Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

ahojte babule :) tak ja som sa dnes rano postavila na vahu :) takze 7.5=64.2kg a dnes 13.5 =63,9 :) tak som stastnaa :) na zaciatku chudnutia teda 11.1.2012 som mala 68,9 kg takze som schudla 5kg a mozno inejake drobne :) sa tesiiiim :) dnes som jedla r-jogurt biely 30g vlocky zmes+2lyzicky medu 1kiwi potom syr a potom obed kuskus+maso na stave :) pa zatial.

baculka

ahojte baby, takže jesť sa mi darí celkom pekne , raňajky vždy nejaké ovocie, desiata tiež, obedy zelenina+ niečo a večera jagurty

Včera raňajky polku (ca 400g) žltého melónu
desiata jablko
obed cottage + varené vajíčko + mrkva,kaleráb,zeler, olivy ( asi 300g) o nejaké 2 hodiny znova ten šalát asi 200g
Večera 2 biele jogurt +hrozno + hrozienka

Dne pol žltého melónu (asi 450g) , desiata jablko
Obed tuniak 180g vo vl.šťave+ zeler,kaeráb,biela redkvička,olivy a hlávk.šalát
a teraz jeden čokoládový bonbón

no a stále niekde behám takže tu ani nestíham písať :)
dúfam že sa vám darí :)
peknú nedelu !

sloniatko

ahojte baby,takze je vudet ze je vikend..ja vcera trocha coly trocha kofoly jeden nanuk asi 5coko bonbonov jeden rezen jedna ciganska ale nehnevam sa na seba :) ale dnes mame oslavu na ktoru som ale ze uuuuplne zabudla najradsej bysom si tam nedala nic ale ako sak by sa nasr... :( a ako u vas? baby chystate sa i niekam na dovolenky?ja asik nie .

Helus

Ahojte baby ako ste sa mali dnes?ja v praci,a vidim,ze tu bolo mrtvo.lolka ja zavinace nejedavam,ale podla mna by sa mohli v pohode jest,ved su kysele,a nie majonezove.vela ludi si kupuje kysle rybky na veceru,lebo su lahko stravitelne.Peknu nedelu vam prajem za mam pracovnu.

sloniatko

ahojte kocky :) takze lolka tu tatarku fakt nepoznam :(
lilekk sak to nebolo az take strasne :) som zvedava na tvoju vahu :)
baby co budete varit a porabat cez vikend?
ja dnes som to trochu pokaslala dalasom si asi pohar coly a obed?ten nebol zrovna najzdravsi ale inak ok sladke nebolo tak aspon daco :) a zajtra budem asi jest vonku takze urcite to zdrave nebude ale sak je vikend tak si nieco snad mozem dat :) zajtra ak ma to napadne a stihnem tak sa odvazim :)
prajem fajn vikendik :)

Helus

ahojte baulky ja vikend pracovny,takze prevazne na ovoci,ale idem si spravit polievku,predsa byt 15 hodin len na ovoci,by bolo blbe,vecer by uz som nemaly sil,ked robim 8- cky,tak sa da.Kapustovu polievku z hlavkovej+susene hriby+ sampiony+ mrkvu,a chcem skusit do toho hodit nadrobno nakrajane Lahodkove tofu.Uvidim,ci tym nepokaslem polivku,baby prajem vam pekny vikend.

lolka00

k tomu jogurtovej tatárke este napísem že som pozerala kj. napr. cottage cheese má takých 420 a tento výrobok ma 520. ale napr. riadna tatarska omacka ma aj na 100g 2000 kj.

lilekk

sloniatenko - tak musim kupit aj ja :)

ved stredu tie 2kolaciky a pivo na veceru :D a ten vikend bol divoky co som uz sem pisala tiez :)) teraz sa drzim no :)