zvacsenie prs kmenovymi bunkami

rena778

nikdy nehovor nikdy
to som si kedysi povedala aj ja a vidis
a okrem toho furt lepsie moje zvratky ako cudzie materialy made in china

Maros75

www.zzz.sk

Oproti klasickému zväčšovaniu prsníkov, kde pacientkám vznikajú viditeľné jazvy, sa pri tejto metóde používajú iba miniatúrne vpichy, ktoré po zákroku samy zrastú a nie sú voľným okom skoro vôbec viditeľné. Zväčšovanie prsníkov touto metódou eliminuje akékoľvek riziká spojené s klasickou metódou vkladania implantátov, pri ktorých hrozí riziko deformácie, vytečenia obsahu a podobne. Vlastný tuk koncentrovaný kmeňovými bunkami je ideálnou, trvalou a zdravotne neškodnou náplňou na zväčšenie prsníkov, ktorá poskytuje trvalé výsledky, na rozdiel od implantátov, ktoré je často krát potrebné po určitom čase vymeniť.
Kmeňové bunky pomáhajú rekonštruovať poškodenia prsníkov po prekonanej rakovine prsníka

Laurina22

Vy ste tak hlupe-kmenovymi bunkami???

Ja mam pocit ze ak by vam povedali ze vam tam napchaju vlastne zvratky za 1700 € a tym zvacsia prsia tak si to date urobit

Zeny zeny...

lentilkaaa

lenka 3+ ja sice neverim v boha ale zasa suhlasim s tvdenim o zaujati chlapa....lenze baby co chcu vacsie prsia ich chcu kvoli sebe, aby sa pacili sebe a nie preto aby zaujali chlapa....

rena778

lenka3+

nas stvoritel je ,,FICO,, :-0

lea pozerala som si to vyzera to dobre aj cena sla dole predtym to stalo 10tis e