Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

dana660xz

no tak to dufam, ze zo mna este bude kocka :)
a co dnes papas soniatko? inak za cera si daj cerveny bod , pekne si jedla :)

sloniatko

danka to ste tto co jite znie zaujimavo :)
pocuvaj kym sestra dojde tak ty budes schudnuta a aj ke y nie moc tak zas ona bude uz tucnejsia :) a teraz pokial je len v 3mes.teh. tak to nemohla este moc nabrat :) neboj sa zvladneme to a budeme kocky :)

dana660xz

ahojcek sloniatko dnes bude jste to co jite o tomto :"Roman Hošek má 29 let a váží téměř 140 kg. Jedná se o workoholika, který přes den moc nejí a večer se přejídá. Zázračné diety mu nepomohly a proto raději vyhledal pomoc odborníků." ked sa na to divam, tak je to cely moj brat, otec a aj priatel :/ ale brat ma "len" okolo 115 kil, priatel 103 a otec momentalne asi 94. ten od februara drzi delenu stravu, chudne z nejakych 113 kil. to je des, ti chlapi, cely den to nic neje a vecer by zjedli aj celu kravu. a ch jo, povinne to budu kukat vsetci chlapi v mojej rodine,tak pevne verim, ze nezlyha.
inak baby viete co? skoro ma vcera slak trafil. sestra je v 3tom mesiaci teh. a pise mi sms citujem"vecer, najedena 56,1 kila, este nie som taka bomba" (zije v anglicku a uvidim ju az v juni, tak mi hlasi co a ako). no a ja rano nalacno 56,5 a netehotna. a sme rovnako vysoke. no mna trtne, vsak totok co som so sebou urobila? no musim makat makat makat. uz som aj dohodnuta v pondelok rano posilka. teraz som to zanedbala asi 2 tyzdne som nic nerobila, lebo som makala na zahrade, ale to je malo zrejme. kokso mam necele dva mesiace na to, aby si ludia nemylseli, ze ja som ta tehotna ked pride sestra :D

sloniatko

danka ahoooj :) ano treba kukat :) nevies o kom?ja zas urcite zaspim :) inak som dokukala tu minulu cast s tou csakovou a stalo to za ...fakt blbost totalna!

dana660xz

caute koceny :) ja som to tiez vcera dokazila, ale vobec nie nejako katastrofalne. dosla moja mamina, tak sme si dali cerveneho vina s colou samozrejme a potom som vecera 1 krajicek chleba so syrom a zavinacom. kedysi som to mala velmi rada a mamina mi to doniesla, tak som jej nemohla povedat ze nie. lebo ona je kucharka uz pomaly 40 rokov a keby vedela ako ja zmyslam teraz o varenej strave, asi by bola sklamana a taku neuctu by som je podla mna preukazala. takze pred nou vobec taketo veci nebudem spominat.
dnes mam na ranajky smoothie z 2 bananov a jedneho jablka a citronova stava. potom jeden banan a grep cerveny. chcem si este urobit stavu z mrkvy a repy ako na veceru. ale este si nieco urcite dokupim, lebo toto je malo na cely den.
drzte sa dievcata !
sloniatko dnes treba kukat jste to co jite :)

lilekk

Ahojte kocky,

no ja som vcera pokazila jedalnicek pretoze partia z cvicenia sme isli oslavovat (samozrejme po cviceni) takze mala som namiesto vecere 2 kolaciky sice domace male ale aj tak, aa radlera :| no nevadi pokracujem dnes si dam taky zdravsi den :| musim, ale citim sa jak nafuknuta kravica mam svoje dni :D cele zle

baculka - podla mna papas malo chybaju Ti bielkoviny hlavne na obed a na olovrant, napr k tej hruske si si mohla dat biely jogurt, ranajky si mozes dat tiez celozrne pecivo napr so sunkou alebo tvarohom ked clovek malo je tak nechudne lebo telo si "uklada na horsie casi" mna na to upozornovala ta moja dietologicka ze si nemam uberat jedlo, ale neboj sa moja Ty to zvladnes :) ja mavam take iste pocity, musime bojovat dalej a vydrzat :) nech je nam vzorom Marijam alebo Helus vlastne kazda jedna baba tu :) drz sa mi! :*

Helus - je to zvlastne ze jeden tyzden v tom wellnese toto spravil :| beries este tie antibiotika? podla mna by mohla byt pricina inde Helus, ved Ty papas vzorne aj sa hybes :|

lesnamaniacka - tiez ked zjem nieco nezdrave uz z toho nemam dobry pocit ako kedysi skor ma inak rozboli brucho a potom si nadavam :D

sloniatko - super vcera si sa drzala, tesim sa!:)

pekny dnik baby, este Vas pridem kuknutt :D

sloniatko

a dnes budem jest-r-chleba 30%eidam 2platky+3ks redkovka+salat a maslo,d-vlocky jogurt biely lyzicka medu a asi 2ks kiwi,o-este neviem asi plesnivec. zeleninu a polievku a ako u vas?pekne ranko :)

sloniatko

ahojte baby tak ja vcera na obed osmazene kare na lyzici oleja+2x rajcinaa+veela hlavkoveho salatu,potom kusok kalerab a asi 4kiwi vecera polievka kde bol i zemiak ale mnamkova :)

Stelka

Baby :) Nerozumiem prečo si odriekate jedlá ktoré máte radi a ktoré vám chutia namisto toho aby ste si kludne dali ferrero rocher alebo palacinky.Ja viem že je lahšie nedať si to pečené kurča namiesto toho aby ste si šli zabehať alebo skočili na zumbu alebo na plaváreň ale ako velmi chcete schudnúť? ;) mimochodom veľmi dobre sa chudne aj pri tanci a je to zábavnejšie ako behanie :)
Osobne si chodím každé poobedie zabehať (ak je dobré počasie) a kludne môžem zjesť na čo mám chuť.Skúste to :)