 5kg citim :) lilek ty mas ten stres z vazenia horsi pretoze ta vazia cudzi ludia niekde a je to uuplne ine ako ked sa myvazime doma ale neboj ja ti verim a drzim palce!baculka ty vies pekne papat :)
maoam super ze nehresis :)
dobru noc.

baculka

Sloniatko GRATULUJEM !!! :) to sa tak krásne číta moja :) teším sa s tebou , dúfam že ta to nakopne ešte viac ! :)

Lilekk, vážim sa 16.5. takže som zvedavá , aj ked budem mať akurám PMS tak uidím :/
a inak ja si nemyslím že si niečo pokašlala, na tých pár korbáčov a tú klobásku to bolo uper ! aj to si mala tak doobeda alebo na obed čo nie je najhoršie
Ja si myslím že pri tak peknom stravovaní aké máš ty 3 malé prehrešky za víkend nezaškodia, lebo od zajtra si zase na svojom :) bud v klude :)
Ja som si dnes tiež dala po faaaaakt že dlhej dobe rožky2 s pomazánkou a bebe miny 2 balíčky ...nehovorím že sa za to chválim ale nemám absolútne výčitky, kedze vela diét odporúča raz za čas úplne nemyslieť na stravu a dať si hocičo :)

lilekk

ahojte kocky moje :)

Sloniatenko - juuuuuuuuuu vidis! super tesim sa s Tebou 5kilou to musi byt inak riadne citit ze si dala dole :) ved si predstav pred sebou takych 5 kg zemiakov :D
ani nevies ako ma to potesilo ;) ale aj tak si kofolova maniacka hlavne cez vikendy :DDD ja mam zajtra vazenie tak drz palce! :)

Baculka - pekne papas :) kedy sa budes vazit? :)

lolka - zavinace som este v zivote nejedla nepacia sa mi:D

Baby ja som samozrejme vikend pokaslala ved posudte same:

SOBOTA: R:6 fibre Ol: biela activia 0,4l fresh ananas a grep O: celozrne cestoviny s cesnakom, chilly, susenymi paradajkami a parmezanom Ol: 2 pohare freshu grepoveho, neskor par korbacikov V: omeleta na masle s cibulkou a rajcinami
NEDELA: R:1ks chleba s maslom, brynzdou, pazitkou a kava (mlieko, 1ks cukor) O: zeleninova minestrone, Bio KLOBASA (naplacat mi na zadok), horcica, polka chlebu OL: kava s mliekom, banan V: asi si dam tu polievku zeleninovu a jogurt s vlakninou alebo ten jogurt len :) no a dnes 1 pivo radler

zajtra mam vazenie :( bojim sa ze som nic dole nedala po tych prehreskoch a mensturacii no hlavne nech to neslo hore (inak ma chyti mega depka)vazenie mam o 9:20 tak ked dojdem domov dam Vam vediet :) aj Vy mate taky stres z vazenia? :D