Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

marijam: jasne, mas pravdu :D, presne tak, ale nie je od veci vediet PRECO niekoho vyciarkujem zo zoznamu :DD

aj ja mam dnes ovo-zelo ako ty :D

Maoam

lillek: este nieco, keby si nebola sama o sebe ista, ze JE chuducka, nikdy sa nebude v gatkoch a minitielku pretrcat pred obecenstvom (cudzim) vo fitku ;-) a este sa obdivovat pri tom v zrkadle, clovek, ktory si skutocne o sebe mysli, ze ma este co zhodit + ak ma nejaky komplex, toto nebude robit, ona dobre vie, ze je chuda, len to POTREBUJE OD VSETKYCH POCUT 24h denne, robi jej to dobre a dviha jej to uslapane sebavedomie a najmä jej nulovu sebahodnotu

maly test - ak by jej niekto vo fitku povedal: tam mas celulitidu a ukazal presne prstom na to miesto :D, alebo: boze, ty si nejak pribrala, rob so sebou nieco, by si videla, co by nasledovalo po tom...konec

hladovka, tyranie v posilke den co den, depka, plac (doma) a pod.

ja si myslim, ze ona ma PPP

marijam

Ahoj Danka :-) juuj dobre sa vodí :-) Je mi fajne..cítim sa dobre :-) Počasie máme nádherné :-) Zajačiky sa dobre držia..rastú ako z vody :-D
A v záhradke..juuj tam už mi všetko vykúka spod matky zeme :-) Danka a Ty ako?? pochváľ sa. Ja mám dnes ovo-zelo deň :-)
Maoamka ahoj :-) Lilekk nech sa nezaoberá kamarátkou vôbec!! Najlepšie riešenie ;-)
Čo idete dnes papať kočky??

Maoam

caute babule moje :D,
no neviem co je s Annikou, ale tak predpokladam, ze sa prave niekde samorealizuje alebo ma ine povinnosti,ona sa iste ukaze ked bude mat chut

lillek: nepoznam tvoju znamu, ale indicie, ktore si sem dala okrem egoizmu aj velmi idu do smeru PPP, kludne to moze byt sparovane aj s inou poruchou, iste je aj dost egocentricka a potrebuje od rana do vecera pocuvat pravy opak toho, co tvrdi ;-)

ale kde mas istotu, ze tie 3 cokolady, ktore ako pises poje, neskoncia vo WC? a tak dalej, takze...

som za, ako aj ostatne baby, aby si ju vyciarkla zo zoznamu priatelov, pretoze na teba velmi negativne posobi

ona sama je pripad pre odb. pomoc, ale myslim, ze by to nebola schopna prijat

Marijam: jasne, drzime palce, nech priatel stastne a uspesne zostatnicuje

ja tak vita nadalej, ale raz za den mam bud nieco teplejsie alebo chlieb a tak, citim sa tak fakt ovela lepsie

dana660xz

jej marijam ahoj moja, no co ako sa vodi? poobedne budes mat, tak hadam dopoludnia ti povinnosti dovolia sem napisat :) co budes dneska papat? a ako sa maju male zajaciky? a co noveho v zahrade? co uz vyslo zo zeme?

dana660xz

dobre rano mile dievcence.
vcera som si dala cestoviny s tvarohom a trcia mi zaludku este teraz, brrr nechutne, veruze po dalsich 3och knihach o surovej strave a nejakych tych dnoch na nej poslusne hlasim- ani je to pravda a nase do nasho tela nepatri mrtva strava. no a teraz uz len pan boh pomahaj, aby sme tak vedeli jest, lebo lahke to nie je.
dnes som mala len stavu z citronu+ 0,5l vody, kava, a teraz si brusim zuby na smoothie z 2 bananov asi 3 kiwi, citronovej stavy a vody. vcera som si natiahla slachu, chodim ako quasimodo :D
lileek vykasli sa na tu kamosku a chod cvicit radsej sama, aj ja som aku mala, mala tolko cm co ja ale o 7 kilo menej a jej reci, ze ona vyzera jak prasa, ze s takymi kilami nemoze nikam chodit a podobne som zo svojho zivota vymazala. to su ludia co myslia len na seba, potrebuju pozornost sthnut len a len na seba a vobec sa nestaraju ako sa pri takychto reciach citis ty, teda jej kamaratka. vykasli sa na nu, to nemas za potrebne si takto kazit den no nie? ty to zmaknes aj bez nej.
krasny den vam prajem dievcence

marijam

Lilekk teraz na mňa Tí ľudia čo mnou opovrhovali hľadia a v kútiku duše ich ide rozdrapiť od zlosti..Ja si len z úsmevom poviem áno dokázala som to a som spokojná. Iní ma nezaujímajú...Robím to pre seba a nie pre nich!

marijam

Lilekk prvá Tvoja chyba je, že si hovoríš, že to nedokážeš!! :-) Hovor si, že to dokážeš!!! Stále..denno denne si to opakuj a uvidíš, že to pôjde :-) A čo sa týka Tvojej " kamarátky "..ju absolútne nepočúvaj..aspoň ja by som tak nerobila..nezaťažuj sa ňou!! Keď stále hovorí, že je tučná..tak jej len povedz áno si riadne tučná mala by si veru niečo zo sebou robiť..neľamentuj a makaj!! Uvidíš jak sklopí uši.
Pozri ja som si týmto tiež prešla..je to ťažké..ale výsledok stojí za to!!! Daj si cieľ...toľko schudnem!!! Tak choď za ním!! Snaž sa!!! Hovor si, že máš nato!! Slovo nedokážem to..tak nato zabudni!! A tak!!
A hlavne pozitívne myslieť ;-)

lilekk

marijam - ako to dokazes vydrzaaat? :) ja by som si tiez dala ale nemam na to :(( a samozrejme ze drzime palce, daj vediet ako dopadol!!! ;) pojdete aj oslavovat? :)