Financna analyza - stredy

Príspevok v téme: Financna analyza - stredy
lenka2596

AHojte..viem ze to nesuvisi celkom so zdravim, ale s mojim asi hej :( velmi by som potrebovala pomoct s nejakymi prikladmi z financnej analyzy... nechce ma pustit k skuske, kym nemam vyplnene 150 stranove praktikum plne prikladov ! uz mi chyba len takych 5-6 prikladov, s ktorymi si fakt neviem poradit ! nikto mi nevie pomoct, nikto sa v tom nevyzna ! spoluziaci su neochotní... uz som nad tym presedela cely mesiac, vsetko som pocitala samostatne pomocou netu, kniziek.. ale dalej uz neviem ( ucim sa naraz na 4 skusky a strasne mrham casom s tymi prikladmi !! totalne som sa zasekla ! prosim keby sa nasiel niekto kto sa v tom vyzna, bola by som velmi vdacna ! Vopred dakujem...

nyky20

Daj sem mail. Napíšem ti a ty mi pošleš tie príklady. Ja sa v tom nevyznám ale opýtam sa niekoho. Ak chceš ...

atm

- napis vyucujucej mail, ze chces navstivit konzultacie a nech ti odpise termin. inac nemaju aj dialkari nejakeho tutora? ze by si sa mu pripadne postazovala ak to nevyjde?
- ak to nevyjde, zober si nejake peniaze a pytaj sa ludi z odboru, dennych aj externistov, kto by to bol ochotny vypracovat za peniaze. niektori ludia takymto sposobom spravili aj celu vysoku...

lenka2596

atm: studujem externe, cestujem 150 km.. konzultacne hodiny vyucujuca nedava a ked aj ma vypisane, nie je tam !
ale diky za tipy .. :)