Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

dana660xz

sloniatko a ako to myslis, ze ci mi bude nieco chybat? myslis ziviny? lebo ked hej, tak to urcite nie, ale ked chute tak to urcite ano :( ja mam mozno take svoje obdobie len, ze zasa nieco skusam a o pol roka to uz nebude pravda. dnes som napriklad mala na obed nakoniec 3 mega velke rajciny, jednu papriku, spaldovu bagetu a rybicky v rajcinovej omacke. nevedela som sa ovladnut v obchode. ale vravim si, ze aj tak dobre, lebo ideme po robote na pivko kde sa aj vari a varia tam priam famooozne, tak nebudem mat potrebu si nieco objednat, lebo si dam este ten grep a banan a budem vybavena na dnes. ja som este stale v takom obdobi hladani samej seba co sa tyka stravovania, ale aj zmyslania a tak. vela sa u mna zmenilo, odkedy byvam sama. a vidim ze hodny kus cesty mam pred sebou.
;) koniec filozofickeho okienka ;)

baculka

Lilekk myslíš ??? ja jem práveže dosť aj vajec, denne cottage cheese a biele jogurty :)
Skúsim teda pridať ale ja jem stále tak aby som hlavne nebola hladná, napr. obed a raňajky mávam fakt veľké, nikedy sa aj rodina čuduje že koľko tam toho mám ... Dakujem ti za radu :) :)

Dnes : ráno asi 300g hrozna

Desiata : 200g hrozna

Obed praženica z 2 vajec + biela redkvička + veľká paradajka + zelené olivy = asi 400g

sloniatko

lolka danka dik za napady :) takze mala som trocha tej poliwvky a milicky kustik syru tak na jedno odhryznutie a musim si rychlo daco dat lebo potom zjem blbosti..
danka a to ked budes jest jak ten vitarian tak ti nebude nic chybat?

dana660xz

lilek krasne jes, to je super, paci sa mi to, velka inspiracia si!
a jasne ze to bude chlapec, lebo to len my zeny sme pahltne, tak preto asi zeny priberaju, ked dievca cakaju :) a jasne, ze schudnem dovtedy, nech je poriadne vidno, kto ma byt ten tehotny.
sloniatko a daj si cestoviny, tuniaka, rizoto, hocijaku polievku, granatir, tolko moznosti co je :)
ja som dnes zjedla este len 2 banany a jedno jablko (spolu smoothie) a akurat idem do obchodu si daco kupit, ale neviem este ze co. mam chut stale na tu vifonku, ale tu si nekupim. uvidim, co ma nakoniec napadne.

sloniatko

danka no asi mi to fakt nesadlo a uz som bola i moc hladna..snad nezaspim :) vifonku?no precitaj si kolko obsahuje soli.denne by si mala prijat tak 5g soli a ona tolko obsahuje takze nic moc :(
lileek ked mas krce tak necvic!to vazenie mas 13?

lilekk

sloniatenko tak dneska:
R:6 fibre, caj OL: biela activia O:vyvar, kuracie stehno a salat zeleninovy Ol: ananas nakrajany :D biely jogurt vlaknina V: cottage, redkvicky, a rajcinky

dnes ma caka hodina jogy, a polhodina spinningu a polhodina cvicenie brucho, dufam ze to zvladnem bo mam krce :(((

Dankaaa - pockaj sestra bude mat urcite chlapca! to sa tak hovori ze ked zena nepribera:D

baby ja tiez budem kukat jste to co jite, dnes to vyzera na super cast tak tesim tesim :))

dana660xz

sloniatko vies to maso, to nemuselo byt kvoli oleju, jednoducho ti to zrejme nesadlo a hotovo. alebo si to schuti zjedla, aj to moze byt. ja chcem dneska jest len ovo-zelo, ale mam neskutocnu chut na vifonku, jaaaaj nejedla som to ani nepamatam :) ale odolam, mam tu 2 banany a aj grep a potom chcem ist domov z roboty. zajtra tu budem asi nocovat, vela roboty bude :( a dufam, ze dneska nezaspis na to jste to co jite . daj si kavu trosku neskor ak pijes aby si vydrzala

sloniatko

dakujem dani :) ale z toho masa mi bolo divne neviem preco mysliz ze preto ze bolo urobene na 1pl oleja?ved to neni vela a este som ho z neho osusala servitkou no neviem nesadlo mi to ani teraz ked si na to spomebiem...
papam dnes na obed zeleninovu polievku mrkva je tam a zemiaky a este neviem co k tomu mozno kusok plesnivca lebo v robote nic ine nemam a vcera sa mi uz nechcelo varit o 22h :( a ty co budes?