Červené vlasy (na tmavú pôvodnu farbu)

dobra vila

Biaa, mam svetlo-hnede, takze u teba to bude trvat mozno trochu dlhsie. Farba sa zaziera viac, ked ju nanesies viackrat (a to vraj bez rozdielu od povodnej farby, ale samozrejme, ciernu ti neprechyti, ked je omnoho tmavsia). Napriklad pri korienkoch preto ide aj vytiahnut lahsie, lebo tam si ju este nenaniesla velakrat...ale do zvysku vlasov hej. Neviem nakolko mas tmave vlasy, ak ich mas velmi tmave, tak by som sa asi poradila s kadernickou (aj ked no neviem, mne tvrdila, ze mi cervenu vytiahne bez problemov, vidis).
Ja by som si na tvojom mieste kupila farbu a vyskusala...pretoze nemas co pokazit...bud ti nechyti alebo chyti...a ked ti chyti a nebude prilis cervena, to sa casom upravi. Ale urcite by som neriesila nic tak, ze by som si dala korienky vlasov vytahovat na blond. Spluziacka ma tmavohnede vlasy, ale fakt ze tmavu hnedu a riesila to tak, ze si dala blond melir a potom nanesiesla cervenu farbu... Tam kde mala blond melir, mala uzasnu cervenu, vo zvysku iba taky tien, ale po par mesiacoch to mala vsade rovnake...takze neviem, ci to zavisi od vlasov, alebo od techniky...

Biaaa

a akú máš pôvodnú farbu? myslíš, že aj na tmavú farbu svoju keď si dám viac krát červenú tak mi to chytí (postupom času) ?

dobra vila

Nebude sa ti vymyvat vobec rychlo, pokial ich budes farbit pravidelne... Ja ked som si zacala farbit na cerveno, 1-2-3x som ich mala take menej cervene ako neskor, vtedy mi to uz suprovo prechytavalo :).
Ja mam teraz opacny problem, neviem ju odstranit a to som bola uz aj u kadernicky, vytiahla mi farbu, naniesla moju povodnu a no effect...takze tak... Tak aspon vidis, ako sa ti ta farba pekne zazeries ak ju budes pouzivat 2-3 roky ako ja :D omg

Biaaa

tak ja som si už raz farbila a tam kde som mala už svoje tak chytilo pekne len nie po celej dlžke... dúfam, že raz sa mi to podarí :) ďakujem za odpoveď

jankaaaaaaaaa

nieje ine riesenie
navyse za kazdym ked ti odrastu vlasy, budes si musiet odfarbit tie tmave vlasy zase a naniest nato cervenu farbu. ale to si neviem teda predstavit ako to bude vyzerat